Obecnie rozmawiamy o:

Biżuteria na prezent

gorący temat

Opakowania

37 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2017

17 lis 2016 - 21:59:04

Cytat
Gosiek00
Zakoloruj twarz po prostu:)

A moge zapytac ile za ta suknie zaplacisz?

A no, jak masz w lipcu to zrozumiale, ze juz masz wybranątańczy 8 miesiecy to tak swiety czas:)) a jak reszta przygotowan u Ciebie?brawo[/quote

moja sukienka :)
nie ma jeszcze efektu, bo to sukienka z "wieszaka" wszystko będzie szyte pode mnie :)
długość oraz kolor będzie zmieniony na ivory.
kosztowała 2500 tys .
kolekcja 2017
wynegocjowałam i zapłaciłam 2400 :p
a do do reszty mamy juz od dawna sale, fotografa, kamerzyste, zespół, teraz suknia, nic więcej :p
reszta ruszy na początku roku :))

ŚLUB 2017

18 lis 2016 - 08:24:13

Zajebistaaa... Ale 2500 to nie jest tanio... Myslalam ze faktycznie super promocje jakas trafiłaś

ŚLUB 2017

18 lis 2016 - 17:07:43

wiesz co...
moje max to 2500 zł nawet u krawcowej, wiec jak trafiłam za 2400, to wziełam :)

ŚLUB 2017

18 lis 2016 - 21:36:19

Dziewczyny stało się to czego się obawiałam najbardziej. Mój przyszły teść zmarł na pół roku przed naszym ślubem :( nie wiem co teraz będzie...

ŚLUB 2017

18 lis 2016 - 21:50:38

Cytat
martyrusia
Dziewczyny stało się to czego się obawiałam najbardziej. Mój przyszły teść zmarł na pół roku przed naszym ślubem :( nie wiem co teraz będzie...
bardzo mi przykro :(
pół roku to jednak troszkę czasu jeszcze jest ale wiadomo ciężko pozbierać się po śmierci bliskiej osoby.
Musisz być cierpliwa aż Twój podejmie ten temat związany z waszym ślubem .
trzymaj się :*

ŚLUB 2017

19 lis 2016 - 12:51:36

Cytat
martyrusia
Dziewczyny stało się to czego się obawiałam najbardziej. Mój przyszły teść zmarł na pół roku przed naszym ślubem :( nie wiem co teraz będzie...



O fuck.. Współczuję szczerze... Ale Paola ma racje. Pół roku to jednak troche czasu jeszcze... I tez uwazam ze powinnas poczekac az Twoj podejmie twn temat.. Choc z drugiej strony... Im sZybciej zadecyduje o przelozeniu ślubu tym lepiej(u mnie na sali za odwolanie zmiane terminu-pobierane a oplaty im blizej wesela tym wieksze-niekidy2 nawet 80% ceny sali) wiec im szybciej zadecyduje tym lepiej... I tym wieksza szansa na zaklepanie wczesniejszego terminu innego.

ŚLUB 2017

19 lis 2016 - 15:06:20

Cytat
martyrusia
Dziewczyny stało się to czego się obawiałam najbardziej. Mój przyszły teść zmarł na pół roku przed naszym ślubem :( nie wiem co teraz będzie...

Wyrazy współczucia... niech opadną pierwsze emocje, wspieraj narzeczonego, bo teraz tego potrzebuje najbardziej. Jak ochloniecie, podejmiecie decyzję, nie ma co decydować pod wpływem takich emocji. Mój kuzyn stracił tatę (nagle) 3 miesiące przed ślubem, ale stwierdzili że nie będą przekładać, że na pewno jego tata by tego nie chciał. Wesele było super(bawili się wszyscy oprócz cioci czyli żony zmarłego) i potem oboje stwierdzili że to była dobra decyzja.

ŚLUB 2017

20 lis 2016 - 12:06:07

Cytat
martyrusia
Dziewczyny stało się to czego się obawiałam najbardziej. Mój przyszły teść zmarł na pół roku przed naszym ślubem :( nie wiem co teraz będzie...

U mnie była taka sytuacja że zmarła bliska nam osoba przed ślubem mojej siostry, chcieli odwołać ślub ale ksiądz powiedział tak: "nie odwołujcie ślubu, który był planowany od dłuższego czasu, śmierć jest nie planowana a żałobę nosi się w sercu". Decyzja należy do was.

ŚLUB 2017

20 lis 2016 - 16:02:12

Cytat
martyrusia
Dziewczyny stało się to czego się obawiałam najbardziej. Mój przyszły teść zmarł na pół roku przed naszym ślubem :( nie wiem co teraz będzie...

mój ojciec zmarł w grudniu, a ślub mieliśmy w czerwcu i nie przekładaliśmy go. Nawet ksiądz powiedział, że żałoba fizyczna to tylko tradycja.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 5/5

ŚLUB 2017

24 lis 2016 - 11:11:08

Ja również dołączam do grupy narzeczonych! Nasz ślub ma się odbyć w marcu. Mamy już salę w Bełchatowie, zespół (długo spieraliśmy się, czy zespół czy Dj), sukienkę (z mojego ulubionego lokalnego salonu http://michalina.com.pl/). Moja sukienka przypomina tę, którą ma na sobie modelka na stronie głównej. I teraz pytanie do Was - jakie dobrać do niej dodatki? Zupełnie nie wiem, jakie buty, biżuteria będą pasowały! Nie wspominajac o fryzuerze!

