Obecnie rozmawiamy o:

podgrzewacz do wosku

gorący temat

Opakowania

18 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2017

02 lip 2015 - 14:17:03

To sala którą my zarezerwowaliśmy, oczywiście nie jest to mój wystrój i nie moje kolory przewodnie, ale niestety nie mają na stronie tak profesjonalnych zdjęć jak u Ciebie Gosiek00 :)


ŚLUB 2017

02 lip 2015 - 19:12:43

Madzia! Zycze Ci zeby udalo sie Wam zaklepac sale na ten termin... Kudre my tez chcielismy wrzesien... Teraz nie wybiera sie terminu pod upodobania tylko pod wolny termin- wiem powtarzam sie ale wkurza mnie bardzo......
Aneta:$ Twoja sala tez piekna,podobna do mojej nawet@-}-- chyba wybralismy zespol...sprawdzony, sama bylam na kilku weselach na ktorych grali... A przede wszystkim w rozsadnej cenie (2500 za 2 dni graja tak dlugo jak chcemy i co chcemy)... Bardzo sie boje, ze juz nie beda mieli wtedy terminu ale zaśpiewaja sobie zaliczke a poki co nie ma skad wiec... A jeszcze fotograf a potem powoliiiii mozna juz zwolnic... Mieszkamy sami, wiec moja mama rzuca mi aluzjami ze mamy czas zeby se nazbierac ma wesele... Niby przyszla teściowa od roku powtarza ze pieniadze ma wesele dawno uzbierane mamy tylko wybrac termin... Nie wiemy ile bo nie wypada pytac.. A poza tym nie pojdziemy do nich i nie powiemy ,,sorry mozecie nam juz dac ta kase bo pptrzebujemy na zaloczki"... Zreszta ja nie chce byc od nikogo zalezna..ponad 2 lata a ja chce uzbierac jak najwiecej sama... A zespol...eh..zadzwonie za miesiac i sie z.nimi umowimy...dostaną zaliczke a ze wtedy mam urlop to na spokojnie ich przesluchamy.......


Sorry za błędy-pisze na telB-)

Aneta widze ze u Ciebie na sali tez jest mozliwosc okraglych stolow..u mnie tez...ale ja chyba wole prostokatne jednaktańczy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-02 19:16 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

02 lip 2015 - 21:10:19

wow to super cena ! u nas chcą 4500 za jeden dzień grania ściana
Fotograf i kamerzysta też sobie nieźle zaśpiewali więc na razie jestem w trakcie poszukiwań innych :)

My mamy możliwość wybrania zwykłych stołów bądź okrągłych, ale chyba zdecyduję się na okrągłe :) chociaż na chwilę obecną nie wyobrażam sobie że będę musiała wszystkich jakoś logicznie usadzić przy stołach 10-12 osobowych idea



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-02 21:14 przez anetkaa123.

zweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

02 lip 2015 - 21:23:56

Dziewczyny, ja mam zamiar niedługo rezerwować salę, tylko nie wiem jak się do tego zabrać ..
Muszę chyba opuścić szafę i iść pomyśleć :)

ŚLUB 2017

02 lip 2015 - 22:45:22

Po prostu dzwonisz, pytasz o terminy... Albo macie juz wybrany ttermin o szukacie terminu pod niego. Dzwonisz pytasz jak to sie odgrywa w poszczególnych miejscach bierzesz mumer do osoby odpowiedzialenej.. Dzwonisz umawiasz sie zbierasz narzeczonego pod pache i lecicie dopracować pierwsze szczegoly umowa albo cos.. I tadam:Dtańczy



Aneta! Wiem, ze zajebista cena za zespol-przynajmniej tyle brali jeszcze rok temu... Mam nadzieję ze nie podniesli jakos szczegolnie cennika i ze beda mieli wtedy wolny termin bo to sprawdzony zespolwiatrakuff


A co do stolow na sali wole prostokatne...i zadnego usadzania gosci... Niech siada tak jak chcą... Rodzice blisko a dalej wszystko jedno moja rodzina sama dobrze wie z kim sie dobrze bawi i kolo kogo usiada... A dla mnie osobiście upokarzajace bylo wesele ma ktorym bylam jako gosc i byly podpisane siedzenia... Moj narzeczony wtedy jeszcze chlopak powiedzial.mi.wtedy jedno zdanie ,,ej patrz jak glupio jak w oborze kazdy ma podpisane korytko"... Mi sie to tez nie podoba..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-02 22:53 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

02 lip 2015 - 23:08:08

To już zależy kto co woli :) ja za to byłam na weselu gdzie stoły były prostokątne i nie było wyznaczonych miejsc, więc goście jak zaczęli się sami usadawiać to ten chciał koło tego a ta blisko tych, ludzie zaczęli się zamieniać, przesuwać, więc też było zamieszanie małe :) a na weselu przy okrągłych stołach gdzie każdy miał wyznaczone miejsce podobało mi się w jakim towarzystwie siedziałam :) Kwestia gustu :):)

