Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mam tak samo jak napisała koleżanka wyżej, tylko, że mi nie idzie w cycki haha ale wzrost i waga taka sama :)

A może to przez geny? Znam dużo osób które po rodzicach są bardzo chude, a nie ważne co by w siebie wsypywały - o jedzonko mi chodzi xD - nie przytyją.
Ewentualnie dużo szybkiego jedzenia, jakieś pizze itd, może kolacje o późnej porze Ci pomogą?

aby przytyc bij duzo jogurtów tam jest duzo tłuszczow i białka . jedz kasze , ryz i tym podobne:)

hej mam pytanie żeby się zweryfikować to trzeba opłacić coś

tak -9zł na konto szafy :)

Ja też mam problem z przytyciem mam 162 cm a warze 40kg i też jem w miarę dużo cały czas się warze i nie widzę różnicy.:(

niezweryfikowana
Posty: 227
Ostrzeżenia: 5/5

Nigdy nie miałam problemów z przytyciem, wręcz przeciwnie czasami było mnie za dużo. Wydaje mi się że najlepszym wyjściem była by wizyta u specjalisty. Jedzenie fast foodów i innych świństw po nocach nie wydaje mi się dobrym rozwiązaniem. W końcu najważniejsze jest zdrowie porady dietetyka powinny pomóc.

Mam ten sam problem i nienawidzę tego. Mam 158 cm i ważę 40 kg! Czuję się okropnie, wszystko na mnie wisi.
Najbardziej mnie denerwuje fakt, że grubemu nigdy się nie powie "o matko, jaka gruba, mogła byś schudnąć!", za to chudy słyszy co chwilę "same kości, zacznij coś jeść! Głodzą Cię w domu?".

Cytat
Keyton
Moja siostra ostatnie 2 miesiące jest na diecie bezglutenowej i muszę powiedzieć, że zjechała prawie o 8 kg i to nie z jakiejś otyłości tylko z poziomu tkanki tłuszczowej ok. 13% do ok. 10. Fakt, że ciężko te produkty dostać chociaż już kilka sklepów online je oferuje http://www.kupujzdrowo.com/category/produkty-tradycyjne-produkty-bezglutenowe w smaku jak dla mnie się niczym nie różnią od normalnych, a skoro dają efekty to czemu nie.

Polecam produkty typowo bezglutenowe zastąpić tymi dostępnymi u nas, np. kasza jaglana, itp. Wiem z doświadczenia, że typowe produkty bezglutenowe mają w sobie wiele gówien. Oczywiście jako zamiennik od czasu do czasu nie zaszkodzą, tak patrząc to wszystko prawie pryskane, przetwarzane. Ja osobiście też unikam glutenu i wyznaję zasadę im bliżej natury tym lepiej. W ten sposób schudłam 20 kg w 2 miesiące i od roku trzymam wagę bez problemu

Na przytycie dobra jest kozieradka, sama spróbowałam, wiem z własnego doświadczenia. Nie wierzyłam w to, że pomoże, po prostu zażywałam ją, także ćwiczyłam i jadłam normalnie. Nie kontrolowałam wagi, dlatego nie wiem ile przytyłam, ale różnicę widziałam po ubraniach (myślę, że to mogły być ok 2 kg, co dla mnie jest zadowalającym efektem).

ja przez wiele lat ważyłam ok. 50 kg 168 cm. Z wiekiem się to chyba zmieniło a może wpłynęła na to praca siedząca i obżeranie się słodyczami przez 8 godz. ale udało się i w rok przytyłam jakieś 7-8 kg. <szok> ale jestem bardzo zadowolona :)

tez byłam kiedys chuda ważyłam 45kg przy wzroście ok 163 a potem przytyłam po ciązy prawie 20kg a teraz bym chciała schudnąc ok 7kg

Znam ten problem. Do niedawna szukałam sposobów na przytycie i sama wpadłam na pomysł diety. Jem dużo białek, serów owoców i warzyw. W brew pozorom aby przytyć nie można jeść tłustych posiłków typu fast foody. Trzeba odżywiać zdrowo i regularnie. Najlepiej 5 posiłków o mniej więcej regularnych porach + ćwiczenia 2 razy w tygodniu.
Mi pomogło;) Przytyłam 2 kg przez 1,5 miesiąca.
Znam ten problem. Do niedawna szukałam sposobów na przytycie i sama wpadłam na pomysł diety. Jem dużo białek, serów owoców i warzyw. W brew pozorom aby przytyć nie można jeść tłustych posiłków typu fast foody. Trzeba odżywiać zdrowo i regularnie. Najlepiej 5 posiłków o mniej więcej regularnych porach + ćwiczenia 2 razy w tygodniu.
Mi pomogło;) Przytyłam 2 kg przez 1,5 miesiąca.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-21 14:47 przez oksimka.

Cytat
adusia1993
oddam 5 kg w dobre ręce :)
wysokokaloryczne potrawy przed snem ? bzdura .
zwiększa ryzyko zachorowań i powiększa zły cholesterol .
radziłabym udać się do dietetyka . indywidualna dieta .
Niektórym się wydaje że jak są chudzi to mogą w siebie pakować co popadnie bo nie przytyją, a nie patrzą na to jakie to ma negatywne konsekwencje dla całego organizmu...

jedz duzo niezdrowych rzeczy, nie uprawiaj sportów, pij slodkie gazowane napoje, jedz fast foody, chipsy i inne slodkosci. napewno przytyjesz.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-07 14:44 przez kamejla2.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

duży głodek