Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

gorący temat

Opakowania

godzinę temu

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SPONSORING

26 gru 2010 - 13:02:30

postanowiłyśmy z koleżanką sprawdzić jak to jest w świecie ja i mój sponsor więc odpowiedziałyśmy na pare anonsów masakra jesteśmy w szoku każdy to robi z tego co wynika żonaci często oj często płacą gotówką za jedno spotkanie 1500 tylko,że im chodzi o sex MASAKRA ale to było dobre takie przetestowanie nawet w celu takim aby zobaczyć jak to funkcjonuje oczywiście żadna z nas nie spróbuje brak odwagi ale może tu są jakieś dziewczyny co mają swoich sponsorów pogadajmy o tym przecież to już nie jest tabu

przytocze historie dziewczyn:

Hej dziewczyny!
od roku mam sponsora.
dodam ze przedtem moje zycie bylo okropne,dlugi,brak pozytywizmu,same lzy,zostawil mnie facet po 6 latach bycia razem....mialo byc pieknie,zostalam sama,w dodatku z dlugami kolezanki ktora mnie ladnie wykiwala i wziela jedynie kase na biznes ktory splajtowal a ja musialam splacac te raty...nie bylo latwo,studia zaoczne- nastapila rezygnacja,zalamanie nerwowe z powodu rozstania : stracilam wtedy prace,dobra prace.
pozniej bylo okropnie....az weszlam na czat i poznalam Go.
mam 25 lat a on ma 33 lata,samotny,bez dzieci,ma wlasna firme,szukal kobiety. Zaczelismy pisac,pisal zupelnie inaczej niz reszta, ladnie, bez bledow ortograficznych,nie byl wulgarny,nie pytal o rozmiar biustu i czy lubie to i tamto,wszystko na poziomie,nastapila wymiana zdjec: szok - fajny,zadbany,wysportowany facet. Mysle sobie czemu nie? spodobalam sie mu,a podkreslam modelka nie jestem,ale mam 175 cm ,dlugie nogi,ladne wlosy i wedlug niego mialam to cos rozmawialismy w reastauracji przy obiedzie,ten pierwszy raz ( prxedtem pisalismy na czacie 4 godziny,pozniej przez tel ). Fajny facet, kulturalny,na poziomie,konkretny,wie czego chce,w dodatku mily,otworzyl mi drzwi do auta jak wsiadalam.
naprawde bylam w szoku,ale idac na spotkanie mysle sobie odmowie jak cos bedzie nie tak.
mamy taki uklad od roku,dostaje 4 tys miesiecznie za 2 spotkania w tygodniu,czasami idziemy poanczyc,idziemy cos zjesc,nie wpadam do niego tylko na seks.
mam kase na studia,na zycie,splacil moje dlugi,dzwoni do mnie codziennie i pyta jak sie czuje.
Tamten mezczyzna co mnie zostawil po 6 latach,mysle o nim czasami,bo go kochalam.
ale wiem ze dobrze zrobilam,zyje teraz i nie musze sie budzic z mysla w nocy czy jutro wpadnie do mnie windykator.
dodam ze zaczelam nie dawno prace,po studiach.


Nie chodzą do pracy albo jeszcze się uczą. Mimo to stać je na markowe ubrania, drogie kosmetyki, wycieczki do Egiptu. Żyją w luksusie za pieniądze przyjezdnych mężczyzn. Płacą swym ciałem.

- Dawałam korepetycje z matematyki i biologii, ale zarabiałam grosze - tłumaczy 23-letnia Monika. - Dlatego poszukałam sobie sponsora…

Sponsorzy mają od 25 do 50 lat. Przeważają żonaci, zapracowani, bardzo dobrze zarabiający.

- Mam żonę, ale poszukuję dyskretnej kochanki zainteresowanej dłuższą znajomością - mówi 30-letni Piotr z Katowic. - Prowadzę firmę, więc nie mam zbyt dużo wolnego czasu. W Pabianicach bywam kilka razy w miesiącu.

Utrzymanki to głównie studentki i uczennice szkół licencjackich. Nie nazywają tego prostytucją. Wolą łagodniejsze określenie - sponsoring.

- Przecież nie robię nic gorszego niż żony bogaczy, które wyszły za mąż dla pieniędzy - uważa 21-letnia Agnieszka. - One też mają tylko ładnie wyglądać i być dobre w łóżku.

Są ostrożne. Bardzo nie chcą, by rodzina albo znajomi dowiedzieli się, co robią 3-4 razy w miesiącu. W Pabianicach trudno jest umknąć uwadze sąsiadów, jeśli się nie pracuje i jeździ nowym samochodem. Dlatego ze sponsorami umawiają się w łódzkich hotelach lub wynajętych kawalerkach.

Zamożnych mężczyzn poznają w Internecie - na czatach i w serwisach randkowych. Na jednym z takich serwisów dziennikarz Życia Pabianic podał się za 22-letnią Anitę - studentkę pedagogiki. W anonsie napisał: "Szukam przystojnego i bogatego sponsora". Po kilku godzinach miał ponad 70 propozycji.

Karol - 41-letni kardiolog z Łodzi, chce płacić 500 zł za spotkanie.

"Szukam romansu, seksu, kochanki. Jeżeli nie miałabyś nic przeciwko, możemy zacząć od dzisiaj" - proponuje. "Mam żonę, dlatego interesuje mnie znajomość bez żadnego nudzenia o amorkach".

Jeszcze hojniejszy jest 35-letni Robert z Warszawy. Za całonocne spotkanie proponuje 1.000 zł. Liczy na 3-4 randki w miesiącu.

