Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 43 44 45 46 47 ... 49 50 -->
niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

U mnie skutecznie podziałało foreverslim, przy czym jednak zdecydowana większość takich środków raczej nie daję nic. Radzę wam przede wszystkim systematyczną dbałość o siebie. U mnie po wprowadzeniu tabletek z diety zniknęły w zasadzie wszystkie szkodliwe produkty, i wtedy rzeczywiście można systematycznie tracić na wadze.

Chyba nie ma sposobu żeby powstrzymać apetyt ja stosuje kuchnię orientalną w dużą ilościa przypraw i warzyw po z atym racjonalnie się odzywiam czasem robię nawet wypad do restauracji na miescie Meong najlepiej bo tam serwują takie potrawy i dużo ćwiczę i to wszystko powoduję ze jak mam apetyt to jem i nie przejmuję się bo nie tyję.

Ja znalazłam pewien sposób na powstrzymanie apetytu i podjadanie. Stosuje Aqua Slim i nie mam już problemu z podjadaniem.

Cytat
orijanna
świetnie na chudnięcie i brak apetytu działają glisty ludzkie
jajeczka do kupienia w Azji

powiedz ze zartujesz !!!
naucz organizm ze dostaje pozywienie co 3 godziny, miedzy posilkami pij wode
takie proste, a ludzie tu cuda wypisują...pięknie...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-16 18:13 przez lena-222.

Cytat
kasia161187
Ja znalazłam pewien sposób na powstrzymanie apetytu i podjadanie. Stosuje Aqua Slim i nie mam już problemu z podjadaniem.

Tak właśnie. Suplement diety AquaSlim daje efekt "pełnego brzucha" przez co zmniejsza nasz apetyt. Wszystko dzięki zawartemu w składzie chromowi, który przyśpiesza przemianę materii oraz mniejsza on ochotę na jedzenie, co skutkuje przyjęciem mniejszej ilości kalorii. Dodam także, że stosując ten suplement należy stosować dietę oraz być aktywnym fizycznie dla uzyskania właściwego efektu utraty wagi.

Pozdrawiam,

Agnieszka Domańska
Online Ekspert marki Aqua Slim

ocet jabłkowy łyżka na pół szklanki wody przegotowanej rano naczczo

Wystarczy jeść regularnie, 5 posiłków dziennie, dużo wody. Po jakichś 1-2 tyg organizm się przyzwyczai i nawet nie będziesz chciała podjadać, bo będziesz najedzona.

Chyba nie istnieje... Jakby istniała - nie istniałby problem otyłości:P

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

Mnie jak spotyka taki problem wtedy robię sobie mieszankę wody mineralnej z odrobinką miodu albo stevii do tego cytryna. Widać mój brzuch daje się bez problemu oszukać bo dzięki temu przestaje czuć głód.

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 3/5

ja odkad jem zdrowo i pozywnie oraz wpsomagam sie suplementem acetomale w ogole ni emam ochoty na slodycze i przekaski ;)

ja odkad jem zdrowo i pozywnie oraz wpsomagam sie suplementem acetomale w ogole ni emam ochoty na slodycze i przekaski ;)

Mój apetyt okiełznał suplement acetomale. Kurde zawsze miałam z tym problem na diecie, że nie mogłam się powstrzymać od słodyczy, przekąsek itp. ale wkońcu się udało. nie mam na nie w ogole ochoty. ;) metabolizm przyspieszył i chudnę szybciej motywuje mnie to do dalszej pracy ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-20 14:59 przez liliszczecin.

łykam tabletkę dziennie z morwy, piję wodę z magnezem i jadam co 3 godziny, więc cały czas jestem pełna :) najważniejsze to chcieć się odchudzić i wtedy wilczy apetyt zniknie

Jeśli będziesz ćwiczyć silną wolę to w końcu apetyt zmaleje, żołądek się obkurczy.
Nie ma lepszego sposobu.

Proponuję wprowadzić do diety wszelkie kasze, pić dużo wody i jeść produkty bogate w błonnik. Poza tym życzę dużo silnej woli :)tańczy

Pij, pij i jeszcze raz pij dużo wody. Jeśli już naprawdę masz ochotę coś zjeść sięgnij po owoc bądź warzywo. Jeśli w pracy masz za dużo czasu zajmij się czymś konstruktywnym, tak żebyś nie miała czasu myśleć o jedzeniu :)

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

ja miałam straszny problem z odjadaniem. Niby byłam na diecie i chociaż przez cały dzień wytrzymywałam, to wieczorem już nie dawałam rady, pokusa była zbyt silna i jadłam wszystko, co było w lodówce. Dosłownie wszystko, i słodkie i słone, i tłuste. Co tylko znalazłam, zaraz nabierałam na to apetytu.
bardzo pomogła mi dopiero wizyta u dietetyka. Chodziłam do pani Anny Marii Bugaj, która przyjmuje w Pracowni Psychorozwoju w Warszawie. Tu jest strona tego ośrodka, może któraś potrzebuje: http://psychoterapia-kielczyk.pl/
Trochę się jej wygadałam i okazało się, że jak poszczę cały dzień, to mój organizm tak mną steruje, że zaczynam mieć ochotę na podjadanie. gdy zaczęłam jeść normalnie, co 2-3 godziny, nie byłam głodna i nie musiałam też podjadać, bo nie ciągnęło mnie do tego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Któraś potrafi wytłumaczyć? Koktajle.