Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DIETA DUKANA!

14 cze 2014 - 21:58:18

moja mama była, schudła 30 kg a potem efekt jojo, tak ogromny,że szkoda gadać :)

DIETA DUKANA!

14 cze 2014 - 21:58:51

Mój znajomy był na tej diecie,trafił do szpitala .

DIETA DUKANA!

14 cze 2014 - 23:04:59

Z powodu nerek?

DIETA DUKANA!

14 cze 2014 - 23:17:36

bylam,

schudlam 13kg w dwa miesiace,
po roku wszystko wrocilo

generalnie NIE WARTO

pierwsze kilka kg to tylko utrata wody wiec nie ma sie zbytni czym ekscytowac

aczkolwiek dzieki niej poznalam super przepisy z wykorzystaniem otrebow i przestalam calkowicie slodzic i polubilam jogurty naturalne wiec jakies male plusy sa

DIETA DUKANA!

15 cze 2014 - 00:18:34

Dokładnie tak. Kilogramy wracają, a czasem nawet ze zdwojoną siłą. Na początku szybko lecą, jest sielanka. Dalej się dziwię, że lekarz zaproponował Ci taką dietę, bo nie masz problemu z nadwagą.

DIETA DUKANA!

15 cze 2014 - 00:28:28

jak piszą wcześniej dziewczyny z czego chcesz schudnąć. Ja też mam 170 wzrostu i ważę 49kg ale tylko dlatego że miałam chory kręgosłup i przez ten okres bardzo schudłam a teraz strasznie ciężko mi przytyć a chciałabym ważyć 55kg bo jak wcześniej tyle ważyłam to wyglądałam jak człowiek a nie teraz mówią na mnie pająk bo ręce jak gałęzie.

DIETA DUKANA!

15 cze 2014 - 00:37:49

ja wiem że o to nikt nie pyta.. ale proszę teraz kiedy sport jest tak promowany i te wszystkie chodakowskie i mel B, kiedy dziewczyny chwalą się naprawdę dobrymi efektami dalej ktoś się chce katować takimi dietami?? Mniej jeść, zdrowiej i ruch, ruch, ruch.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-15 00:38 przez deliciousxx.

DIETA DUKANA!

15 cze 2014 - 01:23:29

Witam Was serdecznie,

Byłam na diecie Dukana (bodajże) przez 2 miesiące - stosowałam się do zasad, do dań, przepisów i do tego, co można jeść, a czego nie. Po tych dwóch miesiącach przerzuciłam się na dietę 5:2 (trochę ją modyfikując) i zauważyłam przy tej drugiej diecie o wiele szybciej rezultaty i spadek wagi. Oczywiście, przy nie ważne jakiej diecie ważne są ćwiczenia, ruch, pozytywne nastawienie, rygor (choć czasami można sobie sprawić małą niespodziankę) i trzymanie się jej. Wtedy efekty są zniewalające i bardziej widoczne. Przy Dukanie schudłam niewiele i nie oceniam jej zbyt wysoko, ale już tą "5:2" oceniam celująco i nie mam do niej żadnego 'ale'. :)

Pozdrawiam!

DIETA DUKANA!

15 cze 2014 - 01:24:14

To bardzo szkodliwa dieta, która wyniszcza organizm. Słyszałam gdzieś, że trzeba być na tej diecie przez całe życie, żeby uniknąć efektu jojo. To musi być straszne!

DIETA DUKANA!

15 cze 2014 - 01:42:58

Dukan to porażka - nawet kiedy skończysz tą dietę, jesteś zmuszona stosować do końca życia jeden dzień w tyg. białkowy, żeby nie pojawiło się jojo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-15 03:24 przez lobuzinska.

DIETA DUKANA!

15 cze 2014 - 01:52:53

caedis
jak zobaczylam Twoje zdjecie to od razu na mysl przyszly mi zdjecia stad:
http://tablicamotywacji.pl/30-dni-z-mel-b-tiffany-podejmij-wyzwanie/

DIETA DUKANA!

15 cze 2014 - 08:53:59

ja w 3 miesiące schudłam na Dukanie 12kg, codziennie wieczorem tez biegalam po 3km, w efekcie zatrzymał mi się okres... na poczatku wazyłam 72kg przy wzroscie 173cm. Jedyna dieta na ktorej cokolwiek schudłam, niestety niesie za soba konsekwencje...

DIETA DUKANA!

15 cze 2014 - 09:11:19

byłam na tej diecie ;)
waażyłam 88 kg
teraz waze 70 :)
efektu jojo brak :P
i to nie prawda ze przez cale zycie pozniej trzeba stosować ta diete zeby nie przytyć
ja jem pizze kebaby itp a waga stoi :)

DIETA DUKANA!

15 cze 2014 - 09:57:19

Cytat
dziubas89
byłam na tej diecie ;)
waażyłam 88 kg
teraz waze 70 :)
efektu jojo brak :P
i to nie prawda ze przez cale zycie pozniej trzeba stosować ta diete zeby nie przytyć
ja jem pizze kebaby itp a waga stoi :)

Brawo. Dieta to zmiana sposobu odżywiania na całe życie, a nie tylko na jakiś czas. Ile temu ja stosowałaś? Efekt jojo nie zawsze pojawia się od razu.

DIETA DUKANA!

15 cze 2014 - 10:05:08

No gdzie ty masz ten tłuszcz?Może tylko uda nieco grubsze,a poza tym figura naprawdę ok.Moja koleżanka zaczęła ją stosować,spadłą ładnie 10 kg,ale nerki jej zaczęły szwankować i zaprzestała tej diety.Naprawdę nie masz z czego chudnąć,a szkoda zdrowia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

skup jagód pilne !!!