Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co robicie dla siebie?

03 mar 2011 - 19:51:14

co robicie żeby poprawić sobie urode i samopoczucie?
jakies specjalne maseczki, masaze, spa, silownia itp ?

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

Co robicie dla siebie?

03 mar 2011 - 19:56:10

czytam ksiazki, cwicze jem:))

obecnie dla siebie co robie?? ucze sie do poprawki z egzaminu:)

Co robicie dla siebie?

03 mar 2011 - 20:03:35

ja teraz kończe technika usług kosmetycznych, kupuje sprzęt i robię sobie zabiegi w domu sama:D i nie musze wydawać w salonie, może ktoś znajomy bedzie też chetny to jeszcze zarobie:) chce isć też na kurs masażu gorącymi kamieniami podobno relaks i odprężenie super...siłownia to nie dla mnie bo nie lubie i nawet chudziutka jestem to mi nie potrzebne ale za to w spa nigdy nie byłam a chciałabym to miejsce odwiedzic myśle że to fajna sprawa:)

Co robicie dla siebie?

03 mar 2011 - 20:06:01

Wyjście z domu z byle powodu - wyrzucić śmieci, kupić chleb itp. Od tygodnia zaczęłam robić kolczyki :) Jedną nogą kołyszę synka w wózku i składam sobie biżuterię. Jest cicho i jest efekt mojej pracy. A na poprawę humoru, kazałam mężowi ściągnąć serial "Gotowe na wszystko" -obejrzę odcinek i jest ok.

Co robicie dla siebie?

03 mar 2011 - 20:06:20

a ja wczoraj dla siebie zalozylam sobie rzesy metoda 1:1:):) i jestem bardzo zadowolona!!polecam!

Co robicie dla siebie?

03 mar 2011 - 20:08:44

Cytat
izi85
a ja wczoraj dla siebie zalozylam sobie rzesy metoda 1:1:):) i jestem bardzo zadowolona!!polecam!

O ja też niedługo ide na kurs przedłużania rzęs:) powiedz mi kończyłaś jakiś kurs? ciężko jest zakładać te rzęsy?
chyba żle przeczytałam chyba byłas na przedłużaniu rzęs a nie sama robiłaś tak?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-03 20:11 przez modna2009.

Co robicie dla siebie?

03 mar 2011 - 20:11:32

Ja chodzę na fitness, do sauny raz w tygodniu oraz na masaż też raz w tygodniu. Mam w planach naukę pływania i wtedy zacznę chodzić na basen z dzidziorkiem moim :) i chciałabym podszkolić angielski ale trochę mam lenia w tym temacie :/

Co robicie dla siebie?

03 mar 2011 - 20:17:00

czytam ksiażki
chodze na fitness
raz w miesiącu mam wyjście z babeczkami
chodze na pazurki i do fryzjera
od kilku miesięcy pracujeeeeeeeeee :D powrót do żywych !!!
a od marca zaczynam Podyplomówke , a co życie zaczyna sie po 30tce :P .... dlaczego ???

bo praca stabilna , maż juz jest , dziecko także , szkoła ukończona ....

Co robicie dla siebie?

03 mar 2011 - 20:18:46

widze same aktywne mamuski
modna2009 masaż gorącymi kamieniami jest boski:) mogłabym codziennie go robić, tzn żeby mi robili:D
ja czasem robie sobie male spa w domu jak dzieciaczki spia, ale marze o tym prawdziwym
do tego cwicze, chodze na spacery, nie ma to jak spacer z maluszkami i zabawy w sniegu jak mam jakiegos mula;p
tak tez zastanawiam sie nad depilacja laserowa...

ach, no i od pazdziernika wracam na studia, co prawda na inny kierunek wiec od pierwszego roku, ale niewazne:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-03 20:19 przez Klauduska1212.

Co robicie dla siebie?

03 mar 2011 - 20:36:25

Wizyta w SPA cieszy każdą kobietkę dla mnie to lepsze niż zakupy :) Muszę kiedyś pokusić się o ten masaż kamieniami skoro tak zachwalacie. Oj tak życie zaczyna się po 30 a Ty Klauduska1212 jesteś dla mnie kobitką z tzw jajem bo z tego co na innym wątku pisałaś to jesteś sama z 2 dzieciaków bo mąż daleko pracuje a masz w planach studia - jak tego dokonasz organizacyjnie? Podziwiam :)
O depilacji laserowej był ostatnio program na TVN Style trzeba się przygotować na min. 4-5 zabiegów zależy od owłosienia tzn koloru i gęstości :)

Co robicie dla siebie?

03 mar 2011 - 20:50:20

Ja dwa razy w tygodniu chodzę na aerobic.



Co robicie dla siebie?

03 mar 2011 - 20:59:42

ewciao, wiem, czytalam juz o tym, ale czego sie nie robi zeby ulatwic sobie zycie:)
poza tym no tak, mam dwojke szkrabow, maz w Norwegii i w sumie sama siedze, lekko nie jest, ale musze znalezc na wszystko czas i sile;p
jak to zrobie organizacyjnie... hmmm, dobre pytanie:) studia zaocznie w Lublinie, mloda od wrzesnia do przedszkola, bo obie juz musimy od siebie troszke odpoczac, z amluchami w weekendy bedzie siedziec tesciowa a jak nie to zona kuzyna mojego m... jak nie dam ze wszystkim rady to trudno z czegos zrezygnuje, pewnie ze studiow i zaczne kiedy indziej

Co robicie dla siebie?

03 mar 2011 - 21:50:22

Klauduska1212
myślę, że jesteś wzorem dla wszystkim mam.
Zorganizowana, niezależna, przedsiębiorcza, światła, z opisu wynika, że bardzo zadbana, inwestujesz w swój rozwój i edukację.
Aaaa, no i wyzwolona.

Prawdziwa kobieta XXI w.

Co robicie dla siebie?

03 mar 2011 - 22:07:04

Ja kupiłam sobie pas masujący i orbitreka,żeby po ciąży nabrać zgrabnej figurki.Niestety z braku czasu częściej się na to patrzę niż ćwiczę:((

Co robicie dla siebie?

03 mar 2011 - 22:28:05

Cytat
Klauduska1212
ewciao, wiem, czytalam juz o tym, ale czego sie nie robi zeby ulatwic sobie zycie:)
poza tym no tak, mam dwojke szkrabow, maz w Norwegii i w sumie sama siedze, lekko nie jest, ale musze znalezc na wszystko czas i sile;p
jak to zrobie organizacyjnie... hmmm, dobre pytanie:) studia zaocznie w Lublinie, mloda od wrzesnia do przedszkola, bo obie juz musimy od siebie troszke odpoczac, z amluchami w weekendy bedzie siedziec tesciowa a jak nie to zona kuzyna mojego m... jak nie dam ze wszystkim rady to trudno z czegos zrezygnuje, pewnie ze studiow i zaczne kiedy indziej


hehe wieczna studentka. jak ja :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem z zabawkami do kąpieli