Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prawda o odżywce REVITALASH

01 cze 2012 - 01:32:04

Postanowiłam założyć ten wątek, bo wiele dziewczyn pyta w Internecie o działanie odżywki do rzęs REVITALASH.
Sama używam dość długo i nie mogę patrzeć jakie niektórzy bzdury wypisują. Może komuś pomogę. :) Chętnie odpowiem też na pytania.
Stosuję tę odżywkę od 3 miesięcy. Pierwszy raz usłyszałam o niej, jak byłam w Stanach u kuzynki, ale potraktowałam to jak wszystkie "cudowne specyfiki".
Ponad 3 miesiące temu, będąc u kosmetyczki zwróciłam uwagę na jej bardzo długie rzęsy. Od słowa do słowa i namówiła mnie.
Działa REWELACYJNIE. Niby efekt po 4 tygodniach dopiero widać, ale u mnie zauważalny był po krótszym czasie.
Jak pomaluję rzęsy to na prawdę są o wiele dłuższe, niż doczepione metodą 1:1, którą osobiście odradzam.
Przez 3 miesiące są prawie 2 x dłuższe od naturalnych. Wrzucę jutro zdjęcia, ale te które można zobaczyć w sieci są w 1000% prawdziwe.

Zalety:
Niektórzy myślą, że to zwykły olejek rycynowy za ogromną cenę - NIE. Jest to sama chemia, powodująca sztuczny, intensywny porost rzęsy i brwi. Efekt jest spektakularny i niesamowity. Zawsze przed snem na oczyszczoną skórę nakłada się jak eyeliner. Aplikacja jest łatwa i nieuciążliwa. Cena na początku może zdawać się duża, ale opłaca się. Później wystarcza byle jaki tusz a rzęsy jak sztuczne. Rzęsy dużo mniej wypadają, są mocniejsze.
POLECAM!
Wady:
Dla podtrzymania efektu trzeba stosować odżywkę cały czas. Później już raz na kilka dni, ale bez tego rzęsy powrócą do pierwotnego wyglądu po pewnym czasie.
Nie polecam, jeśli ktoś ma wrażliwą skórę lub oczy. Niemal zawsze na początku powoduje uczulenie. (czerwone, szorstkie i obrzęknięte powieki, uczucie oparzenia, kremy nie pomagają, ale można przeczekać i powróci do normy)

Odżywka dostępna jest w sklepach internetowych, ale najlepiej kupować w salonach kosmetycznych. Większość już zajmuje się jej dystrybucją. Często są też oznaczone napisem "tu kupisz revitalash".

Można zaoszczędzić kilka groszy i kupować na allegro/ebay itd.
Odradzam bo pojawiły się podróbki...
Można nimi sobie zrobić krzywdę np. intensywne wypadanie rzęs czy inne reakcje alergiczne - poważne, wymagające interwencji lekarza.
Lepiej kupić u pewnego źródła niż później mieć problem.

Stosowanie więcej niż raz na dobę nie przyśpieszy efektu, tylko niepotrzebnie podrażni oczy.
Sama wypróbowałam.

Są też inne, podobne odżywki, ale o innych nazwach. Revitalash jest jednak tą pierwszą i najlepszą, póki co.

Zawsze miałam obsesję na punkcie długich rzęs. Doczepiałam metodą 1:1, ale dla mnie to męka. Ok, może i ładnie wygląda, ale u mnie nie sprawdzało się uzupełnianie raz na miesiąc a kilka razy. Bardzo kosztowne, czasem rano były powyginane i ciężko było to ogarnąć do ładu. Czuć jednak, że coś ma się doklejone, mimo, że robiłam w świetnym salonie a rzęsy były z naturalnego włosia.
Słońce, woda, solarium czy zwykły tusz do rzęs to pogromcy doczepionych rzęs.
No i brak swobody, trzeba uważać by nie zatrzeć oczu.
Czasem aż mnie swędziały. Osłabia rzęsy naturalne na potęgę.

Ta odżywka to perełka. W końcu coś, co działa i zadowolone są nawet tak wymagające osoby jak ja. :)

Śmiało mogę powiedzieć,że moje rzęsy są dłuższe i to nie mało od tych, prezentowanych na zdjęciu.

