Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy istnieje jakaś zaczarowana mixtura na powstrzymanie apetytu? błagam piszcie bo mam w pracy za dużo czasu na jedzenie i widzę złe tego efekty. silna wola nie działa,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-27 22:05 przez moderator.

Ja wypijam szklanke kakao patrze na super chude dziewczyny w strojach kąpielowych i mysle ze niedługo lato i też będe tak wyglądała xD i mi osobiście sie odechciewa :D

niezweryfikowana
Posty: 989
Ostrzeżenia: 1/5

reklamuja jakies saszetki do wody ale nie wiem czy to działa

te saszetki działają przy diecie ale ogólnie zmieniają smak wody bardzo i są blee :/ jak mi sie chce jeść to idę spać:D

Też jestem bardzo ciekawa :D

dobry temat, ajj jak ja potrzebuje takiej mikstury :D

dobry temat, ajj jak ja potrzebuje takiej mikstury :D

tak, ale są też aqua slim cytrynowe i są dobre
jak mi się chce jesć to wyciągam swoje zdjecie jak bylam wieksza i ide spac ;D

zweryfikowana
Posty: 3.549
Ostrzeżenia: 1/5

z tego co wiem zażywanie chromu ale to głownie działa na to by nie chciało się słodyczy.

stop appetite - 'ZAMIEN KLUSECZKI NA FIGURE LASECZKI", hehe, na serio to nie mam pojecia

tez sie dowiem, cos dla mnie;D

no ale ja nie mogę spać całymi dniami nooo ;( aqua slim kupiłam raz wypiłam pół butelki i mi się odechciało... cytrynowa? o nie wiedziałam ze jest.. możne warto. kiedyś widziałam w rozmowach w toku babkę która dała się zahipnotyzować i jak jadła kremówkę to czuła smak mydła <LOL>
wczoraj postarałam sie i zjadłam na sniadanie serek wiejski a pozniej baaardzo mały obiadek i czułam sie wspaniale wieczorem ...od dawna sie tak nie czułam . ale dzis juz nnie wytrzymałam;(

no ale ja nie mogę spać całymi dniami nooo ;( aqua slim kupiłam raz wypiłam pół butelki i mi się odechciało... cytrynowa? o nie wiedziałam ze jest.. możne warto. kiedyś widziałam w rozmowach w toku babkę która dała się zahipnotyzować i jak jadła kremówkę to czuła smak mydła <LOL>
wczoraj postarałam sie i zjadłam na sniadanie serek wiejski a pozniej baaardzo mały obiadek i czułam sie wspaniale wieczorem ...od dawna sie tak nie czułam . ale dzis juz nie wytrzymałam;(

świetnie na chudnięcie i brak apetytu działają glisty ludzkie
jajeczka do kupienia w Azji

Moze guma do zucia?
Ja wiem, ze to nie jest higieniczne, ale dla mnie wystarczy zakretka od dlugopisu i moge 3h w buzi trzymac i nie bede glodna, bo jestem zajeta zakretka! ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ulubione słodycze;)