Obecnie rozmawiamy o:

nowy samochód

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2017

29 sie 2017 - 16:10:26

@_Sylwia88_ mam nadzieje ze pokazesz swój makijaż próbny :)
Najwazniejszy teraz jest spokój serce i wszystko pójdzie dobrze
@Gosiek00 no w sumie teraz sezon w pełni, ale juz powoli się konczy wiec moze coś z tego bedzie w koncu, to ten sam kamerzysta który kręci Wam wesele?
Bo wiecie, ja ślubowałam w czerwcu, a filmu do tej pory nie mamy... firma tłumaczy sie własnie brakiem czasu i mówią ze dopiero w październiku mogą nam go oddać :/ rodzinne oglądanie chyba dopiero na Boże Narodzenie :D

ŚLUB 2017

29 sie 2017 - 18:48:34

Cytat
Gosiek00


Ah..no i nie było transportu dla gości... Sala na zadupi w jakijs miejscowosci oddalonej o 35 km od Naszego niejsca zamieszkania. Musialam sciagac mojego tate z jeszcze innej miejscowosci- on do miejsca wesela z rodzinnego mojego domu ma na ta sale 48 km..zrby odwiozl Nas nasze 35 km do domu i sam wrocil do siebie...
Akurat ja jestem z tej grupy uważającej,że akurat transportu zlatwiać nie trzeba ;) Tydzień temu miałam wesele 50 km od rodzinnego domu. Jakoś się dało radę dojechać,nie miałam pretensji do PM,że nie zapewnili transportu :)

Bardzo dużo macie załatwione :) My nawet piosenkę na pierwszy taniec wybieraliśmy w dniu wesela rano :D

ŚLUB 2017

29 sie 2017 - 21:27:16

Cytat
malgosiaw123
Cytat
Gosiek00


Ah..no i nie było transportu dla gości... Sala na zadupi w jakijs miejscowosci oddalonej o 35 km od Naszego niejsca zamieszkania. Musialam sciagac mojego tate z jeszcze innej miejscowosci- on do miejsca wesela z rodzinnego mojego domu ma na ta sale 48 km..zrby odwiozl Nas nasze 35 km do domu i sam wrocil do siebie...
Akurat ja jestem z tej grupy uważającej,że akurat transportu zlatwiać nie trzeba ;) Tydzień temu miałam wesele 50 km od rodzinnego domu. Jakoś się dało radę dojechać,nie miałam pretensji do PM,że nie zapewnili transportu :)

Bardzo dużo macie załatwione :) My nawet piosenkę na pierwszy taniec wybieraliśmy w dniu wesela rano :D


Spoko;S ja tam wole na spokojnie;p tym bardziej, ze my lamagi jesteśmy wiec tego tanca sie trzeba bylo.nauczyc;D

No ja mam pykniete prawie wszystko;p

ŚLUB 2017

31 sie 2017 - 17:11:24

Cytat
Gosiek00


Spoko;S ja tam wole na spokojnie;p tym bardziej, ze my lamagi jesteśmy wiec tego tanca sie trzeba bylo.nauczyc;D

No ja mam pykniete prawie wszystko;p
Ja też chciałam na spokojne,ale nuestety przez pracę TZ nie daliśmy rady i większośc spraw załawialiśmy przed samym weselem.

ŚLUB 2017

02 wrz 2017 - 09:49:22

Jestem już po :) mój ślub odbył się 26.08.2017. Wszystko przebiegło super i bardzo szybko. Dziewczyny wiem że to trudne ale nie macie czym się stresować. Ja miałam stresa w domu od rana do czasu aż przyjechał mój, po błogosławieństwie wszystko zeszło. Zdjęć narazie nie dodam gdyż ich nie mam jeszcze od fotografa.

ŚLUB 2017

04 wrz 2017 - 15:17:46

@iwcia991 czekamy na fotki ;)

Kochane mi udało się dziś sprzątnąć swoją suknię slubna. Mówię sprzątną bo zawadzała mi w szafie przeokropnie. Wystawiłam i sprzedałam w tydzień w sumie. Dzisiaj dziewczyna przyszła przymierzyć i tylko w biuście ma trochę do pomniejszenia reszta leży jak ulał. Dorzuciłam jej swój welon gratis. Wesele mają w listopadzie. Więc pewnie będzie kupowac jakiś a żakiet do niej.
Wykupiliśmy w TUI wczasy. Lecimy na Teneryfę. Nie mogę się doczekać. W końcu podróż poślubna. Ciężko rok był najpierw przygotowania do ślubu, potem urządzenie mieszkania więc należy nam się wypoczynek. A może i dzidziusia się zmajstruje w końcu jak będziemy wyluzowani. Bo narazie kiepsko nam idzie :D
A co u Was jak tam wrześniowe Panny młode ?;)

ŚLUB 2017

04 wrz 2017 - 15:48:10

Ja swoją suknie oddałam do salonu prawie tydzień temu. Będzie u nich wisiała 3 miesiące i mam nadzieję, że w tym czasie uda się ją sprzedać, bo inaczej wraca do mnie, a tego bym nie chciała :D Czekam też aż w końcu będę miała nowy dowód osobisty, bo chcę w końcu zabrać się za szukanie pracy i odkładanie na budowę domu.

ŚLUB 2017

05 wrz 2017 - 11:12:22

@isiowaa z tego co pamiętam ze zdjatek twoja suknia była duża. Moja o tyle lepszą że nie była tak szeroka ale i tak mi przeszkadzała :D ja już nowy dowód mam. Ale do nazwiska za ciula nie mogę się przwyczyzwyczaic ;p w urzędzie co chwilę mi muszą inne kopię dawać do podpisu bo się źle podpisuje , jedne panie się śmieją inne warczą ;D a ja mam z mężem bekę życia z tego ;D

zweryfikowana
Posty: 136
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

07 wrz 2017 - 11:32:38

iwcia991 wszystkiego najlepszego dla Was na nowej drodze zycia :*

madziaalneka szybko sprzedalas suknie :) kiedy wyjezdzacie w podróż?