ŚLUB 2017

02 lip 2015 - 23:32:49

No w sumiekawka Ale i tak wole prostokątne stoły... dla mnie to jakoś tak bardziej- hmm- jednoczy... a tak poustawiane stoły,kazdy w grupach daleko od resztychat zreszta d tego jeszcze duzooooo czasu;)

Heh.. właśnie odrkyłam punkt w umowie<a nie przypominam sobie zeby ten menadzer o tym mówił>, że w cenie jest apartament dla Państwa młodychsuper bedzie gdzie dac koperty i prezenty podczas wesela;p a moze nawet zatrzymamy sie tam na noc- to kluce do mieszkania dam siostrze i jej dzieciom i ona sie zatrzyma u nas, moja druga siostra i jeszcze kilkoro nnych gosci w moim domu ridzinnym, to sie pomieszcza;) od wtorku nie potrzafie mysleć o niczym innym- ja juz nawet punkty w menu zaznaczyłam, co do jedzenia na weselu;p

ŚLUB 2017

03 lip 2015 - 09:26:32

Ja tez chciałam okrągłe stoły, bardzo podoba mi się taki układ ale mój K mówi, że nie wyobraża sobie by np jego mama nie siedziała ze swoja siostra itd. Oboje jesteśmy uparci więc ciekawa jestem co z tego wyniknie. A co do miejsc też nie wyobrażam sobie żeby miejsca były podpisane, siada się tam gdzie się chce, takie jest moje zdanie :)
No właśnie cały szkopuł polega na tym że trzeba dawać zaliczki i z czego? Niby rodziny odkładają ale tak jak Gosiek00 napisała, podejdę i powiem, dajcie bo trzeba dać zaliczki? Ech :( W weekend chyba wezmę mojego i usiądziemy, posprawdzamy i wstępnie ustalimy jaką sale wybierzemy. Później tylko dzwonić i modlić sie o termin :)

Ciesze się bardzo że nasz wątek tak się rozwija!! Fajnie, że tu jesteście bo coś czuje, że jak przyjdzie ślubna gorączka przed weselem będę potrzebowała Waszego wsparcia ! :)

ŚLUB 2017

03 lip 2015 - 17:51:09

Madzia a zobaczysz jak się później rozwinie :) teraz to jeszcze sporo czasu przed nami :)

ŚLUB 2017

03 lip 2015 - 18:19:49

Ciesze sie, ze sie ze mna zgadzasztańczy noo dopiero sie rozwinie bo sporo dziewczyn dolaczy dopiero za jakis czas...;) stwierdziliśmy ze zespol zaklepiemu na poczatku sierpnia-oboje mamy wtedy urlop a i bedzie nowy miesiac- nowa wyplata:p wiec bedzie z czego dac na zaliczke... Mam nadzieje, ze w miesiac nam terminu nie zabiora;D




Ja sie calkiem powaznie obawiam,ze nie schudne do tego czasu...;)


Ps. Obawiam sie,ze jak dojdzie do mojej goraczki przedslubnej to nie bede sie tu miala z kim dzielic- bo mam slub w pazdzierniku wiec pewnie ostatnia, jak juz wszystkie bedziecie po slubie i nie bedziecie juz tu pisac....:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-03 18:23 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

03 lip 2015 - 18:29:06

Spokojnie ja pewnie jako jedna z pierwszych bo w czerwcu, ale na pewno będę z Wami do końca ! kiss



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-03 19:27 przez anetkaa123.

ŚLUB 2017

04 lip 2015 - 10:05:54

No ja mam nadzieje;) i liczę na to,że jeszcze kilka dziewczyn do Nas dołączy- i że któraś z nich, rownie będzie miała w październiku;phi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-04 10:08 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

04 lip 2015 - 16:04:13

hej My mamy 12 sierpnia, mamy już wszystko zarezerwowane! jeśli zależy Wam dziewczyny aby wszystko było tak jak wy chcecie to sobie już rezerwujcie!!! nie ma na co czekać!!!! zacznijcie od lokalu, potem orkiestra itd u mnie a jestem z Podkarpacia orkiestra za jeden dzień bierze 3600 masakra!!!

ŚLUB 2017

04 lip 2015 - 16:56:48

No najwaznieksze: sala,zespol i kamerzysta... Sale mamy juz zaklapana a na poczatku sierpnia zaklepiemy zespol i kamerzyste...to chyba najważniejsze i wszystko co trzeba miec zarezerwowane z az takim wyprzedzeniem... Na reszte jest jeszcze czas...


Czy o czyms zapomnialam i cos jeszcze trzeba az tyle wcześniej?hmm

ŚLUB 2017

05 lip 2015 - 00:42:21

Wydaje mi się że podstawa to sala, orkiestra, kamerzysta i fotograf (o ile ktoś chce) i jak na razie to tyle ;) później dopiero zacznie się szaleństwo ;)
A tak w ogóle dzisiaj śniły mi się przygotowania do ślubu ;)love

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ślub cywilny