Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kosmetyki na start

24 lut 2011 - 21:34:39

jakie kosmetyki sa potrzebne dzidziusiowi w pierwszych dniach narodzin? jakiej firmy polecacie?

kosmetyki na start

24 lut 2011 - 21:40:18

Osobisice tylko Nivea i Ziajka uzywalam:)

kosmetyki na start

24 lut 2011 - 21:46:55

ja tez polecam nive i zajke

kosmetyki na start

24 lut 2011 - 21:48:19

u nas było balneum a potem tańszy zamiennik dla starszych dzieci linomag do kąpieli

kosmetyki na start

24 lut 2011 - 21:48:25

Na nivea mam uczulenie wiec nie stosuje:)
uzywam hipp BIO, przy corci bambino, ale niestety sklad sie chyba zmienil, przynajmniej ten zapachowy:/
a co bedzie Ci potrzebne... krem do pupy, polecam bephanten i sudocrem
oliwka pewnie, ale ja nie uzywalam, bo zatykac moze pory, i moje maluszki mialy po oliwce potowki
i jakis balsam nawilzajacy i krem do twarzy, do tego szampon i np mydelko

kosmetyki na start

24 lut 2011 - 21:53:18

Od narodzin do miesiąca używałam Linomac na odparzenia - w tubce (tak zresztą radziły mi położne), później Sudocrem. Do pielęgnacji ciałka do pierwszego miesiąca Emolium do kąpieli a następnie Nivea Sensitiv- mleczko i płyn do kąpieli



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-24 21:56 przez MamaWiktorka.

kosmetyki na start

24 lut 2011 - 21:58:07

Mi w szpitalu kazali kupic zwykla wazeline i nia dziecko smarowac :) Uzywalam bepanthenu sudokremu kremu bambino(plastikowe opakowanie) nivea zel do calego ciala i wloskow oliwke w zelu i puder nivea:)

kosmetyki na start

24 lut 2011 - 22:40:31

Ja polecam nivea krem przeciw odparzeniom i żel do kąpieli, mam też z tej firmy balsam do ciała dla dziecka. Emolienty mówią specjaliści żeby stosować gdy coś się dzieje ze skórą dziecka, a nie na co dzień i tak samo jest z sudocremem - stosować gdy jest odparzenie. Od pewnego czasu stosuję krem na pupę z Perfecty i też jestem zadowolona.

kosmetyki na start

28 lut 2011 - 22:57:25

własnie jestem na etapie kupowania wyprawki dla maluch i chcialam wiedziec jakie kosmetyki nadaja sie od pierwszych dni zycia dzidziusia?

kosmetyki na start

28 lut 2011 - 23:05:37

mialam wlasnie ci pisac, ze juz jest taki watek a do niego zajrzalam to zauwazylam,ze sama go zalozylas!!! po co wiec drugi taki sam?

kosmetyki na start

28 lut 2011 - 23:50:32

hipp hipp hipp !!!! najlepsze od 1 dnia życia. My używamy już 10 miesięcy i żadnych uczuleń :)
- płyn do kąpieli
- mleczko do ciała
- oliwka
- krem na odparzenia - ale jeszcze nie był potrzebny
- krem na wiatr i niepogodę
- krem do twarzy i ciała

Pozdrawiam !!!

kosmetyki na start

01 mar 2011 - 08:48:04

my tez tylko hipp i bephanten nivea czesto uczula

kosmetyki na start

01 mar 2011 - 09:33:42

u mnie po hippie do kąpieli skórka zrobiła się sucha i szorstka, więc zaprzestałam.

Pierwsze pól roku kąpiel była tylko w Oliatumsoft, hipp się nie sprawdziło a teraz nivea. Do pupci używam bepanthen maść, sudocrem położne odradziły, bo podobno wysusza. Oliwka bambino. I jeszcze do pielęgnacji pępuszka przyda się octenisept



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-01 09:38 przez hippcioo84.

kosmetyki na start

01 mar 2011 - 10:09:43

Ja tez na początku stosowałam Oliatum a później przeszliśmy na Nivea szampon i plyn w jednym. balsam do ciała tez nivea a do buzi ziajka. Do pupy sudocrem ale tylko jak zaczerwieniona. stanowczo nie polecam johnsona strasznie uczula. Nawet teraz jak synek ma 10 miesięcy.

kosmetyki na start

01 mar 2011 - 10:47:52

my od poczatku stosowalismy kosmetyki nive,krem na odparzenia,balsam do ciala,plyn do kapieli i szampon i jestesmy bardzo zadowoleni:)stosowalismy tez emolienty do kapieli,ale tylko dlatego ze synus mial bardzo sucha skore po porodzie.teraz synek ma 2 latka i stosujemy kosmetyki z serii johnson&johnson bedtime wash,sa rewelacyjne:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co robicie dla siebie?