Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

długi seks.

12 lis 2013 - 14:36:17

Cytat
BlackEagle
Przyzwyczaił się do ręki i dlatego długo może :)
HAHA nie słyszałam większej głupoty:) ręka nie cipka, jest różnica...oplułam monitor!!!

częsta masturbacja, może skutkować przedwczesnym wytryskiem:) to fakt, ewentualnie może Twój facet masturbuje się przed stosunkiem z Tobą, właśnie celowo po to, żeby trwało to dłużej:) no, ale nie sądzę, żeby tak było...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-12 14:43 przez anialuk87.

długi seks.

14 lis 2013 - 15:29:12

oj normalne:) ciesz się, że może tak długo, to dar od niebios :D

długi seks.

14 lis 2013 - 15:35:01

hm czy trzeba sie martwić czy cieszyć to zależy... od tego czy on po prostu ma taką samokontrole i wytrzymuje tyle bo chce, czy po prostu nie może dojść?
Jeżeli to pierwsze to sie ciesz, możesz się oddać przyjemności, nie martwić się czy zdąrzysz dojść.
A jak to drugie to pewnie jest przyzwyczajony do masturbacji i dochodzenia w taki sposob... jak jestescie krotko ze soba to pewnie po jakims czasie bedzie mu latwiej dojsc. a jak jestecie juz dlugo razem to nie wiem.
Tak czy siak lepiej w ta strone niz jakby konczyl w minute ;P

długi seks.

14 lis 2013 - 15:37:53

Cytat
ejjlubieczekolade
tak, wiem ; ). Ale z drugiej strony mnie to niepokoi.

Zapomniałam dodać, że mój chłopak od czasu do czasu ćwiczy na siłowni, ale to chyba nie ma z tym nic wspólnego..


Pewni cos bierze na miesnie to dlatego

długi seks.

14 lis 2013 - 15:38:40

ciesz sie,że trafił Ci sie długodystansowiec,męzczyzni potrafia przedłużać stosunek./Poza tym on jest młody i dopiero zaczął życie seksualne.To normalne.

długi seks.

14 lis 2013 - 15:43:19

po amfetaminie tak jest

długi seks.

14 lis 2013 - 15:45:16

też mam takiego :D i nie wyobrazam sobie 5-minutowych stosunków :O oczywiscie nie zawsze są takie dlugie ale przewaznie tyle trwają bo potrafi się dostosować do tego ile czasu mozemy sobie poświęcic na takie przyjemności i od sytuacji :) powinnaś sie cieszyć :) bynajmniej ja sie ciesze że mi sie taki trafił :D

długi seks.

14 lis 2013 - 15:50:26

Mnie czasami tak długi męczy. Ale cieszę się, że mój może bardzo długo.

długi seks.

14 lis 2013 - 15:52:39

hm nam też długo zajmuje, ale nie aż godzinę. to troszkę dziwne według mnie

długi seks.

14 lis 2013 - 15:53:21

chciałabym miec takie problemy :)

długi seks.

14 lis 2013 - 15:54:30

mój ,to jest tak napalony na mnie ze zazwyczaj nie trwa długo ,a czasem jak facet po prostu nie jest zbyt napalony nie chce mu się zbyt lub partnerka nie podnieca go ,to długo trwa ,musi się długo ,żeby cos z tego było ,ale to nie zawsze tak jest ,oczywiście ,słyszałam kiedyś jak jakiś facet mówił ze jak partnerka niezbyt go podnieca itd. ,to musi długo sie nameczyc

długi seks.

14 lis 2013 - 15:57:47

każdy wasz stosunek jest taki długi?
u nas jest różnie- może byc 15/30/60 minut, zależy jaki dzień. Może zrezygnujcie z prezerwatyw i postawcie na inna metodę?

długi seks.

14 lis 2013 - 16:02:30

Cytat
brunetka71
mój ,to jest tak napalony na mnie ze zazwyczaj nie trwa długo ,a czasem jak facet po prostu nie jest zbyt napalony nie chce mu się zbyt lub partnerka nie podnieca go ,to długo trwa ,musi się długo ,żeby cos z tego było ,ale to nie zawsze tak jest ,oczywiście ,słyszałam kiedyś jak jakiś facet mówił ze jak partnerka niezbyt go podnieca itd. ,to musi długo sie nameczyc

Hm, a może jest tak, że partnerka nie pociąga faceta i chce jak najszybciej to odbębnić? :P
To chyba naprawdę już skrajne przypadki, że faceta nie pociąga partnerka i stąd tak długo. Jeśli seks jest uprawiany bardzo często (np. codziennie), to partner z pewnością może dłużej, a jeśli pojawia się przerwa, to rachu-ciachu i już.

Wydaje mi się, że nie powinnaś narzekać na długie stosunki, bo są naprawdę przyjemne :), ale rozumiem, że czasami może to męczyć. Zawsze możesz pogadać ze swoim facetem na ten temat. Jeśli zaś nie potrafisz jeszcze z nim o tym rozmawiać, to możesz rzucić następnym razem "To dzisiaj szybki numerek" ;-) Może złapie aluzje. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-14 16:08 przez AlladynM.

długi seks.

14 lis 2013 - 16:03:56

Ale przez tą godzinę nie dochodzi ani razu?

długi seks.

14 lis 2013 - 16:09:25

Cytat
AlladynM

To chyba naprawdę już skrajne przypadki, że faceta nie pociąga partnerka i stąd tak długo. Jeśli seks jest uprawiany bardzo często (np. codziennie), to partner z pewnością może dłużej, a jeśli pojawia się przerwa, to rachu-ciachu i już.

Wydaje mi się, że nie powinnaś narzekać na długie stosunki, bo są naprawdę przyjemne :), ale rozumiem, że czasami może to męczyć. Zawsze możesz pogadać ze swoim facetem na ten temat. Jeśli zaś nie potrafisz jeszcze z nim o tym rozmawiać, to możesz rzucić następnym razem "To dzisiaj szybki numerek" ;-) Może złapie aluzje. :)

Zgadzam się im częściej tym dłużej, może róbcie sobie dłuższe przerwy?
Zawsze kończy po godzinie, nigdy Wam się nie zdarzył "szybki numerek" ?

Może tak jak pisze AlladynM rzuć pół żartem, pół serio o szybkim numerku, albo po prostu z nim pogadaj na ten temat :)

A swoją drogą to Ci zazdroszczę ;P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

seks jak to u was jest