Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Śliczna talia,brzuch:)
Wydaje mi się że pupa akurat chyba tak "niekorzystnie" na fotce wyszła,bo widać że cały ciężar ciała oparty jest na tej prawej nodze i mięśnie się tak ułożyły.Pewnie w realu inaczej wygląda.

I tak nie przegadasz, to niemożliwe, żebyś miała odmienne zdanie!:D
Podsumowując:
1. Brzuch bardzo fajny, Autorko.
2. Fajnie, że nie usunęłaś zdjęć, jak pojawiły się niepochlebne opinie
3. Nie każdy, komu nie podoba się Twoja figura jest zazdrosny.
Tyle ode mnie, miłego dnia!:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-17 16:28 przez keyy.

Cytat
keyy
I tak nie przegadasz, to niemożliwe, żebyś miała odmienne zdanie!:D
Podsumowując:
1. Brzuch bardzo fajny, Autorko.
2. Fajnie, że nie usunęłaś zdjęć, jak pojawiły się niepochlebne opinie
3. Nie każdy, komu nie podoba się Twoja figura jest zazdrosny.
Tyle ode mnie, miłego dnia!:D

Te zdj. Bylo robione 2011 r dla kobiet które krytykowaly moja pupę ze jest ogromna i ze powinnam z nią cos zrobić. Zdj mialo udowodnić ze taką juz mam odkad pamietam, jak bylam nastolatka. Przed ciaza ważyłam 60-62kg i na pewno nie mialam lekko umięśnionego brzuszka tak jak teraz tylko faldki. Tego na pierwszym zdj nie widać bo ciuch zakrywa cala moja sylwetkę. A ty zakrztuc sie swoim jadem złośliwa babo. I po co tutaj jeszcze siedzisz, zajmij sie czymś pożytecznym.

ja tam wole jak mloda mama ma mozg a nie tylko swietny tylek ,wtedy jest przykladem dla wszystkich mam i nie tylko.

Było wstawić zdjęcie sylwetki po urodzeniu, a nie w trakcie ciąży, bo tak nie wiadomo z jakiej do jakiej sylwetki przeszłaś.

Ale mimo wszystko jest ekstra.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-17 17:22 przez lenkovv.

Cytat
Amantess
Te zdj. Bylo robione 2011 r dla kobiet które krytykowaly moja pupę ze jest ogromna i ze powinnam z nią cos zrobić. Zdj mialo udowodnić ze taką juz mam odkad pamietam, jak bylam nastolatka. Przed ciaza ważyłam 60-62kg i na pewno nie mialam lekko umięśnionego brzuszka tak jak teraz tylko faldki. Tego na pierwszym zdj nie widać bo ciuch zakrywa cala moja sylwetkę. A ty zakrztuc sie swoim jadem złośliwa babo. I po co tutaj jeszcze siedzisz, zajmij sie czymś pożytecznym.
Skoro przed ciążą byłaś zaniedbana (spora waga przy 160 cm wzrostu, fałdy na brzuchu, opadnięta pupa), to faktycznie gratuluję - bo nie masz fałd na brzuchu. Ale w tym układzie nie pojmuję, po co w tytule wątku dałaś tę ciążę i po co fotki z ciąży dajesz.

Cytat
Amantess
Nic trudnego pstryknąć sobię kilka zdjęć przed lustrem. Masz czas na pisanie wątków to i znalazłabyś 5 minut na zdjecia. Hehe

W zasadzie to niby masz rację. Mogłabym założyć byle jaką bieliznę i strzelić sobie kilka fotek "z rąsi". Pewnie nawet nie zajęło by mi to 5 minut. Tyle tylko, że ja naprawdę nie widzę potrzeby wrzucania swoich rozbieranych fotek do sieci. Nie z powodu braku pewności siebie, ale z powodu ochrony własnej prywatności. Uważam, że moje fotki w bieliźnie mogą pooglądać jedynie wybrane przez mnie, najbliższe osoby.


