Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

problem z zabawkami do kąpieli

19 mar 2011 - 21:32:07

Synek ma właśnie takie zabawki kupione jakiś czas temu w PEPCO... Dzisiaj kąpałam go i wyciągając zabawki zaczęłam je naciskać żeby cała woda z nich wyleciała a tu wylatuje owszem ale coś fioletowego... pełno takich fioletowych papruchów... co to takiego??? Co z tymi zabawkami??? Tego jest pełno... Zabawki do wyrzucenia ale czym je zastąpić żeby coś takiego się nie powtórzyło i co to jest?

problem z zabawkami do kąpieli

19 mar 2011 - 21:48:30

Poszlabym do sklepu i to wyjasnila jak nic nie da do insp handlowej

problem z zabawkami do kąpieli

19 mar 2011 - 22:04:06

mam to samo,i to nie tylko w zabawkach z pepco(też miałam te same),w innych gumowych też się robi taki syfior-ja je po prostu wywaliłam,chyba nie kupię już nic gumowego

problem z zabawkami do kąpieli

19 mar 2011 - 22:29:07

przeglądając strony na allegro znalazłam
ZABAWKA DO WODY, DO KąPIELI-KOLOROWY WODOSPAD





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-20 11:47 przez moderator.

problem z zabawkami do kąpieli

19 mar 2011 - 22:47:17

u mnie było to samo z tanimi kaczusiami a potem z firmówkami, zrezygnowałam z takich zabawek :/

co to jest ?
wolę nie myśleć, na pewno mydło, może już pleśń, bo teren idealny.
( polecam kubek w kubek , do zabawy i do kąpieli )

do kupienia chyba w każdym zabawkowym


problem z zabawkami do kąpieli

19 mar 2011 - 23:02:50

Ja też już nie kupie nigdy zabawek w które woda łatwo dostaje się do środka, ale już z powrotem nie... Muszę wybrać się i to jak najszybciej na jakieś kąpielowe zakupy... Póki co będę prowizorować... jakieś klocki, autka... jak macie jakieś sprawdzone zabawki to dajcie znać, a może ktoś ma u siebie w szafce?

problem z zabawkami do kąpieli

19 mar 2011 - 23:14:06

Też miałam takie coś w gumowych zabawkach do kąpieli.Woda z mydłem lub jakimś płynem do kąpieli się tam dostaje i jak tego nie wypróżnimy to robi się taka pleśń

problem z zabawkami do kąpieli

19 mar 2011 - 23:50:52

No niestety tez to zauwazylam, my mamy kaczki, nic z nich nie "wyplywa" ale co jakis czas musze je wymieniac bo zaczynaja "pachniec" plesnia ;/////

problem z zabawkami do kąpieli

20 mar 2011 - 09:54:29

Ja też miałam takie przeboje z kaczuszkami do kąpieli i wszytsko poszło do kosza. U nas sprawdzają się garnuszki, łyżeczki zabawkowe i mała tam zupy gotuje podczas kąpieli:)

zweryfikowana
Posty: 154
Ostrzeżenia: 1/5

problem z zabawkami do kąpieli

20 mar 2011 - 11:33:02

my mamy zwykłe kaczuszki do kąpieli kupione w osiedlowym sklepie i są rewelacyjne nic z nich nie wylatuje jedyny minus to to, że są źle wyważone bo nie chcą pływać/stać na wodzie tylko wykładają się na bok :/ ale zabawa i tak fajna

a skoro coś z nich wylatuje za każdym razem to może faktycznie zgłoś to w sklepie

problem z zabawkami do kąpieli

20 mar 2011 - 12:02:42

w każdych zabawkach gumowych do kąpieli tak się dzieje z faflunami ponieważ nie wymyje się ich dokładnie w środku!!!!!!!!!!!

problem z zabawkami do kąpieli

20 mar 2011 - 12:52:35

My mamy takie świecące kaczuszki - są rewelacyjne. Nie mają dziurek, więc woda do nich nie wpływa, a przy kontakcie z wodą podświetlają się.


Ostatnio synek dostał takie delfinki Tomy - ładne kolorowe. Woda co prawda do nich wpływa, ale otwory są na tyle duże że bez problemu można je osuszyć.


Jak synek był mały kupiłam mu takie gumowe pojazdy (bardzo podobne do tych, które pokazała antolek, ale Kuba bawi się nimi "na sucho", bo doradzono mi by nie dawać mu ich do wody (mimo że do tego mają służyć z założenia), właśnie z powodu, o którym piszą dziewczyny, że woda wpłynie do środka i ciężko je dobrze osuszyć, a bakterie niestety się w nich rozwijają i potem trzeba takie zabawki wyrzucać:/ A tak przy zabawie "na sucho" służą nam do dziś


Mamy także kolorowe kubeczki i chyba one dają Kubie najwięcej radości przy kąpieli :)

problem z zabawkami do kąpieli

21 kwi 2012 - 10:03:51

zabawy w wannie są świetne!!!! dzięki nim moje dziecko w końcu nie boi się wody! ogólnie kupowałam dziecku cały czas zabawki do kąpieli firmy ALEX - kredki, farby i inne. Ostatnio hitem u nas w domu są pieski które można umyć <moderacja> nie wstawiamy linków,można wkleić zdjęcie , potem znowu się brudzą. moje dziecko ma 2,5 roku. fajne są też kredki do malowania po wannie - co prawda trochę brudzą fugi, ale da się to wyczyścić



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-21 10:44 przez moderator.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

problem z zabawkami do kąpieli

21 kwi 2012 - 10:48:23

Córka dostała delfinki,które są pokazane na zdjęciu wyżej i wydaje mi się że to dobre rozwiązanie do zabawy w kąpieli,ponieważ są plastikowe i woda z nich szybko wypływa.Wcześniej mieliśmy zabawki gumowe i mimo wylania z nich wody po kąpieli to tworzył się w środku taki czarny osad

problem z zabawkami do kąpieli

21 kwi 2012 - 21:01:00

My używamy wszystkiego w co się da wlać wodę:D np:kubeczki,butelki po płynach do kąpieli,pudełeczka i łyżki różnego kalibru do miarkowania,przelewania wody:))) córa się świetnie bawi i nie ma żadnego problemu z pleśnią:P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

spierzchnięte usta