Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

43 minut temu

sprawdzony stomatolog

46 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

seks jak to u was jest

13 lis 2013 - 20:16:37

Cześć, domyslam się ze to kolejny z tych niepotrzebych postów, ale chce wiedzieć, bo nie wiem czy tylko sobie coś wymyślam, czy może moje zapędy są za duże.

Odnośnie pytanie: Jak często współżyjecie?

Pytam dlatego ze ja raz na tydzien, półtora i zaczyna mi to coraz bardziej przeszkadzać i być może przesadzam, ale mam nieco większą potencję i ta cała sytuacja mnie zaczyna przybijać, przeciez nie bede się dopraszać, o wyjde jeszcze na kogos omu tylko na tym zlezy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-13 20:17 przez tajemniczaKobieta.

seks jak to u was jest

13 lis 2013 - 20:22:14

to Twoj facet nie chce ? no wiesz kazdy ma inny temperament . A czemu masz sie sama nie napraszac ? Przeciez to Twoj facet moze to on mysli ,ze sie naprasza.Jak masz ochote to mu to pokaz

seks jak to u was jest

13 lis 2013 - 20:24:30

Cytat
malinowa17
to Twoj facet nie chce ? no wiesz kazdy ma inny temperament . A czemu masz sie sama nie napraszac ? Przeciez to Twoj facet moze to on mysli ,ze sie naprasza.Jak masz ochote to mu to pokaz

nie ze nie chce, ale ja wolałabym cześciej, nie wystarcza mi raz w tygodniu, po za tym mówie otwarcie ze mam ochotę, ale na tym się kończy cała sytuacja.

seks jak to u was jest

13 lis 2013 - 20:24:42

Na każdym spotkaniu, bez względu ile razy w tygodniu ono jest;p wypada różnie:)))

Ale mieszkacie razem?? długo już trwa wasz związek? hmmm ja na Twoim miejscu albo bym porozmawiała z nim o tym, albo zainicjowała taką sytuacje np. seksowna bielizna, świece itp.

zweryfikowana
Posty: 228
Ostrzeżenia: 1/5

seks jak to u was jest

13 lis 2013 - 20:25:31

jak sie widzimy po dluzszej przerwie to nawet do 3 razy dziennie, ale jak mieszkamy razem to 3 razy w tygodniu max...

seks jak to u was jest

13 lis 2013 - 20:25:46

Zgadzam sie z malinowa. Moze on tez mysli tak jak Ty i nie chce sie napraszac i tak tkwicie w takim blednym kole:/

seks jak to u was jest

13 lis 2013 - 20:29:45

dziwnego masz faceta.

seks jak to u was jest

13 lis 2013 - 20:30:38

My mieszkamy razem, w sumie to codziennie czasem dzień/dwa przerwy, czasem parę razy w ciągu dnia jak jest jakiś wolniejszy dzień. Jak masz ochotę,a nie chcesz się napraszać wystarczy parę razy się wokół niego zakręcić w jakiejś seksi bieliźnie, pokręcić trochę tyłeczkiem, szybciutko na pewno zareaguje jego przyjaciel ;)

seks jak to u was jest

13 lis 2013 - 20:32:42

Ja się proszę i proszę i też nie dostaje tego co chce ; p dwa razy w tygodniu. Gdzie ja mogłabym codziennie.
Nie jestem gruba ani brzydka ale zaczynam mysleć że coś ze mną nie tak

seks jak to u was jest

13 lis 2013 - 20:35:36

My jesteśmy w 9 - letnim związku, mieszkamy razem jakoś od 4 lat i w tyg. średnio 3 razy, ale teraz staramy się o dzidziusia więc troszkę częściej :D a kiedyś przez pierwsze 2 lata nawet kilka razy dziennie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-13 20:37 przez ewelinkka23.

seks jak to u was jest

13 lis 2013 - 20:36:10

nic nie zrobisz ,po prostu twój chłopak ma takie a nie inny temperament ,:) musisz sie chyba z tym pogodzić ,nie sprawi ci raczej satysfakcji ,gdy będzie to robił częściej ale zmuszany

seks jak to u was jest

13 lis 2013 - 20:36:56

Cytat
Pira
Na każdym spotkaniu, bez względu ile razy w tygodniu ono jest;p wypada różnie:)))

Ale mieszkacie razem?? długo już trwa wasz związek? hmmm ja na Twoim miejscu albo bym porozmawiała z nim o tym, albo zainicjowała taką sytuacje np. seksowna bielizna, świece itp.

nie mieszkamy i rozumiem, że to jest pewnien kłopot, ale uprawiac seks mozna wszedzie, bielizne kupuje nowa raz w miesiącu.

seks jak to u was jest

13 lis 2013 - 20:38:41

Cytat
tajemniczaKobieta
Cytat
Pira
Na każdym spotkaniu, bez względu ile razy w tygodniu ono jest;p wypada różnie:)))

Ale mieszkacie razem?? długo już trwa wasz związek? hmmm ja na Twoim miejscu albo bym porozmawiała z nim o tym, albo zainicjowała taką sytuacje np. seksowna bielizna, świece itp.

nie mieszkamy i rozumiem, że to jest pewnien kłopot, ale uprawiac seks mozna wszedzie, bielizne kupuje nowa raz w miesiącu.

Jak ja ubrałam się w wyzywające body to zapytał się czemu leżę w stroju kąpielowym. Dobrze, ze nie tylko ja mam taki problem

seks jak to u was jest

13 lis 2013 - 20:39:38

Cytat
Swinix
Cytat
tajemniczaKobieta
Cytat
Pira
Na każdym spotkaniu, bez względu ile razy w tygodniu ono jest;p wypada różnie:)))

Ale mieszkacie razem?? długo już trwa wasz związek? hmmm ja na Twoim miejscu albo bym porozmawiała z nim o tym, albo zainicjowała taką sytuacje np. seksowna bielizna, świece itp.

nie mieszkamy i rozumiem, że to jest pewnien kłopot, ale uprawiac seks mozna wszedzie, bielizne kupuje nowa raz w miesiącu.

Jak ja ubrałam się w wyzywające body to zapytał się czemu leżę w stroju kąpielowym. Dobrze, ze nie tylko ja mam taki problem

rozbawiłaś mnie, ja od kilku dni chodze podniecona... takze miło, bardzo miło.

seks jak to u was jest

13 lis 2013 - 20:42:49

nie kazdy facet to seks maszyna ,oni tez maja prawo nie miec ochoty na seks,chociaz to moze wydawac sie dziwne.Moze ma meczaca prace?Sprobuj go jakos sprowokowac,jak tu dziewczyny pisza,ubieraj sie seksi na codzien

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kumpel byłego