Ostrzeżenia dla użytkowniczki Kryptokarzelka:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (15-12-2016 14:53) Spam.
Mam zaufanie do ubrań od polskich producentów, myślę, że jest to oznaka jakości. Macie może strony właśnie z taką ofertą?
moderator (03-01-2017 11:19) Spam.
Kreatywne prezenty wbrew pozorom to nic takiego trudnego :) Wystarczy włożyć w nie troszkę pracy. Bo teraz nie ma problemu ze stronami z różnymi inspiracjami. Ja najczęściej korzystam z tej: http://przepisnaszycie.pl/. Świetne artykuły tam dodają, także warto sobie zerknąć w wolnym czasie :)
moderator (03-01-2017 11:20) Spam.
Oj, prezenty można kupowac różne na różne okazje :D Jak ktoś z moich bliskich ma urodziny czy jakaś inna jest okazja, zimą, to zamawiam czasami prezenty na tej stronce: http://www.nastopy.pl/. Maja bardzo fajne czapki, rękawiczki i tego typu rzeczy :)
moderator (03-01-2017 21:00) Spam.
A na przykład zegarek? To naprawdę super prezent. Ja kupiłam własnie na urodziny mojej mamie zegarek z Fossila, taki złoty, i była baardzo zadowolona :) Ja zamawiałam na e-zegarki.pl, zobacz sobie tą stronkę. Mają duży wybór
moderator (03-01-2017 21:02) Spam.
ja ostatnio swojemu chłopakowi na gwiazdkę zakupiłam na prezent zegarek z Tomy Hilfiger. Był po prostu zachwycony, bardzo mu się spodobał. A zamawiałam na e-zegarki.pl :)
moderator (12-01-2017 20:20) Spam.
Przerabianie ubrań to super sprawa, zyskują od razu nowy wygląd i wygląda jakbyśmy miały nowy ciuszek :D Ja przy przerabianiu czy szyciu bardzo dużo korzystam z tej strony: http://przepisnaszycie.pl/. Jest świetna, można znaleźć baaardzo dużo różnych inspiracji :)
moderator (12-01-2017 20:21) Spam.
Tak, można by tą kurteczkę jakoś fajnie przerobić. Sama tez bardzo dużo ubrań przerabiam, Szkoda wyrzucać, a można z nich wyczarować jeszcze naprawdę świetne rzeczy. Na przykład tutaj: http://przepisnaszycie.pl/stara-bluza-w-nowej-odslonie/ mam inspiracje jak poprzerabiać swoje stare bluzy, które piętrzą mi sie w szafie :)
moderator (27-04-2017 21:43) Spam.
lubię oryginalne prezenty - i dawać, i dostawać :D dlatego chcę zawsze, żeby on był na maksa spersonalizowany i przeznaczony dla tej właśnie osoby, którą się obdarowuje. i dlatego np swojej siostrze zapłaciłam za sesję zdjęciową, którą potem dostała wydrukowaną i mogła sobie powiesić w ramce :) ps polecam studio pana Tomka, gdzie robiłyśmy zdjęcia, w Łodzi http://multiarte.com.pl/

Zamknij to okno