Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Oj dziewczyny ile jadu..masakra! Moja bratowa po ciąży ma identyczna figurę nawet taki sam duzy odstajacy tylek, wąska talię, szczuplutki brzuszek i wyglada świetnie! Bierzmy się lepiej za ćwiczenia.ps.zauwazylam bardzo duzo pan "madralinskich" na szafie ktore maja duzo "dobrych rad" dla innych.pogratulujmy dziewczynie ciezkiej pracy bo naprawdę po ciąży nie jest łatwo wrócić do formy!

Cytat
keyy
Cytat
Incjacja
UUUUUUU.... widzę, że sporo "płaskodupców" tutaj mamy ;)
Oj dziewczynki. Brać sie za ćwiczenia a nie pisać głupie komentarze z zazdrości ;)
A ty autorko olej te zazdrośnice!
Tak, tak, masz rację, wszystkie osoby, które mają odmienne zdanie od Twojego i autorki, są brzydkimi zazdrośnicami, siedzącymi przed kompem, oglądającymi zdjęcia czyichś pośladków i jedzącymi kolejną paczkę Laysów. To przecież niemożliwe, żeby któraś miała inną opinię, niż Ty, prawda? Zabawne jest takie ograniczone myślenie "jesteś zazdrosna", radzę się go oduczyć, bo się ośmieszasz. Rozumiem, że "każda sroka swój ogonek chwali" i skoro masz większy tyłek to taki jest najpiękniejszy, och i ach, ale bez przesady- nie każda kobieta chce mieć taki, bo ma inny ideał piękna.

Ty się ośmieszyłaś. Sorry, ale ZAWSZE znajdzie się takie grono które zjedzie dziewczyne. A poza tym, ciągle krytykujecie. Jeśli macie lepsze tyłki to proszę bardzo wstawiajcie zdjęcia;)
To jest moje zdanie i mam je prawo wypowiadać. Dziewczyna powinna mieć tyłek a nie płaskodupie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-17 10:45 przez Incjacja.

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

Ja oczywiście podziwiam, że nie spoczęłaś na laurach tylko zadbałaś o siebie. Ale założę, się że przed ciążą też nie byłaś jakoś gruba. Niektóre kobiety mają taką genetykę. Widać, że w ciąży poszło Ci tylko w brzuch, więc nie dziwne, że szybko powróciłaś do wymiarów. :)

Cytat
Amantess
to udowodnij skoro jestes taka
pewna siebie

Nie mam majteczek w serduszka;)

Poza tym, ja nie mam problemów z samooceną, nie muszę być również chwalona przez obcych ludzi w internecie, abym musiała w tym celu robić sobie fotki w bieliźnie i wystawiać na forum do oceny.
Dodatkowo prosiłaś o ocenę. To co pisałam wcześniej to moja ocena. Figurę masz kiepską, sama (bez ćwiczeń) mam lepszą. Rozumiem doskonale, że czekałaś na komplementy, ale nie każdy musi mieć zdanie podobne do Twojego.

Cytat
Incjacja
Ty się ośmieszyłaś. Sorry, ale ZAWSZE znajdzie się takie grono które zjedzie dziewczyne. A poza tym, ciągle krytykujecie. Jeśli macie lepsze tyłki to proszę bardzo wstawiajcie zdjęcia;)
To jest moje zdanie i mam je prawo wypowiadać. Dziewczyna powinna mieć tyłek a nie płaskodupie.
Ja przynajmniej nie wmawiam ludziom, że myślą, iż czegoś zazdroszczą, choć tego nie robią.
No i po co mamy wstawiać zdjęcia? Żeby Tobie coś udowodnić? Po co?
A Ty masz prawo wypowiedzieć swoje zdanie, a inni już nie, bo zaraz krytykują i zazdroszczą? Spoko, nie ma to, jak tolerancja. Inna dziewczyna może uważać, że tyłek nie powinien duży, bo jej się nie podoba. I to też jest jej zdanie. Na marginesie- pochwaliłam panią ze zdjęcia za brzuch, no ale wolała się doczepić tego, że skrytykowałam ją za coś innego (nie za pośladki).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-17 11:14 przez keyy.

