Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2017

30 lis 2016 - 14:51:00

dzięki za odpowiedz :) planujemy termin 28 październik 2017 bo wolna jest sala taka która mi odpowiada w mojej okolicy, a mieszkam w małym mieście. Niby sal jest dużo, ale najwygodniejsze terminy są zajęte.
Ale mam dylemat czy to nie jest za późno? Chodzi mi o termin?
W jakim czasie przed weselem należy rozejrzeć się za sukienką? Doradźcie proszę jestem w tym wszystkim jeszcze zielona :(

ŚLUB 2017

30 lis 2016 - 22:32:34

Moja droga... Ja mam wesele 21.10.2017 a przygotowania w wiekszosci zaczelismy ogarniac w czerwcu 2015( i to byly ostatnie 2 wolne terminy na 2017 rok!).. Czyli ponad 2 lata przed weselem

ŚLUB 2017

30 lis 2016 - 22:40:22

@ulenka8989 Moja krawcowa powiedziała, że spokojnie pół roku przed weselem można zaklepać suknię (ja muszę się zdecydować do końca roku, bo w czerwcu idzie na miesięczny urlop, a chce moją oddać w maju). Wszystko też zależy od krawcowej. Kwestia gdzie mieszkasz, jeśli gdzieś niedaleko mnie i chciałabyś uszyć suknię, to pisz na priv, dam Ci namiary na moją. Możemy też ewentualnie wymienić się innymi informacjami. :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-01 14:06 przez loczek_blond.

ŚLUB 2017

09 gru 2016 - 20:41:47

Dziewczyny jakie będziecie mieć buty? Czy podwiązka jest konieczna? Jeżeli będziecie mieć to w jakim kolorze?
Ja buty będę mieć srebrne i nie chcę mieć podwiązki.

ŚLUB 2017

10 gru 2016 - 18:54:55

Hej my juz mamy zamowione obraczki. Bylismy na targach slubnych ona&on w lublinie i zlapalismy promo -20% z jednym brylantem gratis. Czekamy na odbior. Ja buty bede miec zapewne krem albo jasny brąz,napewni nie beda to buty typowo slubne. Podwiazka raczej tak, zastanawiam sie nad welonem,sukienke bede szyc ok 1400zl. Jeszcze nie zdecydowalam sie na konkretny kroj. Wesele bedzie troche rustykalne

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 8/5

ŚLUB 2017

12 gru 2016 - 00:35:57

U nas termin jest na lipiec i już nie możemy się doczekać! Jeśli chodzi o same przygotowania, to w sumie wydaje mi się, że większość rzeczy mamy ogarniete,ale wiadomo jak to jest - w ostatniej chwili może sie wszystko pozmieniać :D A w pierwszej kolejności rezerwowalismy salę (Venge w Łodzi), później był fotograf, orkiestra, to w sumie najwazniejsze :)

ŚLUB 2017

18 gru 2016 - 13:00:02

Hej dziewczyny!
Często wchodzę na Waszą stronę i postanowiłam dołączyć ;)
A więc, Wielki Dzień to 09.09.2017 :) Trochę rzeczy mamy już załatwionych jak większość z Was np. sala, zespół, fotograf, kamerzysta. Ostatnio zamówiliśmy też obrączki, bo z pracy miałam kilka bonów, które trzeba było do końca roku wykorzystać. Nauki przedmałżeńskie też już za nami uff prezent na podziękowanie dla rodziców wybrany i powolutku małymi krokami wszystko dopinamy :)

ŚLUB 2017

23 gru 2016 - 22:54:40

Kochane!wiatrak:*

WESOŁYCH,szczęśliwych,pogodnych,radosnych świąt. Spełnienia marzeń(w szczególności tych o weselu;p ) miłości,radości. Magicznych świąt w rodzinnej atmosferze. Oraz duzo szczescia i pomyślności w Nowym Roku, NASZYM ROKU!!brawo

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

ŚLUB 2017

30 gru 2016 - 16:21:20

Hej, my planujemy wesele w lokalu Perła w Bydgoszczy, tam niedaleko jest śliczny park więc od razu zaliczymy sesję ;)

zweryfikowana
Posty: 576
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

31 gru 2016 - 13:49:04

Miło się czyta o waszych przygotowaniach. Ja ślub brałam w 2016r i tak mnie zachwycil ze postanowilam otworzyc swoja agencje slubna :-) Teraz pomagam Pannom Młodym, które nie mają czasu na organzację swojego Ślubu. Pozdrawiam Was.



