Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 106
Ostrzeżenia: 1/5

DIETA DUKANA!

14 cze 2014 - 21:13:05

ja przy takim wzroście waze 70kg a jak wazylam 58 to wygladalam jak anorektyczka także zycze powodzenia z odchudzaniem...

DIETA DUKANA!

14 cze 2014 - 21:20:51

niestety mam za dużo 'złych' miejsc - brzuch, uda, ramiona. Ćwiczyłam od stycznia codziennie Ewę Chodakowską, zmieniłam jeżdżenie autobusem wszędzie na spacery etc. nie schudłam nic. Mięśnie ledwo, ledwo. Cardio robić nie mogę.
Mało tego - nigdy niczego nie solę - nawet ziemniaków, makaronu, frytek etc. Nie lubię słodyczy, jedyne co to czasami lody.. nie jadam jajek i rodzina już się nauczyła gotować zupy bez śmietany itd.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-14 21:56 przez Caedis.

DIETA DUKANA!

14 cze 2014 - 21:26:48

Nie wierzę, że przy takiej wadze w ogóle można mieć jakieś 'złe miejsca' :P
miszja dobrze Ci radzi, wybierz się do dietetyka, lepiej i przede wszystkim zdrowiej na tym wyjdziesz niż na tym całym Dukanie.

DIETA DUKANA!

14 cze 2014 - 21:27:38

Cytat
sylwuska12323
ja przy takim wzroście waze 70kg a jak wazylam 58 to wygladalam jak anorektyczka także zycze powodzenia z odchudzaniem...

znowu bez przesady bo ja przy wzroście 175 ważę 67kg i jestem grubasem.
a waga autorki jest świetna, poza ćwiczeniami nie potrzeba żadnej diety



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-14 21:28 przez Snuuff.

DIETA DUKANA!

14 cze 2014 - 21:33:17

dodam fotki :) Wiem, że to mało możliwe, ale faktycznie pomimo takiej wagi MAM SPORO TŁUSZCZU.



DIETA DUKANA!

14 cze 2014 - 21:36:40

rób melb brzuch, tyle

DIETA DUKANA!

14 cze 2014 - 21:36:56

Moja znajoma była na tej diecie i niestety odczuła skutki plus efekt jo-jo, jeśli nie stosujesz po zakończeniu do zaleceń.

DIETA DUKANA!

14 cze 2014 - 21:38:40

mel b - 10 min brzuch i 8 abs. Zero efektów po miesiącu :D Natalia Gacka brzuch dla zaawansowanych i dla początkujących - zero efektów. Dlatego wzięłam się za dietę białkową która pomaga w spaleniu tłuszczu i dodatkowo pomaga w zarysowaniu mięśni.

DIETA DUKANA!

14 cze 2014 - 21:39:55

Cytat
Caedis
dodam fotki :) Wiem, że to mało możliwe, ale faktycznie pomimo takiej wagi MAM SPORO TŁUSZCZU.

Nie masz tłuszczu i nie masz co spalać. Powinnaś rzeźbić, wtedy zobaczysz efekty.

DIETA DUKANA!

14 cze 2014 - 21:42:21

Cytat
Caedis
mel b - 10 min brzuch i 8 abs. Zero efektów po miesiącu :D Natalia Gacka brzuch dla zaawansowanych i dla początkujących - zero efektów. Dlatego wzięłam się za dietę białkową która pomaga w spaleniu tłuszczu i dodatkowo pomaga w zarysowaniu mięśni.


a ja bardzo małe efekty po 3 miesiącach

DIETA DUKANA!

14 cze 2014 - 21:47:56

Widzę zdjęcie i pytam się, gdzie jest ten tłuszcz? :/ Dziewczyno, daj sobie spokój z tym Dukanem. Ruch, ruch, ruch, spacery. Może pływanie? Zacznij biegać? Nie katuj się tą dietą.

PS I naprawdę konsultowałaś się z lekarzem i doradził Ci albo przytakną, że ta dieta jest odpowiednia dla Ciebie?

DIETA DUKANA!

14 cze 2014 - 21:49:57

Ja uwazam, ze kazdy ma swoj mozg i powinien robic to co uzna za stosowne. Jezeli z czyms sie zle czuje to zrobie wszystko by to zmienic. Wszystko jest niezdrowe!!!! Odradzacie diety, a odpowiedzcie sobie same czy jestescie zupelnie fair w stosunku do swoich organizmow. Mam na mysli picie kawy, papierosy, alkohol..... odpowiedzcie sobie same przed soba szczerze!!!!!
Mozna chudnac z glowa.

DIETA DUKANA!

14 cze 2014 - 21:52:32

O matko...dziewczyno i z czego ty chcesz zrzucać te 5-7kg?
Bez obrazy ale puknij się w głowę to może Ci przejdą takie głupie pomysły ściana

DIETA DUKANA!

14 cze 2014 - 21:54:37

Poradził mi dietę białkową ze względu na dobre wyniki ostatniego badania krwi (sprzed miesiąca) i moczu. Dodatkowo wie o moich problemach m.in że w ogóle nie chcą mi się zarysowywać mięśnie i ciężko chudnę. Wystarczy spojrzeć na uda - większość spodni wygląda na mnie masakrycznie... Brzuch nie ma na szczęście oponki tylko boczki do zniszczenia ;) no i ramiona.. jestem w stanie w całą dłoń złapać wiszący, tłusty płat :) z zawodu jestem farmaceutką i mało wierzę w cudotwórstwa tabletek i z reguły niczym się nie faszeruję. Biegi, intensywna jazda na rowerze, treningi cardio/interwały - o tym mogę zapomnieć...
ponawiam: KTO BYŁ, ILE CZASU, CO JADŁ, ILE SCHUDŁ I JAK OCENIA?

DIETA DUKANA!

14 cze 2014 - 21:55:46

dietą dukana można bardzo zaszkodzić nerkom, kościom i nie tylko. Zastanów się jeszcze raz zanim wprowadzisz ją w życie.
patrząc na Twoje zdjęcia jestem w szoku, że mówisz o tłuszczu. Faktycznie może więcej ćwiczeń, żeby wyrzeźbić ciało, ale od razu katować się tą dietą..?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Diety oczyszczające