Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tyłek nie jest wystający tylko najzwyczajniej w świecie gruby . Oczywiście bez urazy ...

Cytat
Amantess
co w tych zdjęciach miałabym przerabiać. ..?
oczywiscie chcialam żebyście wyraziły swoje zdanie, ale nie wmawialy mi, tak jak jest to w twoim przypadku to ze zdj zostały przerobione , bo gdyby tak bylo, to np bym sie nie chwaliła bliznami po ciąży, tylko bym robiła wszystko aby to ukryć chociazby przez program photoshopie.

ja również mam prawo wyrazic swoje własne zdanie, i nie pisze o tym ze nie umiem przyjmowac krytyki tylko nie lubię jak ktoś chce mi wmówić coś co nie jest prawda.

Moim zdaniem podrasowałaś sobie uda i pośladki.
Jest wyraźna różnica w tym obszarze, i tak na zdjęciach: 2 i 5 masz je nienaturalnie większe. Rzecz w tym, że jesli by porównać zdj 3 i 4 (wyglądające na takie bez większej obróbki) z 5 i 2 to na moje oko widać, że ktoś tu majstrował. Na 2 i 5 masz duuużo większe udo, większy pośladek. Do tego sylwetka jest nienaturalna. I do tego widać, że tło w okolicach "wątpliwych" (=poprawianych) jest niewyraźne (w porównaniu do reszty tła). Lepiej to widać po powiększeniu zdjęcia, po zgraniu na komp.

To moja opinia na temat tych zdjęć.

Jeśli bym jednak się myliła (w co wątpię), to jeszcze bardziej Ci współczuję, bo sylwetka jest koszmarna i nienaturalna.

Cytat
justangel
Cytat
Amantess
co w tych zdjęciach miałabym przerabiać. ..?
oczywiscie chcialam żebyście wyraziły swoje zdanie, ale nie wmawialy mi, tak jak jest to w twoim przypadku to ze zdj zostały przerobione , bo gdyby tak bylo, to np bym sie nie chwaliła bliznami po ciąży, tylko bym robiła wszystko aby to ukryć chociazby przez program photoshopie.

ja również mam prawo wyrazic swoje własne zdanie, i nie pisze o tym ze nie umiem przyjmowac krytyki tylko nie lubię jak ktoś chce mi wmówić coś co nie jest prawda.

Moim zdaniem podrasowałaś sobie uda i pośladki.
Jest wyraźna różnica w tym obszarze, i tak na zdjęciach: 2 i 5 masz je nienaturalnie większe. Rzecz w tym, że jesli by porównać zdj 3 i 4 (wyglądające na takie bez większej obróbki) z 5 i 2 to na moje oko widać, że ktoś tu majstrował. Na 2 i 5 masz duuużo większe udo, większy pośladek. Do tego sylwetka jest nienaturalna. I do tego widać, że tło w okolicach "wątpliwych" (=poprawianych) jest niewyraźne (w porównaniu do reszty tła). Lepiej to widać po powiększeniu zdjęcia, po zgraniu na komp.

To moja opinia na temat tych zdjęć.

Jeśli bym jednak się myliła (w co wątpię), to jeszcze bardziej Ci współczuję, bo sylwetka jest koszmarna i nienaturalna.

najgorsze co można usłyszeć, kiedy dobrze sie wie, jak ciężką prace włożyło się w to, żeby być dzisiaj.. teraz.. tutaj!!

…a Ty zamiast spekulować, zabierz się "do roboty" slowa Ewki
https://m.facebook.com/chodakowskaewa/photos/a.422230287850687.98575.186823701391348/664009780339402/?type=1&source=46

tak działają ćwiczenia Ewki
ta kolezanka ze zdjecia rownież sobie podrasowala uda i pośladki,moze tez bawila się w photoshopie? Tyleczek rzeczywiście jest ciut mniejszy od mojego ale to tylko dlatego ze ja naturalnie mam większy.
Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-16 13:01 przez Amantess.

Jak po ciazy wygladasz super, brzuch masz idealny,super talie, pupa tez fajna ja tam lubie duze i odstajace, ale w calosci jakos dziwnie to wyglada na fotkach z boku, bez urazy, moze to kwestia perspektywy na fotach ale strasznie nieproporcjonalnie to wyglada jakby dol byl od niskiej, "pyzatej" kobiety a góra od wysokiej i smukłej.

poprostu ze zdj zrobione, autorka wygiela troche jeden posladek i dlatego. jak kazda z was przyjmie taka poze to i taki efekt bedze.

