Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

długi seks.

16 lis 2013 - 12:56:37

Cytat
Forestus
U mnie jest bardzo podobnie, poza tym "mięknięciem" ale wydaje mi się, że to u faceta normalne. Bez gry wstępnej od 40min-2,5h.
Mój facet to po prostu wyćwiczył, Twój prawdopodobnie też, podpytaj się go, bo może sobie nawet nie zdaje z tego sprawy ;)
Cytat
nicolenkaa
nie przejmuj się, mój też tak ma zazwyczaj(a ma lat 27), albo i nie opada mu wcale, ale nie zawsze z tego 'korzystamy' ;) nie wydaje mi się, żeby to był powód do zmartwień :)

bardziej niepokojące, że tak długo wam, to zajmuje :) pogadaj z nim, może serio 'rozgrzewa' sie wcześniej, żeby móc dłużej, albo mu coś nie pasuje :) może spróbuj zaciskać mięśnie kegla w trakcie? :) to powinno mu pomóc :)

A w czym Ty mu chcesz "pomagać", chłopak to długodystansowiec i tyle, nie u każdego zbliżenie trwa 15min, jak się jeszcze pięknie zgrają, to będą mieć cudowny seks.

no ja bym serdecznie podziękowała za seks trwający 2 godziny(zwłaszcza, jeśli potrzeba komuś 2 godzin żeby dojść choćby raz ) każdy lubi coś innego.

długi seks.

16 lis 2013 - 12:58:14

Już pisałam wcześniej, że nie ma tylko jednego wytrysku w czasie seksu, tlyko jest ich kilka.

długi seks.

16 lis 2013 - 12:59:34

Cytat
ejjlubieczekolade
Już pisałam wcześniej, że nie ma tylko jednego wytrysku w czasie seksu, tlyko jest ich kilka.

a widzisz gdzieś, żeby moja wypowiedź odnosiła się do ciebie?

długi seks.

16 lis 2013 - 13:11:11

Cytat
claudyn
Cytat
nurhia
powinnas sie cieszyc:P

haha ja bym się nie cieszyła :P ja rozumiem, że czasem fajnie tak ale zawsze... boże ;p
ja bym nie wytrzymala :P takie optimum to 25-35 minut :P

długi seks.

16 lis 2013 - 13:32:55

Cytat
nicolenkaa
Cytat
Forestus
U mnie jest bardzo podobnie, poza tym "mięknięciem" ale wydaje mi się, że to u faceta normalne. Bez gry wstępnej od 40min-2,5h.
Mój facet to po prostu wyćwiczył, Twój prawdopodobnie też, podpytaj się go, bo może sobie nawet nie zdaje z tego sprawy ;)
Cytat
nicolenkaa
nie przejmuj się, mój też tak ma zazwyczaj(a ma lat 27), albo i nie opada mu wcale, ale nie zawsze z tego 'korzystamy' ;) nie wydaje mi się, żeby to był powód do zmartwień :)

bardziej niepokojące, że tak długo wam, to zajmuje :) pogadaj z nim, może serio 'rozgrzewa' sie wcześniej, żeby móc dłużej, albo mu coś nie pasuje :) może spróbuj zaciskać mięśnie kegla w trakcie? :) to powinno mu pomóc :)

A w czym Ty mu chcesz "pomagać", chłopak to długodystansowiec i tyle, nie u każdego zbliżenie trwa 15min, jak się jeszcze pięknie zgrają, to będą mieć cudowny seks.

no ja bym serdecznie podziękowała za seks trwający 2 godziny(zwłaszcza, jeśli potrzeba komuś 2 godzin żeby dojść choćby raz ) każdy lubi coś innego.


To w takim wypadku bardzo mi Ciebie szkoda. Seks to przyjemność (jeśli masz odpowiedniego partnera, znasz swoje ciało i jego potrzeby etc.).
Ja lubię jak przyjemność trwa jak najdłużej ale jak widać mogę być odosobniona w tym podejściu. Podeście na "jeśli komuś potrzeba..." trochę brzmi jakby to była jakaś bardzo przykra czynność.

długi seks.

16 lis 2013 - 13:41:26

nie wiem czemu wszyscy pisza ze ma skarb;/ moj obecny chlopak potrafil tak od godziny do 1,5h mi robilo sie juz sucho a on za nic nie mogl dojsc. A gdy juz w koncu sie mu udwalo to bylam zalana ale jego potem;/ Wrrr... na szczescie tak bylo na poczatku. Czestosc stosunkow skrocilam dlugosc seksu i teraz jest super!:) Chyba moj chlopak tak sie mnie peszyl na poczatku ze dzialalo to u niego w druga strone:)

długi seks.

16 lis 2013 - 13:45:50

Dziewczyno szczęściara z Ciebie i tyle ;)) Ale jednak co za dużo to nie zdrowo ;p

długi seks.

16 lis 2013 - 13:51:50

pewnie ma jakieś wspomagacze, odżywki albo coś :)
bo nie wiem, tak bzyka przez całą godzinę? sam stosunek trwa tyle czasu? bo jeżeli są jakieś przerwy, chociaż z 15 min to ok, w tym pieszczoty,ale kiedy tak posuwa przez godzinę to ja bym wymiękła hehe

długi seks.

16 lis 2013 - 13:53:14

nie mamy żadnych przerw.

długi seks.

16 lis 2013 - 13:57:30

Cytat
ejjlubieczekolade
nie mamy żadnych przerw.

to będziesz miała świetną figurę i kondycję albo zajedzie Cię na maksa :)

długi seks.

16 lis 2013 - 14:14:06

moze jest przyzwyczajony do reki i dlatego ma problem
uprawialam kiedys sex z prawiczkiem i tez na poczatku mial duzy problem
czytalismy o tym w necie, ze problem lezy w masturbacji. penis nie jest przyzwyczajony do mechcheche bo tam jest luzniej!. przejdzie z czasem;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-16 14:14 przez gusiunia1992.

długi seks.

19 lis 2013 - 23:21:40

alkohol wiem ze wydłuża czas erekcji a poza tym to wiem ze są jakieś kremy, spray-e erotyczne które pomagają wydłużać czas erekcji.

Ciesz się ze twój facet ma takie możliwości bo nie każdy tak ma:)

długi seks.

28 lis 2013 - 12:00:25

Mój partner nie pije alkoholu. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi : )

długi seks.

05 sty 2014 - 21:08:38

Cytat
marciaa0407
niby powód do radości, ale domyślam się, że czasami taki długi seks może Cie męczyć

długi seks.

05 sty 2014 - 21:12:58

a ja Ci powiem, skąd u niego tyle doświadczenia i kontroli nad sobą..tak kształcą robótki ręczne moja droga.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

on juz chce ja sie jeszcze boje