Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

długi seks.

12 lis 2013 - 14:00:49

Może coś zażywa,np viagre

długi seks.

12 lis 2013 - 14:01:51

Cytat
marciaa0407
niby powód do radości, ale domyślam się, że czasami taki długi seks może Cie męczyć

masz rację. Nie mieszkam razem z moim partnerem, pewnego dnia będąc u niego mieliśmy jeszcze 30min przed moim wyjazdem do domu. Zaproponowałam szybki numerek, który oczywiście nie skończył się w ciągu tych 30minut.
Teraz jak wiem, że za jakąś godzinkę pasuje mi być w danym miejscu to nawet nie zaczynam z nim seksu, bo głupio mi w trakcie przerwać i powiedzieć, że musimy się zbierać..

długi seks.

12 lis 2013 - 14:02:03

jest mlody to co sie dziwic ze mu wiecznie stoi i moze moze i moze . pozrozmawiaj z nim powiedz jesli to za dlugo dla cierbie . nie wiem czy wiesz ale kobieta pełna satysfakcje i najwieksze podniecenie odczuwa w pierwszych 10 minutach stosunku , wiec moze kilka razy krótszych ?

długi seks.

12 lis 2013 - 14:03:35

Mój ma identycznie! Ale zażywa też różne tabletki w związku z ćwiczeniami. Może Twój też i to od tego? :)

długi seks.

12 lis 2013 - 14:04:25

tzn długi seks mi odpowiada jak najbardziej, tym bardziej, że oboje lubimy uprawiać seks gwałtownie, z pazurkiem. Ale najgorsze są takie sytuację, gdy nie mamy zbytnio czasu, a ochota straszna jest.

Cytat
agrrcore
Mój ma identycznie! Ale zażywa też różne tabletki w związku z ćwiczeniami. Może Twój też i to od tego? :)

Mój partner kiedyś zażył jakieś dwa pudełeczka tabletek, gdy ćwiczył, ale to było jakieś 2 lata temu. Dalej trenuje na siłowni, jest dość przypakowany, ale nie bierze nic.
używamy durexów ciągle jednych i tych samych.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-12 14:09 przez ejjlubieczekolade.

długi seks.

12 lis 2013 - 14:06:51

są prezerwatywy opóźniające wytrysk może takich używa

długi seks.

12 lis 2013 - 14:09:46

Cytat
nurhia
powinnas sie cieszyc:P

długi seks.

12 lis 2013 - 14:13:37

Są problemy z przedwczesnym wytryskiem, są i z opóźnionym. Zapisz go do lekarza jeśli wam to przeszkadza.

długi seks.

12 lis 2013 - 14:16:45

Masz powód do radości - wiele kobiet by tak chciało :D

długi seks.

12 lis 2013 - 14:21:21

co wy dziewczyny mówicie, przeciez jezeli partner w ciagu tych pół godziny ma np. 4 wytryski to okej, znaczy ze jest młody itp. Ale jezeli to trwa 30 minut to cos jest nie tak. Młody chłopak zazwyczaj szybko kończy, chyba ze mocno sie stara, i specjalnie wydłuza stosunek

długi seks.

12 lis 2013 - 14:22:25

Skoro używacie prezerwatyw to pewnie one opóźniają jego wytrysk. Może spróbujcie z inną metodą antykoncepcji abyście tych gumek nie musieli używać ? Pewnie ma chłopak spory temperament skoro może i może tak długo i pewnie się dość często masturbuje co wpływa tak na wasze życie seksualne. Na pewno również są pozycje, które "wykończą" go wcześniej niz 1h ;) Czasem może być to uciążliwe, ale generalnie większość kobiet narzeka na to, że ich partnerzy za szybko dochodzą.

długi seks.

12 lis 2013 - 14:28:45

Przyzwyczaił się do ręki i dlatego długo może :)

długi seks.

12 lis 2013 - 14:30:49

hmm, wg mnie to normalne... jest młody i wg:) chociaż na to nie ma reguły mój NŻ ma 32 lata i w czasie weekendu możemy się kochać ok 20 razy i nigdy nie trwa to 20 minut, tylko dużo dłużej, dodam, że ma również bardzo absorbującą i stresującą pracę (więc czasami się dziwię). Czasami nawet kiedy dojdzie potrafi zacząć od początku za 2 sekundy więc moim zdaniem z własnego punktu widzenia powinnaś być szczęśliwą kobietą... :) Plus dla Cb, że kobiety potrzebują trochę więcej czasu na orgazm, więc pewnie możesz czuć się spełniona w seksie:) Nic tylko się cieszyć...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-12 14:34 przez anialuk87.

długi seks.

12 lis 2013 - 14:30:56

tez mam takiego chlopaka :D nie wiem jak oni to robią powstrzymują jakos?:D

długi seks.

12 lis 2013 - 14:36:05

Cytat
natalkagaw
co wy dziewczyny mówicie, przeciez jezeli partner w ciagu tych pół godziny ma np. 4 wytryski to okej, znaczy ze jest młody itp. Ale jezeli to trwa 30 minut to cos jest nie tak. Młody chłopak zazwyczaj szybko kończy, chyba ze mocno sie stara, i specjalnie wydłuza stosunek

za zwyczaj a kazdy jest inny i ma inny temperament inne potrzeby , nie ma znaczenia ani reguly na to ze mloty to musi szybko dojsc .

moze on sie powstrzymuje ? moze taka jego uroda , nie doszukiwalabym sie tu choroby i zaburzen . chyba z kochacie sie ,, na miekkim gwizku,, to moze znaczyc ze zabużona ma funkcje przez jakies np sterydy , hormony , odzywki lub inne cos

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

seks jak to u was jest