Ostrzeżenia dla użytkowniczki liliszczecin:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (25-12-2014 14:53) Spam.
Ja stosuję diete i zażywam suplement http://acetomale.pl/. I chudnę. Acetomale to suplement, którego głownym składnikiem jest jabłko. a chyba słyszałyscie o tym, ze jabłko mega pomaga w odchudzaniu? no wlasnie. Dlateg o dlugo szukałam suplementu, który ma w składzie jabłka! no i jestem mega zadowolona, że zainwestowałam w acetomale. Mój metabolizm się poprawił, wypróżniam się regularnie a to ważne w zdrowym trybie życia. Mój organizm pracuje lepiej, bo acetomale oszyczilo mnei z toksyn. czuję to nawet w swoim samopoczuciu ;) zresztą miałam 69 kg a obecnie po kuracji z acetomale (2 miesiace) 57 kg ;) chudne dalej!
moderator (28-02-2015 20:54) Spam.
Inny powód: . reklama

no to chyba nie jest zdrowe jedzenie wiec po prostu takiego nei jesc. ja jestem na diecie juz dlugo, ale nie mam nam ysli jakiego sglodzenia sie ja po porstu przeszlam na zdrowe odzywianie. wcielam to w zycie na zawsze. dodaktkowo suplement acetomale i jest ok. apetyt opanoway ;d metabolizm przyspieszyl, organizm oczyszczony z toksyn, wzdęcia zniknely na zawsze, i 15 kg w 3 miesiace odeszło w niepamiec ;d
moderator (01-03-2015 18:44) Spam.
Mi tez zawsze brakowało chęci,a jak już się zmobilizowałam do diety to długo musiałam czekać na efekty.Ale postanowiłam zainwestować w siebie i kupiłam http://acetomale.pl/ W końcu zaczęłam chudnąć! i to szybko!!!!!! mój metabolizm tak przyspieszył , że pierwsze efekty widziałam już po tygodniu na swojej wadze!!!

Zamknij to okno