Obecnie rozmawiamy o:

Otwarcie sklepu online

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam Was, jestem tu nowa i mój pierwszy wątek zacznę od dodania mojej metamorfozy sylwetki. ;D Co o niej myślicie. ? Pozdrawiam
Oczywiście nie ma to jak Ewka Chodakowska :)

W ciąży i po ciązy ;p



super masz tą sylwetke..w ile czasu po porodzie doszłaś do takiego stanu?

zweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 1/5

ty byłas w ciazy?:) ooo zdradz ja schudłas:)

nie lubie zdjec w trakcie ciazy bo ciezko zobaczyc jak wygladalas przed. Ale tylek to masz konkretny :D

brzuch cudny, ale uda i tyłek masakra za bardzo umięśnione

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.663

Dla mnie za to pupa cudna, ile czasu Ci to zajęło?

Cytat
tacozujegume
brzuch cudny, ale uda i tyłek masakra za bardzo umięśnione

...............

Wręcz przeciwnie, uważam że mój tyłek jest świetny. Okrągły i wystający. Na pośladki mało przykładałam uwagi, gdyż bardziej byłam skupiona na brzuchu.
Nie minęło dwóch tygodni od wyjścia ze szpitala, a ja już wzięłam się ostro za siebie. Ćwiczyłam raz dziennie skalpel- po miesiącu wróciłam do lepszej formy niż sprzed ciąży. Szczerze polecam Ewkę. Mam nadzieję, ze jestem motywacją dla młodych, przyszłych mam. ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-15 16:09 przez Amantess.

zweryfikowana
Posty: 228
Ostrzeżenia: 1/5

hmm ja mam lepsze cialo po ciazy i sie nie chwale :pi to bez cwiczen jakichkolwiek



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-15 16:10 przez anmidka.

nie lubie ewy
ale gratulacje

Cytat
Amantess
Cytat
tacozujegume
brzuch cudny, ale uda i tyłek masakra za bardzo umięśnione

...............

Wręcz przeciwnie, uważam że mój tyłek jest świetny. Okrągły i wystający. Na pośladki mało przykładałam uwagi, gdyż bardziej byłam skupiona na brzuchu.
Pytasz w watku co myślicie ,ktoś napisał niepochlebnie i już komentujesz ,że masz świety tyłek :)To po co pytasz jak lepiej wiesz

Cytat
dziubas89
nie lubie ewy
ale gratulacje

świetnie wygladasz :) fajnie pupa wygląda generalnie no i brzuch WOW w ogóle nie widać, że po ciąży :)

Cytat
viktoria11
Cytat
Amantess
Cytat
tacozujegume
brzuch cudny, ale uda i tyłek masakra za bardzo umięśnione

...............

Wręcz przeciwnie, uważam że mój tyłek jest świetny. Okrągły i wystający. Na pośladki mało przykładałam uwagi, gdyż bardziej byłam skupiona na brzuchu.
Pytasz w watku co myślicie ,ktoś napisał niepochlebnie i już komentujesz ,że masz świety tyłek :)To po co pytasz jak lepiej wiesz

Kobieta musi mieć pupę :D i tu koleżanka ma akurat bardzo dobrą ;) Oczywiscie kwestia gustu, mi się nie podobają płaskie pośladki jak u faceta.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-15 16:16 przez jovita.

Cytat
anmidka
hmm ja mam lepsze cialo po ciazy i sie nie chwale :pi to bez cwiczen jakichkolwiek

.....................................


Ja się nie chwalę. Chcę być motywacją dla osób, które mają problem z zrzuceniu zbędnych kilogramów. Po to chyba tworzymy wątki o metamorfozach przed i po, aby udowodnić, ze wszystko jest możliwe, wystarczą szczere chęci, motywacja. Już Ci anmidka zazdroszcze tej twojej ''lepszej'' sylwetki. ;D

Cytat
viktoria11
Cytat
Amantess
Cytat
tacozujegume
brzuch cudny, ale uda i tyłek masakra za bardzo umięśnione

...............

Wręcz przeciwnie, uważam że mój tyłek jest świetny. Okrągły i wystający. Na pośladki mało przykładałam uwagi, gdyż bardziej byłam skupiona na brzuchu.
Pytasz w watku co myślicie ,ktoś napisał niepochlebnie i już komentujesz ,że masz świety tyłek :)To po co pytasz jak lepiej wiesz

Też tak pomyślałam.

Brzuch ładny, ale pupa mi się kompletnie nie podoba.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fryzura proszę o radę