Cytat
Amantess
…a Ty zamiast spekulować, zabierz się "do roboty" slowa Ewki
https://m.facebook.com/chodakowskaewa/photos/a.422230287850687.98575.186823701391348/664009780339402/?type=1&source=46

tak działają ćwiczenia Ewki
ta kolezanka ze zdjecia rownież sobie podrasowala uda i pośladki,moze tez bawila się w photoshopie? Tyleczek rzeczywiście jest ciut mniejszy od mojego ale to tylko dlatego ze ja naturalnie mam większy.
Pozdrawiam

Moja droga, ja do roboty brać się nie muszę:) Bez niej mam lepszą figurę niż Twoja:)

Cytat
justangel
Cytat
Amantess
…a Ty zamiast spekulować, zabierz się "do roboty" slowa Ewki
https://m.facebook.com/chodakowskaewa/photos/a.422230287850687.98575.186823701391348/664009780339402/?type=1&source=46

tak działają ćwiczenia Ewki
ta kolezanka ze zdjecia rownież sobie podrasowala uda i pośladki,moze tez bawila się w photoshopie? Tyleczek rzeczywiście jest ciut mniejszy od mojego ale to tylko dlatego ze ja naturalnie mam większy.
Pozdrawiam

Moja droga, ja do roboty brać się nie muszę:) Bez niej mam lepszą figurę niż Twoja:)
to udowodnij skoro jestes taka
pewna siebie

ładnie;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-17 09:41 przez FashionButik.

UUUUUUU.... widzę, że sporo "płaskodupców" tutaj mamy ;)
Oj dziewczynki. Brać sie za ćwiczenia a nie pisać głupie komentarze z zazdrości ;)
Też mam taki tyłek i w życiu bym go nie zmieniła ! Tylko, że mi nie chcę się ruszyć tyłka sprzed kanapy;p i nie ćwiczę.
A ty autorko olej te zazdrośnice!

Tak, zazdrościmy. Niekształtnej pupy i rozstępów na brzuchu. A najbardziej majteczek w serduszka serce

Cytat
incognito85
Tak, zazdrościmy. Niekształtnej pupy i rozstępów na brzuchu. A najbardziej majteczek w serduszka serce
Oj . A Ty taka idealna ? serce ehh to teraz zaczniemy wszyscy zazdrościć Tobie;)
Jeśli to nie jest kształtna pupa to proszę pokażcie swojee ;)
pośmiejemy się...
Cytat
Amantess
Cytat
justangel
Cytat
Amantess
…a Ty zamiast spekulować, zabierz się "do roboty" slowa Ewki
https://m.facebook.com/chodakowskaewa/photos/a.422230287850687.98575.186823701391348/664009780339402/?type=1&source=46

tak działają ćwiczenia Ewki
ta kolezanka ze zdjecia rownież sobie podrasowala uda i pośladki,moze tez bawila się w photoshopie? Tyleczek rzeczywiście jest ciut mniejszy od mojego ale to tylko dlatego ze ja naturalnie mam większy.
Pozdrawiam

Moja droga, ja do roboty brać się nie muszę:) Bez niej mam lepszą figurę niż Twoja:)
to udowodnij skoro jestes taka
pewna siebie

Tak! pokażcie swoje "kształtne, piękne i oczywiście bez rozstępów i cellulitu pupy !!"

Czekamy ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-17 10:01 przez Incjacja.

O rany... jak dla mnie to za chudo i okropnie to wygląda z tym tyłkiem... strasznie aż tak nie naturalnie...

zweryfikowana
Posty: 720
Ostrzeżenia: 1/5

ale talia woow :O

Cytat
Incjacja
UUUUUUU.... widzę, że sporo "płaskodupców" tutaj mamy ;)
Oj dziewczynki. Brać sie za ćwiczenia a nie pisać głupie komentarze z zazdrości ;)
A ty autorko olej te zazdrośnice!
Tak, tak, masz rację, wszystkie osoby, które mają odmienne zdanie od Twojego i autorki, są brzydkimi zazdrośnicami, siedzącymi przed kompem, oglądającymi zdjęcia czyichś pośladków i jedzącymi kolejną paczkę Laysów. To przecież niemożliwe, żeby któraś miała inną opinię, niż Ty, prawda? Zabawne jest takie ograniczone myślenie "jesteś zazdrosna", radzę się go oduczyć, bo się ośmieszasz. Rozumiem, że "każda sroka swój ogonek chwali" i skoro masz większy tyłek to taki jest najpiękniejszy, och i ach, ale bez przesady- nie każda kobieta chce mieć taki, bo ma inny ideał piękna.

Ojej, zostałam zminusowana.. Tak mi przykro :( :D Szkoda, że umiecie zrozumieć tego, że ktoś ma inne zdanie. No cóż... ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-17 10:40 przez keyy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

biustonosz intimissimi z allegro dziala cuda?