ŚLUB 2017

04 sty 2017 - 14:15:50

Hallo! Żyje to forum? Nasz dzien juz w tym roku, a forum zdechło:)
Jak tam przygotowania?
U mnie zmow do przodu... Alkohol kupiony, suknia sie szyje, obraczki sa. Zostalo Nam w sumie ciasto, menu, garnitur, buty moje(masakra bo misze szybko kupic bo do dlugosci sukni potrzebuje a ceny powalaja).. Nauki przedmalzenskie, ktore nie za bardzo wiem jak i gdzie zalatwiac, protokol..i chyba tyle.. Juz nie moge się doczekac. A gdzie tam pazdziernik!;D

I uwaga: zamowilam suknie slubna przez internet!;D znaczy... No tak prawie. Krawcowa, uszyje mi ja ale salin jest na drugim.koncu pl wiec bedzie bez przymiarki... A zaplace milion razy taniej niz w salonie na miejscu.

Fryzjerka, kosmetycZka- mobilne. Zalatwione. Beda robic mnie, moja mame i 2 siostry... Apoko ze zaczynamy o 5:30 zeby zdazyc na 11.. Jeszcze busik..


Noo i zaczynaja sie komplikacje. Bo znalzla sie dziewczyna ktora ma slub tego dnia co ja w moim kościele.. 2 dzien sie z nia szaepie na fb i dekoracje.. Ona w ogole chcial zebym przesynela godz sluby... Jasne. Zaproszenia juz wydrukowane i niektore rozdane i twraz mam przesuwac??

Ale mam ciśnienie 300 na blacie przez ta laskę...

A jeszcze bus do rozwozenia gosci musze załatwić.. A u Was jak bedzie problem z gośćmi zalatwiony??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-04 14:20 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

04 sty 2017 - 15:27:37

Cytat
monisiaszy
Miło się czyta o waszych przygotowaniach. Ja ślub brałam w 2016r i tak mnie zachwycil ze postanowilam otworzyc swoja agencje slubna :-) Teraz pomagam Pannom Młodym, które nie mają czasu na organzację swojego Ślubu. Pozdrawiam Was.


Pamiętam Cię :) chyba nawet miałyśmy ślub w ten sam dzień ;) świetny pomysł z tym interesem :)

Ps przepraszam dziewczyny ze zasmiecam Wam forum ;)
A jak już jestem przy głosie to życzę Wam żeby Ten Dzień był taki jak sobie wymarzylyście serce

ŚLUB 2017

04 sty 2017 - 21:31:13

wydaje mi się ze uzytkowniczki z innych postów o slubach pisały i pisały i pisały...
też tu zaglądam czasem i ciszaaaaa.
my mamy wódke żubrówka biała 0,5 (17,21/szt). liczymy 0,7l na os/2dni.
obrączki czekamy na odbiór-juz chyba na dniach.
muszę wybrać się do krawcowej zaklepać termin, (1400zł z materiałem)
zaproszenia zrobiłam sama ale jeszcze nie wszystkie.
na dniach sie umówimy z dekoratorką i kucharkami.
slub mamy za 5ms ale jakos nie czuje tego, i nie mam narazie parcia.
propo nauk to u nas fajnie bo ksiądz powiedział że mogę sama też chodzić,narzeczony często i długo w delegacji, ale napewno bedziemy miec problem jesli chodzi o dokumenty z mojej parafii.

ŚLUB 2017

05 sty 2017 - 10:12:58

Ewka.. Ale jak ugryźć te nauki?... Skad?.. Ja mieszkam jakies 20 km od mojej rodzinnej parafi, razem z narzeczonym i w sumie z tego co wiem tutaj tez moge zrobic te nauki ale nie wiem gdzie ani... Slyszlam o czyms takim jak nauki weekendowe. Prawda to??

Taaak tez uwazam, ze dziewczyny w poprzednich wątkach w poprzednich latach udzielaly sie duzoooo bardziej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-05 10:13 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

05 sty 2017 - 22:13:17

Gosiek00 my z narzeczonym robiliśmy właśnie takie nauki weekendowe. Płaciliśmy za to 300zł za 2 osoby. Pierwszy dzień był na zasadzie zapoznania i wykładu, drugi dzień to trochę teorii, trochę ćwiczeń, msza w kościele i generalnie cały dzień to wszystko zajmuje. A ostatni dzień to odebranie dyplomów, zebranie reszty podpisów i pieczątek, msza i o 12 do domu :) Generalnie byliśmy bardzo zadowoleni, bo jeden weekend poświęciliśmy na to i wszystko mamy z głowy co zajęłoby nam kilka miesięcy chodzenia. Warto w necie się za czymś takim rozejrzeć bo naprawdę zaoszczędzicie dużo czasu, a na tych naukach ludzie byli z różnych stron kraju.

EwkaP 1400zł za uszycie sukienki to fajna kwota. Też muszę się wybrać popytać w okolicy, bo ostatnio jak byłam na przymiarce to kiecka, która mi najbardziej pasowała kosztuje 3500 bez dodatków typu welon czy bolerko :( masakra z tymi cenami, także cała nadzieja w krawcowej :)

A targi ślubne w Waszych okolicach organizują? ja idę tam szukać inspiracji w kwestii zaproszeń ślubnych bo pomysłów jakoś brak...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prezent na mikołaja dla trzylatki