Obecnie rozmawiamy o:

Ile macie ubrań?

gorący temat

hala łukowa

7 minut temu

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Belissa intense na paznokcie? Opinie!

25 paź 2016 - 14:24:38

Szukam jakiegoś niedrogiego a sprawdzonego suplementu, który wzmocni paznokcie. Co myslicie o tabletkach belissa intense? kosztują około 12 zł i według ulotki pomagają też na włosy i skórę. Składem nie powalają ale też niewiele się on różni od suplementów za 50 czy 80 zł. Stosowała któraś? była jakakolwiek widoczna różnica w zdrowiu paznokci , włosów albo skóry? będę wdzięczna za opinie

Belissa intense na paznokcie? Opinie!

25 paź 2016 - 15:06:57

Moja mama kiedyś zażywala belisse i nie zauważyła żadnego efektu.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Belissa intense na paznokcie? Opinie!

14 lut 2017 - 18:16:43

Na sobie przetestowałam oeparol piękne włosy i paznokcie, nie kosztuje dużo i kiedyś pamietma że kupiłam chyba w dwupaku i drugie opakowanie było za połowę ceny, mi pomogło nie tyko na paznokcie ale tez na włosy. Paznokcie się wzmocniły, włoy mniej wypadały, od czasu do czas sobie robię taką kurację

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 1/5

Belissa intense na paznokcie? Opinie!

09 maj 2018 - 12:29:41

Nie używałam tej Bellissy, ale mogę Ci powiedzieć, co u mnie pomogło: odżywki Sally Hansen, tabletki Ha-pantoten. O zdrowej diecie chyba nie musze wspominać? :)

Belissa intense na paznokcie? Opinie!

28 sty 2020 - 19:07:07

Zamiast suplementu, lepiej zacząć zdrowo sie odżywiać, plus jakieś witaminy, nie ma co wydawać na suplementy

Belissa intense na paznokcie? Opinie!

29 sty 2020 - 14:03:56

podstawa to dobra dieta a do tego stasuj odżywki i maski do włosów a na paznokcie też odżywki

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Belissa intense na paznokcie? Opinie!

10 lut 2020 - 00:26:44

Może zamiast suplementów oliwka? Efekty tabletek będą po kilku tygodniach a efekty po użyciu oliwki praktycznie od razu. Mogę polecić oliwkę Bio firmy Eveline Cosmetics. Ma naturalny skład - olejki, witaminy itp. Jest efekt stosowania.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BŁAGAM O POMOC DLA MOJEJ KUZYNKI