Mnie się podoba ta figura. I nawet podziwiam, że tak szybko zaczęłaś :)
Ile czasu Ci to zajęło?

Mi tam się podoba ;) świetny brzuszek , tyłek pierwsza klasa :) jest mega ;) pozazdrościc :)

Cytat
justangel
Cytat
Amantess
to udowodnij skoro jestes taka
pewna siebie

Nie mam majteczek w serduszka;)

Poza tym, ja nie mam problemów z samooceną, nie muszę być również chwalona przez obcych ludzi w internecie, abym musiała w tym celu robić sobie fotki w bieliźnie i wystawiać na forum do oceny.
Dodatkowo prosiłaś o ocenę. To co pisałam wcześniej to moja ocena. Figurę masz kiepską, sama (bez ćwiczeń) mam lepszą. Rozumiem doskonale, że czekałaś na komplementy, ale nie każdy musi mieć zdanie podobne do Twojego.
Rozumiem ze masz lepsza figurę bez ćwiczeń - po ciąży, tak?
Ja nie pisalam, żebyś wstawiła zdj z majteczkami w serduszka, tylko interesuje mnie Twoja figura po ciązy na dodatek bez ćwiczeń. Skoro sie spouchwalasz swoim lepszym ciałem to prosimy o zdjecia.
po to jest wątek o metamorfozach żeby wstawiać swoje osiagniecia a nie po to żeby byly komplementy i to jeszcze od kobiet. Hehe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-17 11:21 przez Amantess.

Cytat
djmc14
Ja oczywiście podziwiam, że nie spoczęłaś na laurach tylko zadbałaś o siebie. Ale założę, się że przed ciążą też nie byłaś jakoś gruba. Niektóre kobiety mają taką genetykę. Widać, że w ciąży poszło Ci tylko w brzuch, więc nie dziwne, że szybko powróciłaś do wymiarów. :)

Dokładnie!!! Kwestia genów.
Ja przed ciążą byłam szczupła, w ciąży przytyłam 15 kg a kilka dni po porodzie mieściłam się w "stare" spodnie :) Dwa tygodnie po ciąży nie miałam już żadnego brzucha i zbędnych kilogramów :)

U mnie na profilu zdjęcia z brzuszkiem i bez :)

Cytat
Amantess
Cytat
justangel
Cytat
Amantess
to udowodnij skoro jestes taka
pewna siebie

Nie mam majteczek w serduszka;)

Poza tym, ja nie mam problemów z samooceną, nie muszę być również chwalona przez obcych ludzi w internecie, abym musiała w tym celu robić sobie fotki w bieliźnie i wystawiać na forum do oceny.
Dodatkowo prosiłaś o ocenę. To co pisałam wcześniej to moja ocena. Figurę masz kiepską, sama (bez ćwiczeń) mam lepszą. Rozumiem doskonale, że czekałaś na komplementy, ale nie każdy musi mieć zdanie podobne do Twojego.
Rozumiem ze masz lepsza figurę bez ćwiczeń - po ciąży, tak?
Ja nie pisalam, żebyś wstawiła zdj z majteczkami w serduszka, tylko interesuje mnie Twoja figura po ciązy na dodatek bez ćwiczeń. Skoro sie spouchwalasz swoim lepszym ciałem to prosimy o zdjecia.
po to jest wątek o metamorfozach żeby wstawiać swoje osiagniecia a nie po to żeby byly komplementy i to jeszcze od kobiet. Hehe