Z makijażu jestem zadowolona. Mialam szanse go wykorzystac i sprawdzil sie w 100%. Nic sie z nim nie stalo wszystko bylo na miejscu ladnie sie utrwalil po okolo 1-2 h :) Zdjecia nie wstawie bo nie chce pokazywac twarzy z wiadomych przyczyn :P
W piatek mam próbna fryzure a na drugi dzien mam przymiarke sukni wiec zobacze czy bedzie wspolgrac z suknia (mam nadzieje ze przez noc sie nie rozwali bo jeszcze na panienski chcialam wykorzystac po malych przerobkach).

Dzisiaj idziemy do ksiedza spisać protokół. No i zostalo jeszcze troche latania zeby wszystko ogarnac. Ustrojenie kosciola tez mamy ogarniete w poniedzialem tylko dogadac musze bukiet itd.
Zamowilam pudełko na obrączki i skrzynke na koperty ale na chwile obecna nie moge ich dodac bo mam za duzy rozmiar pliku :( pozniej sprobuje dodac.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-07 11:35 przez _Sylwia88_.

ŚLUB 2017

08 wrz 2017 - 19:17:41

Sylwia i jak tam protokół ?

ŚLUB 2017

09 wrz 2017 - 23:40:15

Ja niedługo biorę ślub i mogę szczerze powiedzieć, że to na prawdę wielkie przeżycie i straszna odpowiedzialność. Tak wiele rzeczy do załatwienia, że czasem nie wiadomo za co się zabrać. Sam wybór orkiestry pochłoną nam bardzo dużo czasu. Ostatecznie wybraliśmy zespól muzyczny Gem ponieważ wydał on się nam najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o Opole. Obejrzeliśmy kilka filmików demo z wesel na których zapewniali oprawę muzyczną i z tego co widzieliśmy to potrafią świetnie zabawić gości, więc to jak najbardziej był dobry wybór naszym zdaniem :). Tak czy tak sporo nam jeszcze zostało, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik. Mam nadzieję, że do lutego się wyrobimy :)

ŚLUB 2017

11 wrz 2017 - 13:14:30

Cytat
madziaalneka
@iwcia991 czekamy na fotki ;)

Kochane mi udało się dziś sprzątnąć swoją suknię slubna. Mówię sprzątną bo zawadzała mi w szafie przeokropnie. Wystawiłam i sprzedałam w tydzień w sumie. Dzisiaj dziewczyna przyszła przymierzyć i tylko w biuście ma trochę do pomniejszenia reszta leży jak ulał. Dorzuciłam jej swój welon gratis. Wesele mają w listopadzie. Więc pewnie będzie kupowac jakiś a żakiet do niej.
Wykupiliśmy w TUI wczasy. Lecimy na Teneryfę. Nie mogę się doczekać. W końcu podróż poślubna. Ciężko rok był najpierw przygotowania do ślubu, potem urządzenie mieszkania więc należy nam się wypoczynek. A może i dzidziusia się zmajstruje w końcu jak będziemy wyluzowani. Bo narazie kiepsko nam idzie :D
A co u Was jak tam wrześniowe Panny młode ?;)

No my mieliśmy strasznie cięzki rok. TŻ był ciągle w rozjeździe na szkółce,po weselu też od razu we wtorek wyjechał :( Widywaliśmy się bardzo rzadko i niestety nie uda nam się nigdzie wyjechać bo urlop dostanie dopiero pod koniec roku.

Też bym chciała sprzedać swoją,ale raczej będzie cięzko. Nieźle mi się porwała na weselu i plenerze :D

ŚLUB 2017

11 wrz 2017 - 13:48:50

A ja się w końcu mogę pochwalić, że jutro idę na pierwszą rozmowę w sprawie pracy jako mężatka z nowym dowodem :D Trzymajcie jutro za mnie kciuki! :D

zweryfikowana
Posty: 136
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

13 wrz 2017 - 10:47:21

madziaalneka protokół bardzo szybko spisalismy :) w sierpniu doszedl nowy Wikary i jest bardzo sympatyczny właśnie z nim mielismy ostatnie spotkanie. Raczej on bedzie nam udzielal ślubu z czego bardzo się cieszę :D

W sobote miałam przymiarke sukni a dziś już ja odbieram bo krawcowa idzie na urlop.Wstępnie chciałam welon ale zrezygnowalam bo po pierwsze nie czulam sie w nim a po drugie nie posowalby do fryzury. Bede miała wpieta ozdobe. No i bede bez żadnego dluzszego rękawa bo caly efekt sukni by sie schował. Mam nadzieje ze nie bedzie az tak zimno ale najwazniejsze żeby nie padalo. Mój P. tez dzisiaj odbiera garnitur :)
Jakoś nie dochodzi to do mnie że lada moment nadejdzie ten dzień :o
Na chwilę obecną martwie się żeby o niczym nie zapomnieć...praktycznie codziennie cos jest do ogarniecia aż brakuje godzin w ciągu dnia.

isiowaa Jak po rozmowie? :)

ŚLUB 2017

13 wrz 2017 - 13:35:25

@_Sylwia88_ w sumie to całkiem nieźle, dzisiaj idę na 6 godzin żeby zobaczyć jak to wszystko wygląda i jutro mam podjąć decyzję czy biorę tę pracę czy nie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Panowie świętują dwa razy?