Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 14 15 -->

dziewczyna ma typową figurę gruszki, więc już zejdźcie z jej tyłka, bo nawet jakby chciała to mniejszego mieć nie będzie. Albo będzie, ale wtedy musiałaby bardzo schudnąć, a teraz wygląda świetnie.

I w ogóle to smutne jest to, że dziewczyna ma naprawdę świetne ciało, a przy jednym z pierwszych komentarzy krytykujących jej uda i pupę jest prawie 20 lajków. Masakra, same krytykantki na szefie?

Cytat
kamczatka
dziewczyna ma typową figurę gruszki, więc już zejdźcie z jej tyłka, bo nawet jakby chciała to mniejszego mieć nie będzie. Albo będzie, ale wtedy musiałaby bardzo schudnąć, a teraz wygląda świetnie.

I w ogóle to smutne jest to, że dziewczyna ma naprawdę świetne ciało, a przy jednym z pierwszych komentarzy krytykujących jej uda i pupę jest prawie 20 lajków. Masakra, same krytykantki na szefie?

nie krytykantki tylko każdy ma własne zdanie! mówisz tak o innych a i w tym samym momencie robisz to samo krytykujesz kogoś bo może mieć własne zdanie na dany temat:)autorka pytała co kto sądzi każdy odpowiada

Cytat
kamczatka
dziewczyna ma typową figurę gruszki, więc już zejdźcie z jej tyłka, bo nawet jakby chciała to mniejszego mieć nie będzie. Albo będzie, ale wtedy musiałaby bardzo schudnąć, a teraz wygląda świetnie.

I w ogóle to smutne jest to, że dziewczyna ma naprawdę świetne ciało, a przy jednym z pierwszych komentarzy krytykujących jej uda i pupę jest prawie 20 lajków. Masakra, same krytykantki na szefie?

Kolezanko nie wiesz ze sa czasy gdzie się nie chwali sukcesow innych tylko kopie i sprowadza na ziemie ?

Autorko jestem pod wrazaeniem. Sama mialam wieelki brzuszek i domyslam sie jak ciezka prace musialas robic by wygladac tak jak teraz. A tylek masz rewelka :D
Bladziuska tylko jestes :(

Jak zwykle większość dziewczyn znajdzie jakieś 'ale' :p Ja napisze tak, gratuluję doprowadzenia brzuszka po ciąży do zgrabnych kształtów, nie każda potrafi. ;) Natomiast jeśli chodzi o figurę, to nie bierze mnie jakoś, ale najważniejsze jest, aby dążyć do samodoskonalenia na tym poziomie, aby czuć się na tyle dobrze w swoim ciele, że choćby nie wiem co kto mówił to i tak jest Nam dobrze, bo to NASZE ciało! :) I tego Ci życzę, bo gustów jest tyle co ludzi.

mi ogolnie takie sylwetki sie nie podobaja. Ale fajnie ze wzielas sie w garsc i zrobilas cos ze swoim cialem. Szacun ;]

Niestety taka u mnie pogoda ze ani opalić sie, ani wyjść na spacer.

Ale zaopatrzyłam sie juz w karnet na solarium



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-16 09:19 przez Amantess.

zweryfikowana
Posty: 58
Ostrzeżenia: 2/5

boję się



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-16 12:22 przez Samaaa.

widze ze watek nadal zyje. ludzie, przyjmijcie do wiadomosci ze to, ze cos sie komus nie podoba nie znaczy od razu ze zazdrosci, nie wiem skad zalozenie, ze jak ktos sie pokaze to musi sie wszystkim podobac. kazdy ma inny gust, a tutaj wiekszosci jednak niepodoba sie nieproporcjonalnosc autorki. a co do tego jak wygladaja komentujace - myslicie ze nie ma na szafie nikogo zgrabniejszego czy jak? wystarczy poogladac stylizacje czy dodawane ubrania zeby zobaczyc ze jest wiele dziewczyn z lepsza figura wiec nie wiem czego maja zazdroscic. ale oczywiscie "zazdrosc" to argument na wszystko - zmiencie plyte coniektorzy bo nudne sie to juz robi. a nawet gdyby komentujace wygladaly jak slonie, to co komu do tego, one nie wstawiaja zdjec i nie prosza o opinie, ale autorka tak, wiec to chyba normalne ze te opinie sie pojawiaja.
autorko, jesli chcialas samych pochwal, to trzeba bylo napisac "prosze o pochwaly" a nie "prosze o opinie". i nikt sie bedzie zastanawial czy zrobisz cos z tylkiem czy nie zrobisz, tak jak piszesz, tylko kazdy pisze co widzi i co o tym sadzi