"Miałem już utrzymankę. Ale zakochała się w koledze ze studiów. Wyszła za niego za mąż. Nasz układ bardzo mi odpowiadał. Płaciłem za seks i za świadomość, że mam ją tylko dla siebie" - pisze otwarcie.

Sponsorzy są gotowi wydać nawet 3.000-4.000 zł miesięcznie. Płacą za miesiąc z góry lub za pojedyncze spotkania. W ramionach młodych utrzymanek szukają pocieszenia po niepowodzeniach w pracy lub domu. Schadzki odbywają się w hotelach lub wynajętych kawalerkach.

Płatnych kochanek szukają nie tylko żonaci. 28-letni Janusz z Poznania jest sam, bo nie lubi zobowiązań. Zależy mu na dobrym seksie.

"Jestem przystojny, wysportowany, na stanowisku, z klasą. Szukam miłej, zgrabnej i bezpruderyjnej dziewczyny" - pisze. "Bywasz w Poznaniu, czy wolisz żebym przyjeżdżał do ciebie? Nie ma się czego wstydzić. Nawet nie wiesz, ile studentek to robi".

Na początek proponuje spotkania w hotelu i wycieczki podczas weekendów. "Gdy się lepiej poznamy, wynajmę dla ciebie mieszkanie w Łodzi" - obiecuje.

Rajmund z Wrocławia ma 54 lata. Jest notariuszem.

"Mieszkam sam. Nie piję alkoholu i mam wszystkie naturalne zęby" - przedstawia się.

Szuka dziewczyny, która zamieszka z nim na stałe.

"Bez prowadzenia gospodarstwa, przynajmniej na początku" - tłumaczy. "Uprawiam seks bez penetracji, bo miałem poważny wypadek. Jeżdżę na wózku inwalidzkim, ale nie oczekuję opieki".

Proponuje osobny pokój w luksusowym domu, samochód do dyspozycji i miesięczną pensję.

"Nie chodzi mi o płatny seks na jakichś spotkaniach, lecz o prawdziwy sponsorig dla niebogatej dziewczyny" - zaznacza.

SPONSORING

26 gru 2010 - 13:10:14

dla mnie to masakra.

SPONSORING

26 gru 2010 - 13:09:56

nie ale wlasnie dostalam na szafie wiaodmosc o tresci ze "kupi mi cos bo lubi rozpieszczaczac piekne kobeity"! hehe

SPONSORING

26 gru 2010 - 13:12:29

Cytat
tolka1984
nie ale wlasnie dostalam na szafie wiaodmosc o tresci ze "kupi mi cos bo lubi rozpieszczaczac piekne kobeity"! hehe
zaezy kto tak do Ciebie napisal
dla niektorych to szansa by sie odbic od biedy.. ale ludzie jakim kosztem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-26 13:14 przez sasetka19.

SPONSORING

26 gru 2010 - 13:12:38

brak pozytywizmu, hahaha... pozytywizm to kierunek w literaturze. :D

dla mnie to zwykłe dziwkarstwo. sorry. nie mogłabym uprawiać seksu za kasę, bo później brzydziłabym się sobą.

SPONSORING

26 gru 2010 - 13:14:35

co się dzieję z tą Polską....

SPONSORING

26 gru 2010 - 13:14:58

Ten świat schodzi na psy.. to co teraz się wokół nas dzieje, to po prostu przechodzi ludzkie pojęcie. Dziewczyny za 'parę groszy' oddałby siebie... Szok. A co to będzie dalej? Strach pomyśleć.

zweryfikowana
Posty: 1.608
Ostrzeżenia: 1/5

SPONSORING

26 gru 2010 - 13:15:11

Współczuję tym dziewczynom. Na pewno wolałby mieć inne życie. Nie podjęłabym się czegoś takiego.

niezweryfikowana
Posty: 1.345
Ostrzeżenia: 1/5

SPONSORING

26 gru 2010 - 13:16:35

troche mnie to przerazilo. ile jest takich ludzi w polsce ? :O

SPONSORING

26 gru 2010 - 13:17:07

Cytat
domestos_king
Współczuję tym dziewczynom. Na pewno wolałby mieć inne życie. Nie podjęłabym się czegoś takiego.

Ale tu nie ma im czego współczuć, one to robią bo chcą. Chcą mieć na lepsze ubrania, kosmetyki, wyjścia do pubu itp. One to robią z własnej woli. Nie mówię jakby je ktoś do tego zmuszał, to owszem, żal by było takich dziewczyn. Ale takie co dla własnego prestiżu uprawiają sex za kase? To chore.

SPONSORING

26 gru 2010 - 13:17:11

brak słów.

SPONSORING

26 gru 2010 - 13:18:47

laski chce sie odbic z biedy
uszy puchna



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-26 13:23 przez sasetka19.

SPONSORING

26 gru 2010 - 13:18:09

Cytat
pink1987
każdy zdradza z tego wynika i każdy z porządnego stanowiska a mają swoje kobiety


nawet powiem ci ze chyba z bogatszego srodowiska czesciej bo maja wiecej okazji. jedzie lepsza fura to laski sie ogladają o malo glowy sobie nie ukrecą!

SPONSORING

26 gru 2010 - 13:21:40

jak one za kilka lat spojrza sobie w lustro?
chyba nie maja godnosci.

SPONSORING

26 gru 2010 - 13:23:28

Jezu, to straszne... Nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, że to tak wygląda.. ;/
To naprawdę okropne, zdeptać swoją godność, by mieć kasę na przeżycie...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zdradziłas?? -SONDA