Obecnie rozmawiamy o:

grzejnik do łazienki

gorący temat

Opakowania

3 minuty temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Własny salon fryzjerski?

22 mar 2014 - 17:13:44

Zastanawiam się nad otwarciem salonu fryzjerskiego z dofinansowaniem z Urzedu Pracy. Uważacie ze ma szanse to wypalić? Ktoś korzystał z dofinansowania? Ile was wynoszą miesięczne opłaty(zus,woda,prąd...)

Własny salon fryzjerski?

22 mar 2014 - 17:17:54

ZUS przez dwa lata wynosi połowę stawki - ok. 500 zł (głowy nie dam, że dokładnie tyle)
w salonie fryzjerskim licz się z tym, że prąd i woda się bardzo zużywają.
Zależy też jakie miasto - u mnie w mieście jest mnóstwo salonów i saloników, te które teraz się otwierają padają jak muchy... Nawet roku nie wytrzymują, ale tyle musisz wytrzymać biorą dofinansowanie z UP. O ile je oczywiście dostaniesz.

Własny salon fryzjerski?

22 mar 2014 - 17:27:47

Carmesi wiem ze prądu i wody będzie duże zużycie. O jakim mieście piszesz ze salony nowo otwarte padaja?

Własny salon fryzjerski?

22 mar 2014 - 17:32:15

Bolesławiec Dolny Śląsk

Własny salon fryzjerski?

22 mar 2014 - 17:34:27

Carmesi masz salon czy piszesz to z obserwacji ;)

Własny salon fryzjerski?

22 mar 2014 - 17:36:46

Zus przed 2 lata jest mniejszy. opłaty swoją drogą. na materiały czynsz i inne pierdoły kase ucieka przez palce. 2000 zł musisz mieć uskładane miesięcznie na same rachunki. Moja znajoma założyła i po roku zrezygnowała. teraz dojeżdża na telefon do klientow z salonu i pracuje już gdzies indziej. ja miałam też zakładać ale koszty przystosowania lokalu, papierkowa robota z dofinanasowaniem i oczywiście koszty skutecznie mnie odstraszyły.

Własny salon fryzjerski?

22 mar 2014 - 17:37:32

u mnie w malutkim miescie jest 6 salonów
nie wiem jak się utrzymują...

Własny salon fryzjerski?

22 mar 2014 - 17:41:00

juzia0525ja właśnie się poważnie nad tym zastanawiam czy dam rade, czy zarobie tyle zebym oplacila rachunki i żeby troche zostało na życie. Nie chce się wkopac w jakieś kłopoty

Własny salon fryzjerski?

22 mar 2014 - 17:50:11

zależy od biznes planu:) ale zakład fryzjerski myślę szczerze mówiąc że ma znikome szanse:( ale próbuj czemu nie:)

Własny salon fryzjerski?

22 mar 2014 - 17:54:40

edekzkrainykredek2 to co ma twoim zdaniem teraz szanse jak nie salon fryzjerski?

Własny salon fryzjerski?

22 mar 2014 - 17:58:00

możesz się starać o dofinansowanie z uni , jakoś wiecej wychodzi.
ale musisz spełniać wymagania.
Oczywiście życze powodzenia, ja też jestem w własnym biznesie- uważam że nic tak nie uszczęśliwia jak bycie na swoim ;)
wiec dla chcącego nic trudnego

Własny salon fryzjerski?

22 mar 2014 - 17:58:01

proponuje zakład fryzjerski połaczony z jakimis innymi drobnymi zabiegami np. robienie henny , makijaze dzienne , czy zabiegi na dłonie , co do finansów nie pomoge bo sie nie znam , jesli chodzi o włąsny biznes to zawsze jest ryzyko ze cos nie wypali , ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :)
życze powodzenia

Własny salon fryzjerski?

22 mar 2014 - 17:59:22

HellTiga jestes wlascicielka salonu?:)
magi85 henne umiem robic sama zabiegi na dlonie tez mozna sie nauczyc;) bo jak na razie wole sama prowadzić działalność jakaś kosmetyczka może w przyszłości
i mam zamiar się starać o dofinansowanie tylko najpier chce zasięgnąć opini czy to w ogóle ma sens



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-22 18:11 przez niezwykla-jessica.

zweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 1/5

Własny salon fryzjerski?

26 mar 2014 - 17:15:22

Hej, piszę do Was, ponieważ może są tutaj osoby, które prowadzą salon fryzjerski lub wiedzą wiele w tym temacie i mogą mi z lekka nakreślić temat.
Interesuje mnie głównie kwota włożona w remont, sprzęt itp. Czy brałyście kredyt i jak to dokładnie wygląda z dofinansowaniem. Wysokość Waszych rachunków i kwota wydana miesięcznie na kosmetyki :). Byłabym bardzo wdzięczna :).

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Własny salon fryzjerski?

02 maj 2014 - 15:34:13

Zobaczcie to - http://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/
Start kosztuje, z UP dostaniesz jakieś 20 tysięcy i to powinno wystarczyć.
Od razu zakładaj zakupy wyłącznie jakościowego wyposażenia, to kupujesz na lata.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Stradivarius godziny próbne