Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PIERWSZY RAZ pomocy

22 cze 2012 - 05:32:33

Cytat
kasiurek
praktyka czyni mistrza :)

PIERWSZY RAZ pomocy

22 cze 2012 - 19:33:45

Jestes niegotowa, nie może tak byc że Was czas nagli bo jestescie ze soba 10 miesiecy i jeszcze nie uprawialiscie sexu. Daj spokój. Poczekaj jeszcze troche i może dłuższa gra wstępna ?

PS. Popraw ortografie...

PIERWSZY RAZ pomocy

22 cze 2012 - 19:41:15

Przede wszystkim potrzebna jest Wam intymność,sami we dwoje bez strachu ,że ktoś Was nakryje.
Nie zrobicie tego na szybcika.
Długa gra wstępna ,świece ,nastrojowa muzyka ,bez stresu ,itp.
Wyjedźcie gdzieś na weekend i na pewno się uda ;)

zweryfikowana
Posty: 1.008
Ostrzeżenia: 1/5

PIERWSZY RAZ pomocy

22 cze 2012 - 19:44:54

Cytat
kasiurek
praktyka czyni mistrza :)
popieram:) moj pierwszy raz był wspaniały ale bolesny,to ma byc miejsce gdzie nikt wam za 100proc nie przeszkodzi

PIERWSZY RAZ pomocy

16 wrz 2012 - 17:56:58

Mnie to przeraża, że wy pierwszy raz po pijaku chcieliście przeżyc..

PIERWSZY RAZ pomocy

16 wrz 2012 - 18:00:23

ja też miałam problem za 1 razem... nie mógł we mnie wejśc i strasznie bolało. ale potem kupiłam żel durexa taki niebieski i za 2 razem było super ;))
także polecam... lampka wina na rozluźnienie też nie zaszkodzi

PIERWSZY RAZ pomocy

16 wrz 2012 - 18:01:39

Cytat
lolik090
Cytat
02bezkitu11
a co to znaczy w ogóle, że jesteś "ciewicą" ? o.O

jeeej.. nie ma to jak doczepiac sie literowek. doprawdy ambitnie -.-'



moze bylas za bardzo zestresowana? bo pare razy sie nie udalo i od razu zalamka? nie martw sie! w koncu wam sie uda, a juz na pewno z facetem ktoremu ufasz i dla ktorego te sprawy nie sa najwazniejsze ;)

PIERWSZY RAZ pomocy

16 wrz 2012 - 18:06:43

nie czepiajcie sie dziewczyny moze a dyslekcje...?dziewczyna ma problem i potrzebuje rady a nie korepetycji z polskiego...

PIERWSZY RAZ pomocy

16 wrz 2012 - 18:08:49

Posłuchaj kochana,to,że sie kochacie rozumie,to że chcialabyś juz zacząć współżycie z chłopakiem też,ale nie rozumie tego waszego "ciśnienia'na ten 1 raz....jesteście młodzi,oboje nie doświadczeni,może poczekaj troszkę bo z wypowiedzi wynika,że psychcznie nie jesteś gotowa Ty chcesz uszczęśliwić chłopaka-stresujesz sie przy tym dlatego nic nie wychodzi...
Za bardzo kładziecie nacisk na tę sferę odpuśc trochę a 1 raz sam wypłynie w najmniej oczekiwanym momencie:)

PIERWSZY RAZ pomocy

16 wrz 2012 - 18:09:39

Może jesteś za bardzo spięta. Musisz się wyluzować.

PIERWSZY RAZ pomocy

17 wrz 2012 - 08:54:48

Cytat
simonka138
Masz 18 lat a takie błędy robisz w pisaniu. Jeszcze nie dorośliście do seksu

Na litość boską co ma ortografia do dorosłości!!!
Cytat
alicja70
Gdyby każda czekała z seksem do chwili, aż opanuje ortografię, to 80% szafowiczek jescze by miała przed sobą ten pierwszy raz.
Wspólna ciepła kąpiel w wannie, odrobina wina czy piwa na rozluźnienie atmosfery i długa gra wstępna, a potem samo pójdzie, ale do tego potrzebny jest komfort samotności we dwoje.

Ooo tak, tak, tak. To dość ważne przeżycie dla kobiety, musisz być zrelaksowana i spokojna. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-17 08:57 przez Evans18.

PIERWSZY RAZ pomocy

17 wrz 2012 - 09:00:28

Może rzeczywiście nie jesteś jeszcze gotowa..a może wybieracie nieodpowiednie momenty.. Nie lepiej gdzieś wyjechać, wnająć hotel, wybrać się na kolację i spróbować to zrobić na spokojnie, nie obawiając się, że ktoś wejdzie/usłyszy/nakryje...

PIERWSZY RAZ pomocy

17 wrz 2012 - 09:05:08

może za krótka gra wstępna i nie zdążyłaś się rozluźnić do końca? nie myśl o tym, oddaj się chwili ;D
niech On będzie delikatny (w końcu wie, że ma do czynienia z dziewicą ;)) i będzie dobrze.
Głowa do góry! Pomyśl sobie, że masz super faceta, który naprawdę Cię kocha i nie ma za złe tego, że macie trudne początki. Wszystko powolutku, delikatnie i będzie fajnieee. :-)
Trzymam za Was kciuki :-)

PIERWSZY RAZ pomocy

17 wrz 2012 - 22:21:42

Autorko! nie stresuj się, próbuj - jak nie bedzie wychodziło, to kup sobie żel do masażu - pomaga. Nie słuchaj tych dewotek, że nie jesteś gotowa - gotowość to jedno, a biologia to drugie. Masz po prostu nieco mocniejszą błonę dziewiczą (plus stres, co ejst normalne)i potrzebujesz więcej prób. Co to znaczy, że "nie jest wam dane" - też byłam z chłpakiem, kochaliśmy się, a seks nie wychodził - i co, nie było nam dane? a kiedy jest dane w takim razie? pieprzenie bez sensu.

PIERWSZY RAZ pomocy

17 wrz 2012 - 22:24:17

Kochane, wątek jest założony w czerwcu, więc już pewnie nieaktualny ^^

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mój facet nie chce sexu