Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
orijanna
świetnie na chudnięcie i brak apetytu działają glisty ludzkie
jajeczka do kupienia w Azji
:D ha ha ha
Cytat
meow-meow
Moze guma do zucia?
Ja wiem, ze to nie jest higieniczne, ale dla mnie wystarczy zakretka od dlugopisu i moge 3h w buzi trzymac i nie bede glodna, bo jestem zajeta zakretka! ;D
po gumie chce mi sie bardziej :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-20 22:35 przez milusia71.

silna wola tylko i wyłącznie. Nie czarujmy się, ale wszystkie goodbye appettite i aquaslim działają w połączeniu z dietą i ćwiczeniami. Bo co z tego, że kebab popijasz aquaslimem?

wątek dla mnie:D ciekawa jestem, mam podobny problem:/

Mikstury nie znam, ale na pewno pomocny jest błonnik. Pęcznieje on w żołądku i dłużej czujesz że jesteś syta. należy spożywać od 6-10 tabletek dziennie (tak pisze na opakowaniu mojego błonnika na innych może być inna dzienna dawka). Ja osobiście jak jestm głodna to pije filiżanke kawy niesłodzonej, jakoś kawa bardzo sycąco na mnie działa:P:)

Cytat
kklementynkaa
Mikstury nie znam, ale na pewno pomocny jest błonnik. Pęcznieje on w żołądku i dłużej czujesz że jesteś syta. należy spożywać od 6-10 tabletek dziennie (tak pisze na opakowaniu mojego błonnika na innych może być inna dzienna dawka). Ja osobiście jak jestm głodna to pije filiżanke kawy niesłodzonej, jakoś kawa bardzo sycąco na mnie działa:P:)

warto sprawdzic,
silna wola nie działa już na mnie tak samo jak na niektórych przestaje działać ibuprom ;] NIE DA SIE POWSTRZYMAC U MNIE APETYTU;( mam 169 i waze 62 kg a jakis rok temu wazylam 54! jeszcze nie jest zle ale wiem ze mam tendencje do tycia i jak sie nie powstrzymam jakos to bedzie nieciekawie,,,



a co jest takiego co mozna jesc i n ie tyć...????



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-20 22:53 przez milusia71.

proponuję Ci dietę Dunkana, jeżeli chcesz schudnąć bez głodzenia się :D
artykuł na ten temat: http://aktywni.pl/aktualnosci/dieta-dunkana/

sama mam zacząć ją od piatku ;D

Cytat
pamixd
proponuję Ci dietę Dunkana, jeżeli chcesz schudnąć bez głodzenia się :D
artykuł na ten temat: http://aktywni.pl/aktualnosci/dieta-dunkana/

sama mam zacząć ją od piatku ;D



próbowałam ale dla mnie jest za jednolita i troche czasochłonna w przygotowaniu np obiadu

ja palę:] wiem,ze to destrukcyje ale ej,każdy na cos umrze;]

a tak poza tym to staram sie wypić coś - dobra herbatek,kawe,zjeść jogurt,jabłko cokolwiek ;]

ale tak jak kolezanki pisza - tylko silna wola działam,ja ją cwiczę od wczoraj i kiepsko mi idzie ale nie poddam się:]!!!

chrom, w moim przypadku działał

tez pale, ale jak spale to jestem glodna a wogole pojawil mi sie obłędny( i nasz ukochany) cellulit na udach i przeczytałam wczoraj ze to od papierosów i kawy tez się robi:P
kiedyś jadłam ile chciałam i nie tyłam ..och nastały ciężkie czasy...starzejemy się chyba ... :((

dobrze jest zjeść coś lekkiego, ale "zapychającego" U mnie najlepiej działa surowa marchewka:) Do niej szklanka wodu o jestem pełna:P Po tym na pewno nie przytyjesz:)

ból zeba...bynajmniej u mnie...boje sie isc wyrwac i tak sie truje proszkami a tez odechciewa sie jesc ze strachu przed bólem.ale nie polecam

a bierzesz jakieś tabletki anty? może jakieś nowe?
Ja na "sytość" piłam kawę Inkę i jadłam chrupki:P Po tygodniu odzwyczaiłam się i bardzoo ograniczyłam jedzenie

żadnych tabletek nie biorę. może to też wina ciągłego siedzenia na tyłku... mało ruchu... mowisz o chrupkach kukurydzianych?? :) pycha.. mam nadzieje ze nie przytyje od nich bardziej bo moge jesc je calymi dniami:D inka tez jest ok.
trzeba próbowac. moze brzuszki do tego... a cellulitu jak sie najszybciej pozbyc?

a ja własnie sie ocknełam! Zamieszkałam z chłopakiem, siedze ciagle na dupie w domu, gotuje obiadki, które ze smakiem pałąszuje i za przeproszeniem dupa urosła! Nie chce nawet wiedzieć ile ważę ( standardowo było 57kg przy wzroscie 166, ale że mam spory biust to w miare dobrze się czułam z tymi liczbami) jednak moje wymiary same za siebie mówia:( W biuscie 99cm, pas 73, biodra 98... Jaką ja się krową zrobiłam! ( dziewczyny, które są okrąglejsze- nie czujcie się obrażone moim określeniem, ale tak sie obecnie czuje) A miałam takie ładne wymiary 96-69-94 ;( Od jutra zaczynam się ograniczac! Niech ta zima się konczy! Nigdy do takiego stanu się nie doprowadziłam, jestem przerażona! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ulubione słodycze;)