Obecnie rozmawiamy o:

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 14:54:46

Drogie Mamy!Piszę tutaj, bo sprawa dotyczy Szafki. Mam jako były moderator od czasu do czasu zgłoszenia od Was w sprawie dziwnych wymian. Mianowicie chodzi o to, że użytkowniczka wystawia w swojej Szafce rzeczy tylko na wymianę, a potem (kiedy już się dogadacie) nie zatwierdza transakcji. Wy wysyłacie uczciwie paczkę, a Pani przestaje odpowiadać na wiadomości i nie możecie się doczekać przesyłki.
Błagam!Wymagajcie zatwierdzenia transakcji zanim wyślecie przesyłkę, choćby nie wiem jak Wam zależało na przedmiocie tej Pani.

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 15:02:14

Tak ja jestem ofiara tej pani
NICK :
<moderacja>


Zamieniłam sie na dres szaro pomaranczowy i do dzis go nie dostalam!
Pisała normalnie pytała o szczegóły parasolki itd napisała ze wysłała dres i od tamtej pory jak ja napisałam ze wysłałam parasolke ZERO ODZEWU! Niby pisze siostra z jej konta (taa jasne)

Mysle ze to jej sprytny sposób na oszukiwanie!
jesli nie dostane dresu sprawa najpierw admnistracja pozniej POLICJA!


<moderacja - na forum nie podajemy nicków, od tego jest Czarna Lista>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 23:11 przez moderator.

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 15:05:27

właśnie zastanawiałam się nad jej uczciwością, tym, że wszystko na wymianę i nie chce sprzedawać, dzięki za ostrzeżenie

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 15:07:18

dokładnie ta pani jest oszustka i tak oszukała baaardzo duzo mam i szafka nic nie moze z tym zrobic:(

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 15:08:22

i znowu to samo oszustka i nie ma ani jednego negatywa :)

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 15:09:27

Polecam strrone od razu :

POLICJA I OSZUSTWA NA SZAFIE I SZAFCE
Dziewczyny ja ide na Policje! Wy sie tez nie bójcie! Dostanie za swoje!
Konsekwencje dla takiej osoby beda sie za nia ciagnac cale zycie :) Nawet o zwykly kredyt bedzie miala problemy itd !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-22 15:11 przez calineczka0109.

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 15:14:47

Cytat
calineczka0109
Tak ja jestem ofiara tej pani
NICK :
<moderacja>


Zamieniłam sie na dres szaro pomaranczowy i do dzis go nie dostalam!
Pisała normalnie pytała o szczegóły parasolki itd napisała ze wysłała dres i od tamtej pory jak ja napisałam ze wysłałam parasolke ZERO ODZEWU! Niby pisze siostra z jej konta (taa jasne)

Mysle ze to jej sprytny sposób na oszukiwanie!
jesli nie dostane dresu sprawa najpierw admnistracja pozniej POLICJA!

Ten dresik chciała mi sprzedać za 50 zł na szczęście nie miałam pieniędzy :)


<moderacja-na forum nie podajemy nicków od tego jest Czarna Lista>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 23:12 przez moderator.

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 15:18:26

czyli jednak!!

Coraz sprytniej oszustki działają, nabijają sobie najpierw pozytywy, a potem w długą...

Ja pisałam do tej pani o stoliczek edukacyjny, czy go sprzeda, napisała, że tak, że za 50 zł już z wysyłką, atan bardzo dobry, bez żadnych wad, trochę za tanio mi się to wydawało.

To może dziewczyny, najwyższa pora na negatywy, żeby ostrzec inne kupujące. Pewnie niejedna dała się naciągnąć na atrakcyjne zakupy :(

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 15:24:18

właśnie widziałam ze wszystkie fajne rzeczy ma na wymianę ale nigdzie nie pisze na co chce się wymienić dlaczego nie ma negatywów skoro już parę osób oszukała?

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 15:29:43

Poniewaz nie akceptuje wymian. Ale w korespondencji sama propozycja itd jest juz jakas umowa umowa słowna tez zobowiazuje w internecie!

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 15:33:29

nie rozumiem ludzi, skoro nie akceptuje wymian to po jaką cholerę wysyłacie jej rzeczy?!?

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 15:35:37

Właśnie dodaje nowe rzeczy:) Jak można być tak pazernym na pieniądze lub czyjeś rzeczy ,przecież też jest mamą .

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 15:37:04

Cytat
CHRUPEK
nie rozumiem ludzi, skoro nie akceptuje wymian to po jaką cholerę wysyłacie jej rzeczy?!?

No właśnie, ja też tego nie rozumiem... teraz w żadne sposób nie można wystawić negatywa, żeby ostrzec innych.

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 15:40:34

Z nieba mi spadłyście ;))))))))
Kiedyś pisałam do niej,chciałam się z nią wymienić ale jakoś jej przeszło.Dzisiaj to ona pisała do mnie z propozycją wymiany i własnie zastanawiałam się czy będzie mi się opłacało...Teraz dzięki Wam wiem że już nie warto się zastanawiać ;*

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 15:41:19

Ja miałam trudny kontakt z tą Panią. Przypadkiem zapytałam kiedyś o jeden zestaw ciuszków -bluzeczka i spodnie. Nie dostałam odpowiedzi. Zapytałam jeszcze raz o cenę. Dostałam treściwą odpowiedź "50". I to wszystko. Cena, wg mnie, za wysoka (nie wiem czy z przesyłką czy bez-tak czy siak), kontakt żaden, więc dałam sobie siana. Kilka dni temu jakoś, ta sama Pani pytała mnie o jedną z moich rzeczy." Zapytała": "wymi".
Powiem szczerze-do najmłodszych nie należę... może nie znam slangu młodzieżowego, bo przysięgam, nie wiem o co jest to pytanie. Ja myślałam, że to skrót od "wymiana?", a okazało się, że od wymiarów.
Ja myślę, że wiele Mam tutaj ma już sporo pozytywów, ma zaufanie innych Mam, więc chyba trzeba to wykorzystać i w takiej sytuacji napisać:" Pani wysyła pierwsza".A jeśli komuś to nie odpowiada, to może lepiej zrezygnować z transakcji niż czekać w nieskończoność na przesyłkę.

Przydałaby się sugestia aby przy komentarzach była również notka kto je wystawił-Sprzedający czy Kupujący, bo część osób wzorowo kupuje, ale gorzej wychodzi im sprzedaż.

A czy któraś z Was dostała jednak opóźnioną przesyłkę po takiej historii?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Samoakceptacja po ciązy,jak jest z Wami?