ŚLUB 2017

27 lis 2016 - 10:58:36

unticipo witamy;Doczko
Dziewczyny! wiatrak
Moja najwieksza zmora, czyli alkohol zalatwiony;Dtańczypartytańczyparty
Rocgladam się za suknia;D chcialam poczatkowo używana(dla mnie to glupota tyle pieniędzy na jedna noc na suknie wydac) juz nawet kilka mierzylam...ale jak wikszoac zyczy sobie 1000 za uzywana a ja znalazlam pracownie, gdzie za 1300-1500 moge miec nowa to doloze ta roxnice raczej;D

Pięknie mi ida przygotowania. Sala, zespol, foto-wideo, kosciol, obrączki,zaproszenia,wodka, podziękowania dla gosci, ozdoby na sale, na samochod załatwione- suknia szukana, kwiaty i wyatroj dogadany, winietki zalatwione, za ciastem sie rozgladam ale musze zwolnić, bo chce słodki kącik razem z ustawieniem go i tortem- bede zamawiac w firmie, ktora ma podpisana umowe z moim dworkiem( ale to dopiero w okolicach ustalania menu).. Po Nowym Roku zapisyjemy sie na lekcje tanca(bo czekaja nas 4 wesela w tym roku(w tym nasze) a kompletnie tanczyc nie umiemy...;D

ŚLUB 2017

28 lis 2016 - 20:13:11

Ja już niestety też musiałam zmienić termin z upragnionego 1.07.2017 na 15.07.2017. Co więcej, teraz będziemy brać ślub w urodziny mojej siostry i świadkowej (2 w 1 ;p). Na początku miałam obiekcje, czy siostra się zgodzi, czy nie będzie miała nic przeciwko itp... ale okazało się, że się strasznie ucieszyła i stwierdziła, że nawet swojej osiemnastki takiej hucznej nie miała! :)

Teraz jesteśmy na etapie dalszych przygotowań. Mamy już salę, DJ'a, fotografa, suknię mam upatrzoną i wycenioną - wstępnie omówioną z krawcową, zaczęliśmy w sobotę nauki przedmałżeńskie. Ale najbardziej niepokoi mnie fakt, że księdza nadal nie mamy, bo on jeszcze nie przyjmuje zapisów!!! Mój M. był u księdza, bo we dwójkę próbowaliśmy go złapać od dwóch tygodni, i powiedział, że mamy się o nic nie martwić, że 15 na pewno weźmiemy ślub... W grudniu drukujemy zaproszenia :D

ŚLUB 2017

29 lis 2016 - 11:19:23

Dziewczyny, kupuje szampan i teraz mam problem. Nie wiem ile butelek szampana kupić. Mamy 110 osób dorosłych. Na ile osób wychodzi jedna butelka szampana ( 750 ml) ?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-29 11:20 przez iwcia991.

ŚLUB 2017

29 lis 2016 - 21:07:56

Witam wszystkie szczęśliwe przyszłe żony:):)

Zamierzam wyjść za mąż w przyszłym roku wrzesień/październik... jednak zastanawiam sie czy nie za późno się zdecydowaliśmy na to? Jeszcze nie mam nic załatwione, dopiero w czwartek ruszamy za salą...
powiedzcie mi ile wcześniej zaczęłyście przygotowania?

ŚLUB 2017

30 lis 2016 - 14:12:20

@ulenka8989 wszystko zależy od tego, gdzie mieszkasz. Ja organizację swojego ślubu i wesela zaczęłam we wrześniu, a ślub mam w lipcu 2017. Gdzie nie poszłam (sala, ksiądz), to mówili mi, że za wcześnie. Ale za to DJ'a łapałam w ostatniej chwili. Moja koleżanka dwa lata temu w dwa miesiące przygotowała wszystko (brali tylko cywilny).

Dlatego jeszcze raz podkreślam, zależy gdzie mieszkasz, gdzie chcesz wyprawić itd. Według mnie, jeśli nie chcesz jakiegoś jakiegoś wykwintnego (tak jak ja, dla mnie goście mają się bawić i cieszyć moim szczęściem, a nie siedzieć sztywno przy stołach i wychwalać obiad z dziesięciu dań ;), to wydaje mi się, że uwiniesz się ze wszystkim. Oczywiście w miarę możliwości okolicy, w której zamierzasz zorganizować :)

Jeśli masz jakieś pytania, to pisz śmiało :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezenty gwiazdkowe 2016!