Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Polecam ćwiczenia Ewy Chodakowskiej. Znajdziesz mnóstwo jej ćwiczeń w internecie. Pomagają naprawdę!!! włożysz trochę wysiłku i naprawdę szybko zobaczysz efekty

wydaje mi sie to strasznie duzo. Ja mam 172 cm i waze 58kg i chcialabym zrzucic z 5kg. Jedz 5 posilkow dziennie i rob brzuszki i ogolnie jakies cwiczenia inne. Powodzenia zycze :))

Na pewno musisz wykonywać ćwiczenia tlenowe (kardio), czyli takie, które angażują całe ciało. Ważne jest tutaj tętno. W internecie znajdziesz dużo stron, gdzie możesz obliczyć jakie powinno być Twoje właściwe tętno w czasie ćwiczeń.
Ćwiczenia kardio to np. bieganie, rower, rolki, orbitrek, wiosła, skakanka, itp.

Dodatkowo polecam dietę Montignac'a - nie polega ona na głodówce, tylko na właściwym doborze produktów. Na chomiku znajdziesz fajną książkę Montignac'a "Jeść aby schudnąć"

Powinno być ok :)

ja bede kupowac Adipex zobaczymy;)

pij pokrzywe , trzy razy dziennie :)
Ja zawsze jak chce trochę zrzucić z brzuszka to pije tylko tpokrzywę. nigdy nie stosowałam żadnych diet ani nic :) no i oczywiście sport :)

Cytat
duchess93
Dieta Dukana ;)

nie nie nie ! nie próbuj tego nawet!
Jedna wielka tragedia! Kiedyś byłam jej zwolenniczką i dziewczyny które pisały że jest ona niezdrowa itd to była gotowa im oczy wydrapać a dziś prawie 3 lata po ,odradzam.Oczywiście schudłam dużo, nie przybrałam faktycznie ale problemy zdrowotne się zaczęły.Niedawno trafiłam przez to do szpitala,jak sie okazało efekt diety.Po prostu mniej jesc i bd ok;)

Ja proponuje herbalife

Cytat
asiunia0163
Cytat
duchess93
Dieta Dukana ;)

nie nie nie ! nie próbuj tego nawet!
Jedna wielka tragedia! Kiedyś byłam jej zwolenniczką i dziewczyny które pisały że jest ona niezdrowa itd to była gotowa im oczy wydrapać a dziś prawie 3 lata po ,odradzam.Oczywiście schudłam dużo, nie przybrałam faktycznie ale problemy zdrowotne się zaczęły.Niedawno trafiłam przez to do szpitala,jak sie okazało efekt diety.Po prostu mniej jesc i bd ok;)

To niestety prawda. Zważywszy na to, że w diecie tej wykluczone całkowicie są węglowodany, człowiek chodzi ciągle zmęczony i nie ma na nic siły. Węglowodany to paliwo dla naszego organizmu. Dodatkowo ta dieta niesie za sobą zgubne skutki - przede wszystkim ma tragiczny wpływ na nerki i wątrobę. Osoby, które wytrzymują do końca zazwyczaj skarżą się później na różne dolegliwości

Cytat
moniulka175
ja bede kupowac Adipex zobaczymy;)

Powodzenia :P prędzej będziesz miała halucynacje, że schudłaś
Ten środek zawiera pochodną amfetaminy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-26 12:53 przez lobuzinska.

zweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 2/5

Sytuacja jest nieco bardziej skomplikowana, niz w przypadku osoby mogącej porusac sie i cwiczyc. ale wszystko pod kontrolą.

Jeśli chesz odezwij sie do mnie, podpytam Cię o wiele rzeczy i wtedy powiem Ci co i jak. Takie ogolne pytanie nei jest dobre. Nalezy podac informacje odnosnie Twojego calego zycia :)

Pozdrawiam Cię serdecznie.

http://martynizm.blogspot.com/ - tutaj tez prowadzwe bloga o uzaleznieniu od jedzenia, ale bede wrzucala porady dotyczace zdrowego jedzenia i zrzucenia kilogramow.

Zastanow się i jakby co napisz do mnie :)

Posiłki co 3 godziny ( i 3 godz przed spaniem ) oraz DUUUŻO WODY MINERALNEJ :) Najlepiej szklankę przed posiłkiem, że zmniejszyć uczucie głodu... na pewno pomoże :)

Błonnik przede wszystkim! :)

w Twoim przypadku jedynie jedzeniem możesz coś stracić, jeśli nie masz możliwości dużego wysiłku fizycznego.
ciemne pieczywo, gotowane nie smażone, pić dużo wody, owoce i będzie dobrze ! ;)
a najważniejsze to żebyś była uśmiechnięta a nie przejmowała się głupia wagą :)

niezweryfikowana
Posty: 61
Ostrzeżenia: 1/5

Hej dziewczyny mam 20 lat od jakichś 16lat nie jem mięsa i ryb. Na co dzień jem wszystkooo oprócz tych składników.
Wiele razy próbowałam się odchudzać, bo nie czuje się dobrze w swoim ciele. Niestety moje odchudzanie zawsze kończyło się osłabieniem albo brakiem witamin a w konsekwencji anemią. Jakiś czas temu dużo ćwiczyłam ale bez diety niestety nie było widać satysfakcjonujących efektów, więc się poddałam. Męczy mnie to strasznie, nie mogę się przełamać do jedzenia mięsa a ryb to już w szczególności. Czy są tu może dziewczyny, który mają podobny problem? W jaki sposób zastępujecie te składniki? A może któraś z Was zna jakąś dobrą dietę, w której nie ma potraw mięsnych i ryb? nawet jakieś pojedyncze...

niestety nie pomogę, bo ja jestem mięsożerna i uwielbiam rybki i mięsko :):)

Również nie pomogę, bo moim zdaniem mięso jest potrzebne. Szczególnie ryby i chudy drób.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dieta Margarita stosował ktoś??