Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Brzuch super!!. Ale zdjęcie nóg i pośladków bokiem zwłaszcza na 5 fotce masakra. Nie podoba mi się.

Cytat
Amantess
Cytat
anmidka
hmm ja mam lepsze cialo po ciazy i sie nie chwale :pi to bez cwiczen jakichkolwiek

.....................................


Ja się nie chwalę. Chcę być motywacją dla osób, które mają problem z zrzuceniu zbędnych kilogramów. Po to chyba tworzymy wątki o metamorfozach przed i po, aby udowodnić, ze wszystko jest możliwe, wystarczą szczere chęci, motywacja. Już Ci anmidka zazdroszcze tej twojej ''lepszej'' sylwetki. ;D
Ja myśle ,że ciąża wcale nie musi zmienić sylwetki kobiety na gorsze.ja po porodzie ważyłam 8 kg mniej niż sprzed ciąży także nie koniecznie trzeba przytyć 15,20,30 kg :)Je sie dla 2 a nie za 2.

Coś mi się nie podoba w Twojej figurze, na pewno mega duży tyłek.
Chociaż wiem, że na pewno nie jeden facet się ślini na ten widok :D
Zresztą to Ty masz się dobrze czuć w swoim ciele.

Fajny efekt, gratulacje ;) ile ważyłaś w ciąży a ile teraz???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-15 16:47 przez -YOLO-.

Wielkie WOW! Masz większe wcięcie w talii niż JA! :D:D:D

Fajny tyłek - zazdroszczę ;) Brzuch płaściutki. W życiu nie powiedziałabym, że byłaś w ciąży!

SUPER!

Mnie sie nie podoba. Jakis taki dziwny ten tylek, nieproporcjonalny do reszty ciala.

Poza tym, co to za porownanie. Pokazujesz zdjecia przy koncu ciazy i po. To chyba oczywiste, ze bedzie roznica, bo mialas wielki brzuch. Pokaz lepiej jak wygladalas przed ciaza. Wtedy bedzie co porownac i oceniac czy wrocilas do dawnej sylwetki.

Cytat
-YOLO-
Fajny efekt, gratulacje ;) ile warzyłaś w ciąży a ile teraz???

Pewnie warzyła te 10 litrów piwa dziennie.

zweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

efekt super:) stosowałas jakies kremy na ujednienie skóry??

Fajnie, ze cwiczysz ale w tym tylku wiekszej roznicy nie ma. Nie cwiczylas wiec zostal taki sam. A naciagniecie gaci na nerki i wypiecie sie sprawilo tylko, ze wyglada nieproporcjinalnie- dziewczyny maja racje.

niezweryfikowana
Posty: 496
Ostrzeżenia: 1/5

Tak jak dziewczyny mówią - lepiej zdjęcie przed i po, a nie w trakcie i po.

Co do sylewetki to taki średniaczek, owszem dość szczupła ale nic niezwykłego. Brzuch fajny, ale tyłek i uda wcale mi się nie podobają. Wyglądają bardzo nieproporcjonalnie w stosunku do reszty twojego ciała.

Pod koniec ciąży ważyłam 77kg Teraz 52kg przy wzroście 160cm./ jestem dość niska.
Tak jak napisałam powyżej, jestem niską kobieta. Pupa nigdy mi sie nie zmieni, jako nastolatka mialam tylek duży i wystający i nie ma na to rady, chyba zebym się glodzila, ale chyba nie o to tu chodzi. Znajomi zawsze mi mowili ze mam tylek jak Jennifer Lopez. Dlatego też poźniej przy ćwiczeniach nie przykładałam starań gdy widziałam ze moja pupa sie nie zmniejsza, tylko ujędrnia i podnosi.

niektóre maja nogi jak modelka i wzrost 180cm, ja niestety należę do kobiet niskich, dlatego to wygląda nieproporcjonalnie do mojej dużej pupy. Niestety, tak mnie natura stworzyla.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-15 16:59 przez Amantess.

Cytat
martalyczek
ty byłas w ciazy?:) ooo zdradz ja schudłas:)
Strasznie mnie wkurzają takie komentarze. To po ciąży trzeba mieć obwisłe fałdy skóry albo wręcz wyglądać jak wieloryb? Nie, większość kobiet nieobżerających się wraca do swojej sylwetki sprzed ciąży i nie ma w tym nic dziwnego. Czasami odłoży się trochę tłuszczyku, bo wiadomo, chociażby ograniczenia z uprawianiem sportu, ale bez przesady. Moja przyjaciółka po jakimś miesiącu od porodu miała już idealnie płaski brzuch i mówi, że tylko się Jej tyłek powiększył, co w Jej przypadku jest nawet na plus.

Autorko, jeżeli przed ciążą miałaś jakieś problemy z sylwetką, to gratuluję wytrwałości, szczupła jesteś:)

Cytat
Amantess
Pod koniec ciąży ważyłam 77kg Teraz 52kg przy wzroście 160cm./ jestem dość niska.

Ale co kogo obchodzi ile wazylas w ciazy? Chyba oczywiste, ze wtedy wazy sie duzo wiecej.

Wstawmy zdjecie z koncowki ciazy i po ciazy i czekajmy na przychylne komentarze, bo tylko takie uznajemy.

Smiem mniemac, ze przed ciaza bylas gruszka, czyli mialas wielki tylek i brak cyckow. Dla mnie taka figura jest najgorsza z mozliwych. Nie podoba mi sie zatem ani twoja figura, ani twoja 'metamorfoza', ktorej wlasciwie nie widac.

Cytat
characteristic
Cytat
Amantess
Pod koniec ciąży ważyłam 77kg Teraz 52kg przy wzroście 160cm./ jestem dość niska.

Ale co kogo obchodzi ile wazylas w ciazy? Chyba oczywiste, ze wtedy wazy sie duzo wiecej.

Wstawmy zdjecie z koncowki ciazy i po ciazy i czekajmy na przychylne komentarze, bo tylko takie uznajemy.

Smiem mniemac, ze przed ciaza bylas gruszka, czyli mialas wielki tylek i brak cyckow. Dla mnie taka figura jest najgorsza z mozliwych. Nie podoba mi sie zatem ani twoja figura, ani twoja 'metamorfoza', ktorej wlasciwie nie widac.


Mnie to obchodzi ile ważyła ;d aktualnie jestem w 34 tc i waże 72kg przy wzroscie 167. Ile po urodzeniu zaczęłaś ćwiczyć??

ja też mam pecha i figure kim kardashian

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fryzura proszę o radę