A i owszem, uważam, że mam lepszą figurę.
Mam 34 lata, córka ma rok. Po miesiącu czasu miałam wagę sprzed ciąży (ze względu na stres związany z dłuższym pobytem w szpitalu). Później jeszcze trochę poszła w dół (karmienie piersią). Nie ćwiczyłam i nie ćwiczę (choć zamierzam, aby poprawić kondycję). Diet nie stosuję, choć staram się zdrowo odżywiać. Może to kwestia genów, bo zawsze byłam wysoka i chuda. Teraz już chuda nie jestem, ale nadal figurę mam niezłą.
I szczerze: gdybym miała fotki pokazujące moją figurę to nie miałabym problemu z ich wrzuceniem. Rzecz w tym, że nie mam prawie w ogóle aktualnych fotek, a już na pewno nie takie, na których byłoby mnie widać na tyle, żeby ocenić figurę, bo zawsze córa na 1 planie:)

Kobiety to jednak potrafią byc wredne i zazdrosne szok :D

Wygladasz po prostu swietnie, ja zdjeć takich nie dodam bo chwalić sie nie mam czym ale z chęcią poogladam zdjecia wszystkich kobiet ktore mają odmienne zdanie od mojego :D

Nic trudnego pstryknąć sobię kilka zdjęć przed lustrem. Masz czas na pisanie wątków to i znalazłabyś 5 minut na zdjecia. Hehe

Cytat
justangel
Cytat
Amantess
Cytat
justangel
Cytat
Amantess
to udowodnij skoro jestes taka
pewna siebie

Nie mam majteczek w serduszka;)

Poza tym, ja nie mam problemów z samooceną, nie muszę być również chwalona przez obcych ludzi w internecie, abym musiała w tym celu robić sobie fotki w bieliźnie i wystawiać na forum do oceny.
Dodatkowo prosiłaś o ocenę. To co pisałam wcześniej to moja ocena. Figurę masz kiepską, sama (bez ćwiczeń) mam lepszą. Rozumiem doskonale, że czekałaś na komplementy, ale nie każdy musi mieć zdanie podobne do Twojego.
Rozumiem ze masz lepsza figurę bez ćwiczeń - po ciąży, tak?
Ja nie pisalam, żebyś wstawiła zdj z majteczkami w serduszka, tylko interesuje mnie Twoja figura po ciązy na dodatek bez ćwiczeń. Skoro sie spouchwalasz swoim lepszym ciałem to prosimy o zdjecia.
po to jest wątek o metamorfozach żeby wstawiać swoje osiagniecia a nie po to żeby byly komplementy i to jeszcze od kobiet. Hehe

A i owszem, uważam, że mam lepszą figurę.
Mam 34 lata, córka ma rok. Po miesiącu czasu miałam wagę sprzed ciąży (ze względu na stres związany z dłuższym pobytem w szpitalu). Później jeszcze trochę poszła w dół (karmienie piersią). Nie ćwiczyłam i nie ćwiczę (choć zamierzam, aby poprawić kondycję). Diet nie stosuję, choć staram się zdrowo odżywiać. Może to kwestia genów, bo zawsze byłam wysoka i chuda. Teraz już chuda nie jestem, ale nadal figurę mam niezłą.
I szczerze: gdybym miała fotki pokazujące moją figurę to nie miałabym problemu z ich wrzuceniem. Rzecz w tym, że nie mam prawie w ogóle aktualnych fotek, a już na pewno nie takie, na których byłoby mnie widać na tyle, żeby ocenić figurę, bo zawsze córa na 1 planie:)

Nic trudnego pstryknąć sobię kilka zdjęć przed lustrem. Masz czas na pisanie wątków to i znalazłabyś 5 minut na zdjecia. Hehe
Cytat
justangel
Cytat
Amantess
Cytat
justangel
Cytat
Amantess
to udowodnij skoro jestes taka
pewna siebie

Nie mam majteczek w serduszka;)

