Obecnie rozmawiamy o:

maszyny przemysłowe

57 minut temu

Dom - remont i budowa

58 minut temu

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

długi seks.

14 lis 2013 - 16:13:04

Cytat
annakska2
Cytat
natalkagaw
co wy dziewczyny mówicie, przeciez jezeli partner w ciagu tych pół godziny ma np. 4 wytryski to okej, znaczy ze jest młody itp. Ale jezeli to trwa 30 minut to cos jest nie tak. Młody chłopak zazwyczaj szybko kończy, chyba ze mocno sie stara, i specjalnie wydłuza stosunek

za zwyczaj a kazdy jest inny i ma inny temperament inne potrzeby , nie ma znaczenia ani reguly na to ze mloty to musi szybko dojsc .

moze on sie powstrzymuje ? moze taka jego uroda , nie doszukiwalabym sie tu choroby i zaburzen . chyba z kochacie sie ,, na miekkim gwizku,, to moze znaczyc ze zabużona ma funkcje przez jakies np sterydy , hormony , odzywki lub inne cos


To tak samo jakbyś napisała, że jak kochają się na miękkim gwizdku to taka jego uroda, zaburzenia moga iść w dwie strony, a nie tylko wtedy jak jest miękki...
Cytat
AlladynM

Wydaje mi się, że nie powinnaś narzekać na długie stosunki, bo są naprawdę przyjemne :), ale rozumiem, że czasami może to męczyć. Zawsze możesz pogadać ze swoim facetem na ten temat. Jeśli zaś nie potrafisz jeszcze z nim o tym rozmawiać, to możesz rzucić następnym razem "To dzisiaj szybki numerek" ;-) Może złapie aluzje. :)

Już to proponowała i nadal był długi...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-14 16:15 przez Cholerka.

długi seks.

14 lis 2013 - 16:28:06

Ciesz się , nie widzę tu problemu :)

długi seks.

14 lis 2013 - 16:37:18

Znam ten "ból" :P Razem z grą wstępną wychodzi koło 1,5-2h wszystko :P
Może mu to przejdzie z czasem, ileż też można męczyć ?! :-))

długi seks.

14 lis 2013 - 16:45:37

od czasu do czasu fajnie tak,ale że zawsze? :D

długi seks.

14 lis 2013 - 16:47:01

współczuje...

długi seks.

14 lis 2013 - 16:58:41

też miałam takiego chłopaka był to moj pierwszy i ja byla jego pierwsza dziewczyna nigdy nie poruszalismy dluzej tego tematu po prostu samo sie skrocilo. polecam poczekac pare miesiecy przywyknac zarzucic tekstem "ola mowila ze oni to kwadrans i zadowoleni" haha ;) powodzenia

długi seks.

14 lis 2013 - 17:05:08

To w sumie faktycznie trochę dziwne,że długo mu to idzie. Zazwyczaj faceci w tym wieku szybko kończą. Może się stresuje za bardzo.
Mój na przykład też tak ma,że pomimo wytrysku nadal mu stoi,ale nie koniecznie ma siłę na kolejny raz ;P

długi seks.

16 lis 2013 - 12:28:16

zazdroszcze ;)

długi seks.

16 lis 2013 - 12:35:13

ma wytrysk podczas stosunku, ale jego penis jak mięknie to góra na 3 sekundy.

długi seks.

16 lis 2013 - 12:35:54

nie masz sie czym martwic u nas tez tak to wyglada a jestemy w tym samym wieku co Ty :)

długi seks.

16 lis 2013 - 12:39:27

nie przejmuj się, mój też tak ma zazwyczaj(a ma lat 27), albo i nie opada mu wcale, ale nie zawsze z tego 'korzystamy' ;) nie wydaje mi się, żeby to był powód do zmartwień :)

bardziej niepokojące, że tak długo wam, to zajmuje :) pogadaj z nim, może serio 'rozgrzewa' sie wcześniej, żeby móc dłużej, albo mu coś nie pasuje :) może spróbuj zaciskać mięśnie kegla w trakcie? :) to powinno mu pomóc :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-16 12:41 przez nicolenkaa.

długi seks.

16 lis 2013 - 12:46:26

wcześniej raczej nie : ). Podczas stosunku ma nawet kilka wytrysków, ale mimo to potrafi działać dalej i troche mnie to niepokoi.

długi seks.

16 lis 2013 - 12:50:46

U mnie jest bardzo podobnie, poza tym "mięknięciem" ale wydaje mi się, że to u faceta normalne. Bez gry wstępnej od 40min-2,5h.
Mój facet to po prostu wyćwiczył, Twój prawdopodobnie też, podpytaj się go, bo może sobie nawet nie zdaje z tego sprawy ;)

Cytat
nicolenkaa
nie przejmuj się, mój też tak ma zazwyczaj(a ma lat 27), albo i nie opada mu wcale, ale nie zawsze z tego 'korzystamy' ;) nie wydaje mi się, żeby to był powód do zmartwień :)

bardziej niepokojące, że tak długo wam, to zajmuje :) pogadaj z nim, może serio 'rozgrzewa' sie wcześniej, żeby móc dłużej, albo mu coś nie pasuje :) może spróbuj zaciskać mięśnie kegla w trakcie? :) to powinno mu pomóc :)

A w czym Ty mu chcesz "pomagać", chłopak to długodystansowiec i tyle, nie u każdego zbliżenie trwa 15min, jak się jeszcze pięknie zgrają, to będą mieć cudowny seks.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-16 12:52 przez Forestus.

długi seks.

16 lis 2013 - 12:54:40

Może to i racja, że po prostu może długo. Przestraszyłam się troszkę, bo to mój pierwszy partner seksualny, a z opowieści innych koleżanek słyszałam raczej narzekania, że ze swoimi partnerami nie zdążyły nawet dojść.

zweryfikowana
Posty: 1.286
Ostrzeżenia: 1/5

długi seks.

16 lis 2013 - 12:54:48

mrrrr....zazdroszcze:) ciesz sie dziewczyno a nie narzekasz

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy możliwa jest ciąża?