Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

45 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DIETA DUKANA!

15 cze 2014 - 18:14:47

Precyzyjne wyliczenie zapotrzebowania na węglowodany jest dość trudne i zajmuje się tym dietetyk. Nie ma diety idealnej dla każdego. Ja schudłam jedząc tłuszcz według diety Atkinsa i mi ta dieta pasuje ale nie znaczy,że podejdzie każdemu. Na temat tej diety też masa negatywnych opinii ale nadwaga i otyłość też są złe. Dla mnie ważne było to,że nie chodziłam głodna a przy innych dietach tak było. Nie mam chęci na słodycze. Nie byłam ani razu na siłowni bo nie mam czasu. A kilogramy same lecą.

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

DIETA DUKANA!

16 cze 2014 - 21:54:40

Ostatnio dwie znajome przeszły na dietę dukana i efekty były u każdej inne - jedna z nich faktycznie schudła (nie tak od razu oczywiście, ale efekty były zauważalne) a u drugiej nic i źle się na niej czuła. Wszystko trzeba dobierać pod siebie.

DIETA DUKANA!

20 lis 2014 - 09:37:36

Dieta na pewno ma swoje wady i zalet. Jest bardzo skuteczna ponieważ umożliwia szybkie schudnięcie w krótkim okresie czasu niemniej nie jest tak obojętna dla naszego zdrowia. Odsyłam do krótkiego artykułu:
http://gastryczne.pl/czytelnia/fakty-mity-diecie-dukana/ W którym można się zapoznać z faktami i mitami na temat tej diety.
Niestety ale najwiekszą wadą jest to,że nie dostarcza wszystkich mikroelementów,szczególnie tych odpowiadających za koncentrację oraz pamięć.

DIETA DUKANA!

20 lis 2014 - 09:44:46

znajoma z mojego otoczenia zemdlala 3 razy podczas stosowania tej diety (nigdy wczesniej sie to nie zdarzylo).skończyło sie w szpitalu. jeśli chcesz schudnac to ruszaj sie więcej,pobiegaj. nie masz dużo do zrzucenia,nie warto stosować tej diety;)

DIETA DUKANA!

02 gru 2014 - 07:20:36

Według mnie dieta Dukana nie jest dobrym wyborem.
Faktycznie dzięki niej można zacząć odchudzanie np. 10 dni na białku, natomiast nie polecałabym stosowanie dłużej zaleceń dr. Dukana.
Nie ma co się oszukiwać, ta dieta pustoszy organizm.
Może warto zacząć na początek od pominięcia kolacji oraz odrzucenia cukru i wszelkiego rodzaju słodkości? :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

skup jagód pilne !!!