Prawda o odżywce REVITALASH

01 cze 2012 - 01:50:06

ta a świstak siedzi i zawija

Prawda o odżywce REVITALASH

01 cze 2012 - 02:06:27

wystarczy dobra mascara i zalotka żeby uzyskać taki efekt.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-01 02:07 przez molinezja777.

Prawda o odżywce REVITALASH

01 cze 2012 - 02:22:38

Hmm.. za długie też wyglądają ch***wo..

Prawda o odżywce REVITALASH

01 cze 2012 - 03:58:46

Fajna Bujda :) haha...
Gdyby był taki krem (cud )to by nie było ani jednej osoby co by rzęsy przedłużała u Kosmetyczki :D
A te foto co wrzuciłaś to widać czarno na białym ,że przedłużki :))

Prawda o odżywce REVITALASH

26 cze 2012 - 01:01:08

Bujda to nie jest, revitalash jest stosunkowo drogi może dlatego tyle osób przeduża rzęsy u kosmetyczki, chociaż na dłuższą metę wcale to taniej nie wychodzi. Ja używam jestem bardzo zadowolona też nie byłam do końca przekonana ale moim zdaniem naprawdę warto zwłaszcza, jeżeli ktoś ma z tego powodu jakieś kompleksy :)

Prawda o odżywce REVITALASH

26 cze 2012 - 01:07:41

na all 350 zl...

Prawda o odżywce REVITALASH

26 cze 2012 - 01:17:29

fujjj rzęsy z 2 foto sa straszne ! jak z horroru, chyba nie zasne

Prawda o odżywce REVITALASH

26 cze 2012 - 01:33:11

eeeeee myslalam,że po otwarciu dżin wyskakuje i spełnia 3 życzenia........

Prawda o odżywce REVITALASH

26 cze 2012 - 01:52:07

zachowujecie się jak jakieś zacofane baby, jak się czegoś nie zna to najlepiej wyśmiać... kilka moich koleżanek stosuje i są zadowolone a efekt naprawde zdumiewający, sama mam chęć spróbować, ale cena troche odstrasza

Prawda o odżywce REVITALASH

09 lip 2012 - 23:15:45

Witam
Ja równiez skusiłam się na odzywkę Revitalash i po 4 miesiącach byłam bardzo zadowolona.
Niestety po całej kuracji rzęsy zaczynają bardzo szybko wypadać i już nie ma się czym zachwycać.
Pomimo dalszego stosowania zgodnie z ulotką rzęsy i tak wypadają.
Revitalash to kolejna ściema na wyłudzenie pieniędzy.
Dodam tylko że kupiłam produkt orginalny u pani dr dermatolog.
Także niech się wypowiadają osoby które uzywają odżywki dłużej a nie te, które są w połowie kuracji ponieważ problemy będą miały później.
Znam osobę, której rzęsy wypadły prawie wszystkie i musiała mieć sztuczne żeby wogóle wyjść na ulice.
pzdr



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-09 23:18 przez majulka23.

Prawda o odżywce REVITALASH

18 lip 2012 - 00:13:55

Ja rowniez uzywam tej odzywki i uwazam ze jest swietna! Dostalam ja na poczatku listopada ubieglego roku (to wieksze opakowanie) i mam je do tej pory. Od 1.5 miesiaca uzywam kilka razy w tygodniu, wczesniej stosowalam codziennie. Najlepszy efekt byl po 4 miesiacach. Teraz gdy uzywam odzywke rzadziej rzesy sa krotsze ale i tak dlugie po wytuszowaniu.

Prawda o odżywce REVITALASH

18 lip 2012 - 00:17:04

mój tusz również robi jeszcze lepsze efekty :))

Prawda o odżywce REVITALASH

18 lip 2012 - 00:28:24

jezu jaki tu spam... użytkowniczki, które mają po 1 poście -.- czyli wiadomo, że produkt to badziew

Prawda o odżywce REVITALASH

18 lip 2012 - 00:32:25

Cytat
wyimagin0wana
jezu jaki tu spam... użytkowniczki, które mają po 1 poście -.- czyli wiadomo, że produkt to badziew

zgadzam się

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

cera - mam prosbe