Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dla mnie przy moim wzroscie super waga bylaby 55 kg ;dd ale to tylko marzenie...nie do spelnienia ;p ,a 60 kg wazylam;p przed zimą;p ,a jak zwykle w zime sie roztylam :( chcialabym miec taka przemiane materi jak wy !!! :P ,a ja wlasnie nie jem duzo ,a chyba po mamie odziedziczylam figure :(

heh .. ja mam ten sam problem ... 42kg i 164cm

niie ignoruje tego problemu tylko chodzi mi o to ,ze dziewczyna przesadza. nie jest taka chuda.

..tez chciałabym przytyc..przy wzroście 176cm waże 57 kg..wy jesteście nizsze, ja jestem wysoka i chuda..przez co nie lubie pokazywac sie w bikini, i obcisłych rzeczach... a juz najbardziej nie lubie luster w H&M...:( czasem jem duzo, ale zdarza sie nieregularnie..nie ograniczam sie, jem wszystko i o każdej porze jak tylko poczuje głód -mimo ze to niezdrowe, ale nie przepadam za słodyczami i moze to jest mój błąd..

Ja również mam ten sam problem mam 170cm wz. ważę 48kg. Jem dużo kiedy mam ochotę i na co mam ochotę pizze, hamburgery, słodycze i niestety nic nie tyję. Chciała bym mieć grubsze nogi bo mam strasznie szczupłe, próbowałam już chyba wszystkiego ale uwierzcie, że bardzo ciężko jest mi przytyć nawet dwa kilo.

najpierw uczymy się poprawnie pisać; ''pomóżcie''!
Rzeczywiście osobom chudym, które oczywiście są z ''natury'' chude jest bardzo trudno przytyć... Myślę, że nic nie da się zrobic, bo zapewne i tak dużo jesz. Mam koleżanke, która jest straaaasznie chuda a je za 10 osób xD dosłownie.

Ja mam 168cm i waże 53 kg. akurat. ;dd Jem normalnie... +dużo czekolady i chipsów. ;ddd
Nie jestem gruba ani chudziutka. Tak akurat. ; D

zweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 2/5

Treść posta została usunięta automatycznie

hej...bez przesady...jesteś kobieca a nie gruba:))180 cm i 75 kg to chyba nie tragedia:)).....

najlepiej to było wybrać się dol dietetyka... dobrałby Wam odpowiednią dietę... a tak domowymi sposobami to musicie jeść dużo produktów bogatych w węglowodany, tłuszcze i cukry złożone :)

jak dla mnie 165 cm i 48kg wagi to idealnie:) ja ma 162 i 53 kg tylko ze nie dawno urodziłm dziecko mam nadzieje ze szybko schudne:( i moim zdaniem taka przemian materii jaka maja tutaj co nirktore to super sprawa :))zapewne wygladcie super a w podobnej sytuacji jest nie jedna kobieta takze tragedii nie ma pozdrawiam:)

Ja mam ten sam problem mam 161 cm wzrostu i 42 kg i też mi z tym nie jest dobrze...

Jak byłam u lekarza rodzinnego to sie zapytałam co moge zrobić by przytyć, ona jest lekarzem to napewno wie więcej ode mnie. Powiedziała nie ma takiej potrzeby Patrycja żebyś szła do dietetyka;/ no więc hmm.. a ja sie chyba wybiore warto spróbować.
Również mam problem ze szczupłymi nóżkami, mogły by być grubsze no ale nie mam na to wpływu. nie chodze w spodniczkach ani króciutkich spodenkach. fast food to coś co uwielbiam i nawet to mi nie pomaga.
Przeczytałam wiele artykułów "jak zgrubnąć" ale szczerze? nigdzie nie ma jakiejś diety, pisze jedz regularnie i takie pierdoły.niestety brak konkretów.

Cytat
patuniapatunia
Jak byłam u lekarza rodzinnego to sie zapytałam co moge zrobić by przytyć, ona jest lekarzem to napewno wie więcej ode mnie. Powiedziała nie ma takiej potrzeby Patrycja żebyś szła do dietetyka;/ no więc hmm.. a ja sie chyba wybiore warto spróbować.
Również mam problem ze szczupłymi nóżkami, mogły by być grubsze no ale nie mam na to wpływu. nie chodze w spodniczkach ani króciutkich spodenkach. fast food to coś co uwielbiam i nawet to mi nie pomaga.
Przeczytałam wiele artykułów "jak zgrubnąć" ale szczerze? nigdzie nie ma jakiejś diety, pisze jedz regularnie i takie pierdoły.niestety brak konkretów.



dokladnie:))

ja mam 160/161 i waże 50kg, to chyba w sam raz.
Myśle ze to trudne- przytyc i wzrost i waga nie mówią nam wszystkiego bo to też zależy od tego czy ktos jest grubo, srednio czy cienko kościsty, ja np. mam chyba średnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

anoreksja