Gratuluję osiągnięcia swojego celu:)Najważniejsze, że jesteś zadowolona i podobasz się sobie.
Jak dla mnie uda zdecydowanie zbyt masywne i tyłek za duży. Od razu(tylko bez urazy!!!)skojarzyło mi się z tymhmm



Nie rozumiem, dlaczego pytasz się o czyjeś zdanie, jak sama wiesz najlepiej.
Nie rozumiem też argumentów "zazdrościsz" - nie każda metamorfoza jest warta komplementów, smutne ale prawdziwe.


Co do ciałka - przede wszystkim brakuje zdjęć sprzed ciąży. Nie można więc mówić tu o metamorfozie, bo metamorfoza to porównanie, a tu nie ma czego porównywać. Twoja obecna sylwetka nie jest zła, ale do dobrej też jej wiele brakuje. Z przodu jest ok - widać talię, brzuch ładny, uda szczupłe. Jednak z boku widać, że jesteś strasznie nieproporcjonalna. Masz strasznie wielkie, napompowane pośladki, to nie wygląda dobrze w stosunku do reszty ciała. W dodatku mają one dziwny kształt, moim zdaniem powinnaś poćwiczyć górne partie ud. Pośladki za bardzo opadają, Ty nie masz krótkich nóg,
tylko te pośladki zaczynają się od połowy ud. To wygląda bardzo nieatrakcyjnie. Poza tym ludzie lubią proporcje, a Ty jesteś nieproporcjonalna. Te uda i pośladki wyglądają po prostu dziwnie i sa zbyt wielkie.

Ale gratuluję motywacji i wzięcia się za siebie bo ciąży.

Cytat
Amantess
Cytat
justangel
Czy tylko ja widzę cudowne działanie photoshopa?

........

tak rzeczywiście jestes zakompleksiona

Kompleksów akurat nie mam.
A nawet gdybym miała ich milion, to i tak nie zmieniałyby one faktu, że zdjęcia wyglądają na przerobione.
:)

Po innych wypowiedziach autorki widzę, że przyjmuje ona tylko komplementy. Pytanie więc po co ten wątek? Żeby chwalić, czy żeby wyrazić własne zdanie?

A mnie się nie podoba...

Cytat
justangel
Cytat
Amantess
Cytat
justangel
Czy tylko ja widzę cudowne działanie photoshopa?

........

tak rzeczywiście jestes zakompleksiona

Kompleksów akurat nie mam.
A nawet gdybym miała ich milion, to i tak nie zmieniałyby one faktu, że zdjęcia wyglądają na przerobione.
:)

Po innych wypowiedziach autorki widzę, że przyjmuje ona tylko komplementy. Pytanie więc po co ten wątek? Żeby chwalić, czy żeby wyrazić własne zdanie?


co w tych zdjęciach miałabym przerabiać. ..?
oczywiscie chcialam żebyście wyraziły swoje zdanie, ale nie wmawialy mi, tak jak jest to w twoim przypadku to ze zdj zostały przerobione , bo gdyby tak bylo, to np bym sie nie chwaliła bliznami po ciąży, tylko bym robiła wszystko aby to ukryć chociazby przez program photoshopie.

ja również mam prawo wyrazic swoje własne zdanie, i nie pisze o tym ze nie umiem przyjmowac krytyki tylko nie lubię jak ktoś chce mi wmówić coś co nie jest prawda.

Cytat
Amantess
nie pisze o tym ze nie umiem przyjmowac krytyki tylko nie lubię jak ktoś chce mi wmówić coś co nie jest prawda.

Zapamiętaj, że tam, gdzie jest mnóstwo ludzi, a Ty pytasz o opinię one zawsze będą różne i każda z nich będzie prawdziwa. Pytasz "Co myślicie?", a teraz stwierdziłaś, że to co my myślimy jest nieprawdą. No heeeelooooooł.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

biustonosz intimissimi z allegro dziala cuda?