Poza tym, ja nie mam problemów z samooceną, nie muszę być również chwalona przez obcych ludzi w internecie, abym musiała w tym celu robić sobie fotki w bieliźnie i wystawiać na forum do oceny.
Dodatkowo prosiłaś o ocenę. To co pisałam wcześniej to moja ocena. Figurę masz kiepską, sama (bez ćwiczeń) mam lepszą. Rozumiem doskonale, że czekałaś na komplementy, ale nie każdy musi mieć zdanie podobne do Twojego.
Rozumiem ze masz lepsza figurę bez ćwiczeń - po ciąży, tak?
Ja nie pisalam, żebyś wstawiła zdj z majteczkami w serduszka, tylko interesuje mnie Twoja figura po ciązy na dodatek bez ćwiczeń. Skoro sie spouchwalasz swoim lepszym ciałem to prosimy o zdjecia.
po to jest wątek o metamorfozach żeby wstawiać swoje osiagniecia a nie po to żeby byly komplementy i to jeszcze od kobiet. Hehe

A i owszem, uważam, że mam lepszą figurę.
Mam 34 lata, córka ma rok. Po miesiącu czasu miałam wagę sprzed ciąży (ze względu na stres związany z dłuższym pobytem w szpitalu). Później jeszcze trochę poszła w dół (karmienie piersią). Nie ćwiczyłam i nie ćwiczę (choć zamierzam, aby poprawić kondycję). Diet nie stosuję, choć staram się zdrowo odżywiać. Może to kwestia genów, bo zawsze byłam wysoka i chuda. Teraz już chuda nie jestem, ale nadal figurę mam niezłą.
I szczerze: gdybym miała fotki pokazujące moją figurę to nie miałabym problemu z ich wrzuceniem. Rzecz w tym, że nie mam prawie w ogóle aktualnych fotek, a już na pewno nie takie, na których byłoby mnie widać na tyle, żeby ocenić figurę, bo zawsze córa na 1 planie:)

Nic trudnego pstryknąć sobię kilka zdjęć przed lustrem. Masz czas na pisanie wątków to i znalazłabyś 5 minut na zdjecia. Hehe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-17 11:51 przez Amantess.

Cytat
Amantess

Rozumiem ze masz lepsza figurę bez ćwiczeń - po ciąży, tak?
No ja miałam jakieś 2 miesiące po ciąży lepszą figurę bez ćwiczeń. W sumie dlaczego miałam nie mieć, przecież ciąża to nie choroba. Nie zostają po niej też "blizny", jak to Ty określasz, no chyba że po cesarce albo po nacięciu. Ciąża to stan nautaralny dla ciała kobiety, po niej ciało samo wraca do stanu sprzed (przynajmniej zewnętrznie), jeśli kobieta normalnie o siebie dba (nie unika ruchu i zdrowo się odżywia). Nie wiem, czy czekasz żebysmy Cię chwaliły, bo najpierw się zapuściłaś, a teraz nie siedzisz przed TV z chipsami, tylko naprawiasz to co zepsułaś. Jeśli tak to proszę: gratuluję. Ale jeszcze długa droga przed Tobą.
Fotki bym Ci z chęcią wrzuciła, ale niestety nie mam ani jednej fotki w bieliźnie z czasów po porodzie. Oł gad, ja w ogóle nie mam fotek w bieliźnie. Musisz więc wierzyć na słowo.

Ogólnie spoko, ale Twój tyłek mi się nie podoba. Na 5 zdjęciu wygląda, jakby zaczynał się już nad kolanem. Ale może to wina zdjęcia i pozycji, jaką przyjęłaś ;)

i w watku juz nic nowego raczej sie nie pojawia, bo wiekszosc to albo wypowiedzi o zazdrosci, albo proby tlumaczenia (bezskuteczne) ze kazdy ma inny gust i wyrazil swoja opinie, albo Ty drazysz temat nie wiem po co - chcialas pochwal, nie wyszlo, to daj juz sobie spokoj

edit. nie wiem czemu jak napisalam drugi post zamiast mi go dodac do poprzedniego, poprzedni usunelo calkiem. ale moze zdazylas przeczytac



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-17 13:20 przez kamila249.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nowa fryzura proszę o porady :)