Temat Twojej figury widzę, że był wałkowany dość ostro. I chyba wszystko już zostało w nim powiedziane. Tak na podsumowanie kilka wniosków ode mnie:
- Ile osób tyle opinii. Jednym się Twoja figura podoba, a innym nie.
- To, że komuś się Twoja figura nie podoba, wcale nie znaczy, że Ci zazdrości.
- Nie każda kobieta po ciąży wygląda jak wieloryb. Niektóre w genach mają szczupłą sylwetkę.
- Wstawiając swoje zdjęcia do netu i prosząc o opinie licz się z tym, że niektóre komentarze mogą być negatywne.

Cytat
Amantess
Przecież ja jej nie wmawiam ze ma gorsza figurę. ja jasnowidzem nie jestem, ale ty za to masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Nastepna.
Napisalam tylko, ze interesuje mnie jej figura i chcialabym zobaczyć ta "lepsze" figurę od mojej.

A tak na marginesie, czesto bywałam tutaj na szafa.pl
tylko moje konto bylo niezweryfikowane, bez zdjecia. Czesto wypowiadałam sie na forum i Ty jak inne kolezanki brdz czesto wypowiadacie sie na temat szafiarek zlosliwie. Gdy ktoś pisal o swoich problemach i potrzebował rady, wsparcia to wy zamiast pomoc, to dolewałyście oliwy do ognia i pojezdzalyscie jak po psie. Jestescie zawistne i zgorzkniale. Ale to chyba taka Wasza ludzka natura.
Juz sam fakt, ze piszesz slowo "lepsza" w cudzyslowie, swiadczy o tym, ze ironizujesz, a wiec twierdzisz, ze ma gorsza figure.

Uwierz, ze nie jestem ani zawistna, ani zgorzkniala, tylko SZCZERA, ale Ty widocznie nalezysz do osob, ktore wola, jak sie im slodzi.
Cytat
Amantess
Przed ciaza ważyłam 60-62kg i na pewno nie mialam lekko umięśnionego brzuszka tak jak teraz tylko faldki.
W takim razie fajnie, ze wzielas sie za siebie. A tylka faktycznie sobie nie zmniejszysz, skoro jestes juz tak zbudowana. Zreszta, wielu facetom sie taki podoba, ja sama chcialabym, zeby mi troszke przytyl, choc moj aktualny i tak mi sie podoba; ) Ale zrozum, ze niektorym sie Twoja figura moze po prostu nie podobac, za to inni pewnie sa zachwyceni. Nie masz o co sie burzyc, bo sama chcialas opinii. I pojmij, ze sa kobiety, ktore i przed ciaza, i po pierwszej ciazy, i po drugiej, i po piatej nadal beda szczuple, bi widac wyraznie, ze w to watpisz. Szczerze, to mysle, ze masz.kompleksy, skoro tak na sile probujesz udowodnic, ze jestes szczupla, masz duzy biust i genetycznie duzy tylek.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-17 22:16 przez Monis19937.

Aaaa.. w końcu się nie wypowiedziałam na temat samych zdjęć.

Nie podoba mi się Twoja figura. Brzuch jest płaski, ale nie przesadzajmy nie jest umięśniony. Szerokie biodra i krótkie masywne nogi. Do tego duży tyłek.

Taka figura nie jest moim typem.

A i nie jestem "zazdrosna" , sama z chęcią bym przytyła.. ale nikt nie jest idealny ;)

Pozdrawiam!

Cytat
corkachaosu
Cytat
keyy
Córka, daj sobie spokój. Jesteś mądralińska, zazdrościsz i koniec kropka, nie może być inaczej :D

Dobra, wrzucę jeszcze tylko to i dodam, że tak naprawdę nie ma żadnej metamorfozy, nie widać zmian i kończę zabawę. :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-18 20:16 przez Incjacja.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nowa fryzura proszę o porady :)