Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

Meble

1 minutę temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przytyć najlepiej jest zdrową dietą (tylko z większą ilością białka) i ćwiczeniami ;p Podniesie się nie tylko waga, ale także pewne elementy ciała + wyrzeźbi się sylwetka ;) I zamiast tłuszczu będą śliczne mięśnie ;)

Aby przytyć musisz jeść wysokokaloryczne potrawy tuż przed snem.. wtedy na pewno skutkuje!!

zweryfikowana
Posty: 228
Ostrzeżenia: 1/5

zajdz w ciaze :p

Dziewczyny jak tyle ważycie ale nie chorujecie i jestescie w dobrej kondycji to macie super przemiane materii i cieszcie się tym!!!! :)Ja zazdroszczę :P

oddam 5 kg w dobre ręce :)
wysokokaloryczne potrawy przed snem ? bzdura .
zwiększa ryzyko zachorowań i powiększa zły cholesterol .
radziłabym udać się do dietetyka . indywidualna dieta .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-16 16:07 przez adusia1993.

może niekoniecznie musisz od razu dużo jeść? :p Z tego co wiem, to mięśnie ważą dużo więcej niż tłuszcz, więc możesz spróbować po prostu dużo ćwiczyć, znaleźć jakiś swój sport :D Wyjdzie Ci to tylko na dobre przy zdrowym odżywianiu

o Jezu, Ty chcesz przytyć.. Chodź do mnie oddam Ci z 15kg :P

Jest wiele chorób które mogą powodować niedowagę np. choroby tarczycy. Radzę porozmawiać o problemie z lekarzem. Na pewno warto też zwrócić się o poradę do lekarza endokrynologa.

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 5/5

DObrze skomponowana dieta+ ćwiczenia. Tylko i wyłącznie :) Chodzi o to, żeby przytyć zdrowo, a nie obciążyć organizm ogromnymi ilościami cukru i tłuszczów.

Aj tez bym chciala przytyc waze 44,5 kg mam 21 lat i marze o tym zeby przytyc jem jem jem i nic

polecam porzadne ilosci winogron dodac do diety:) i po prostu dojadac miedzy posilkami.

Mimo wszystko uwazam, ze trzeba zaakceptowac swoje cialo. Fajnie być szczuplym i kiedys mozecie za tym zatesknic a metabolizm z roku na rok zwalnia. Moze warto by po prostu zmienic sposob ubierania? Dodajcie sobie kilka kg wizualnie, a nie katujcie sie zarciem na sile bo to do niczego nie prowadzi..

ojjj jak ja to rozumiem 171- 46 kg i nie jestem juz smarkata a wygladam na 16 latke nie cierpie kiedy słysze komentarze na ulicy ludzi ktorzy kompletnie sie nie znaja a odrazu wyrokuja anorektyczka czy inne takie, dla ludzi pulchniejszych sa dietetycy, diety treningi leki i suplementy a dla Nas? NIC ZUPEŁNIE NIC

ja badalam wszystko tarczyce hormony i milion wszystkich spraw- wszystko super zdrowa.
ale nic z tego nie wynika

szczupaczki zalóżmy jakis klub czy cos w tym rodzaju hihihi

pozdrawiam serdecznie

hah, ja mam 168cm a waze 52kg obzeram sie jak świnia i nic a chciałabym sobie przytyc a wszytsko idzie w cycki;p;p

Cytat
kasiab9444
hah, ja mam 168cm a waze 52kg obzeram sie jak świnia i nic a chciałabym sobie przytyc a wszytsko idzie w cycki;p;p

tak to by chyba każda chciała :P

Polecam fast food codziennie :P na pewno pomoże

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wiesz co jesz????