Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
PastwaLosu
dieta cud... bedzie cud jak schudniesz:) imo wszystko poleca jakiś wysilek fizyczny, chodzby głupia skakanka:)

a ja proponuje nauczyć się czytać ze zrozumieniem co autorka napisała :)

Musisz koniecznie znaleść dobrego dietetyka!
Pamiętaj, aby nic nie robić na własną rękę, bo możesz sobie tylko zaszkodzić.

Cytat
xhoooneyx
Cytat
PastwaLosu
dieta cud... bedzie cud jak schudniesz:) imo wszystko poleca jakiś wysilek fizyczny, chodzby głupia skakanka:)

a ja proponuje nauczyć się czytać ze zrozumieniem co autorka napisała :)

Dokładnie - to taka umiejętność, która czasami może się przydać ...
Albo wiem, wiem - możesz np. zrezygnować z masła, słodzenia napojów, słodyczy, biały chleb zastąpić ciemnym, mięso jeść tylko drobiowe ... Wiesz, kombinować tak, aby nie zjadać zbędnych kalorii :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-12 19:25 przez talia12.

Moja mama schudła ok 10 kg, nie ćwicząc, co prawda miała dużo stresu, ale po prostu zmieniła dietę, nie je kolacji. Rano dosłownie jedna kanapeczka pełnoziarnistego chleba, na obiad np. zamiast dużej ilości ziemniaków je dużo surówki a ziemniaków odrobinkę, początkowo tylko surówka i mięsko.

Cytat
PastwaLosu
dieta cud... bedzie cud jak schudniesz:) imo wszystko poleca jakiś wysilek fizyczny, chodzby głupia skakanka:)

I Ty startujesz na moda? -_-

Autorko, nie czytaj bredni.
Oczywiście, że schudniesz! zmień nawyki żywieniowe, odrzuć wszystko, co słodzone i smażone, łącznie z sokami i napojami gazowanymi. Nie baw się w diety, bo to bez sensu. Po prostu jedz z umiarem i ZDROWO, a na pewno zobaczysz efekty ;)

Cytat
PastwaLosu
dieta cud... bedzie cud jak schudniesz:) imo wszystko poleca jakiś wysilek fizyczny, chodzby głupia skakanka:)

Gratuluję taktu!

Nie ma to jak czytanie ze zrozumiem, albo w ogóle - czytanie, nie tylko tytułu!

Cytat
guess_who_is_back
Cytat
PastwaLosu
dieta cud... bedzie cud jak schudniesz:) imo wszystko poleca jakiś wysilek fizyczny, chodzby głupia skakanka:)

I Ty startujesz na moda? -_-

O to samo chciałam zapytać... Jak nawet przeczytać prostego wątku nie potrafi. Za chwilę będą warny za byle gie, bo PastwaLosu nie umie czytać ze zrozumieniem -.-


Autorko, może zasięgnij porady jakiegoś dietetyka? Albo tak jak dziewczyny radzą, przede wszystkim odpowiednio zbilansowane posiłki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-12 19:37 przez D-Rut.

Dieta Dukana? I co jeszcze?! Nie ma to jak proponować osobie niepełnosprawnej dietę wyniszczającą organizm! Puknij się w czoło Ty, która to zaproponowałaś! Nie dość, że organizm zaczyna się wyniszczać, wypadają włosy, skóra szarzeje, to jeszcze po zarzuceniu nastepuje ogromny efekt jojo! Wiem, bo moja anty przyjaciółka z pracy to stosowała - dziś wygląda okropnie i ma problemy z sercem!

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
D-Rut

Autorko, może zasięgnij porady jakiegoś dietetyka? Albo tak jak dziewczyny radzą, przede wszystkim odpowiednio zbilansowane posiłki.

Codzienny trening areobowy + l-karnityna + witaminy (l-karnityny nie mozna stosowac w ciagu podawania dluzej niz podany termin, moga pojawic sie komplikacje zwlaszcza w przypadku braku witamin o ktorych trzeba szczegolnie pamietac). Polecam wizyte u specjalisty ktory pomorze dobrac suplementacje. Np wzbogacajac nasza diete o szczegolnie znane i chetnie stosowane preparaty ziolowe. Jako suplementacje glowna polecam firme Olimp. Produkuja od lat srodki pomagajace profesjonalnym sportowcom. Jak rowniez posiadaja specjalna linie dla dziewczyn. : )

Hej:) Chciałam napisać o diecie "Odchudzanie na zawołanie". Gdy zaczęłam ją stosować nie pomogła mi tak bardzo jak było obiecane. Dopiero po poświęceniu większej ilości czasu i ułożeniu sensownego planu posiłków na każdy dzień oraz zmodyfikowaniu kilku podpunktów przyniosła zaskakująco dobre rezultaty:) Schudłam już ponad 9 kg po trzech turach (po każdych 10 dniach robiłam 2-3 dni przerwy) i w końcu wyglądam i czuję się o niebo lepiej:) Ułożyłam także indywidualne plany mojej siostrze i kilku znajomym - wszystkie które trzymały się mojej rozpiski są zachwycone i stosują dalej tą dietę z moimi poprawkami. Jeśli któraś z Was chciałaby taki indywidualny plan to piszcie na adres martuska1319(@)wp.pl :D małpa bez nawiasów:)

cześć tak jak w temacie mam 74kg przy wzroście 174cm chciałabym do 20 kwietnia schudnąć około 5kg pomóżcie mi jak to zrobić doradźcie jakie ćwiczenia :)
dzięki z góry

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 1/5

ja schudłam biorąc tabletki-piwne drożdze :) mam 170 i ważę 58 kg :) schudłam 5 kg miesiąc biorąc:)

<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-23 19:39 przez moderator.

Ewa Chodakowska wpisz w google i zobaczysz

Zacznij jeść mniejsze porcje, ogranicz słodycze, nie jedz tuż przed snem. Ale przede wszystkim zacznij więcej się ruszać. Ja zaczęłam wszędzie chodzić, trochę się gimnastykować, czasem przy serialu na rowerku pojeżdze i nawet nie do konca trzymając diętę 5 kilo poleciało. Mam Twój wzrost :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dietetyczne sałateczki ;)