Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 18:58:14

Cytat
02bezkitu11
Cytat
madtom
Cytat
02bezkitu11
a co to znaczy w ogóle, że jesteś "ciewicą" ? o.O
Pewnie dziewicą :)
Nie wie jak się pisze dziewica, a bierze się za seks?
No dla mnie to jest tu coś nie tak...

Swoją drogą na wszystko przyjdzie czas.


każdy może się pomylić ,wielkie mi co .
W końcu się uda :)głowa do góry :)

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 18:58:36

Cytat
02bezkitu11
Cytat
madtom
Cytat
02bezkitu11
a co to znaczy w ogóle, że jesteś "ciewicą" ? o.O
Pewnie dziewicą :)
Nie wie jak się pisze dziewica, a bierze się za seks?
No dla mnie to jest tu coś nie tak...

Swoją drogą na wszystko przyjdzie czas.

Co ma piernik do wiatraka?Nie bądź taka czepialska.

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 18:58:42

Cytat
02bezkitu11
a co to znaczy w ogóle, że jesteś "ciewicą" ? o.O

jeeej.. nie ma to jak doczepiac sie literowek. doprawdy ambitnie -.-'



moze bylas za bardzo zestresowana? bo pare razy sie nie udalo i od razu zalamka? nie martw sie! w koncu wam sie uda, a juz na pewno z facetem ktoremu ufasz i dla ktorego te sprawy nie sa najwazniejsze ;)

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 18:59:28

po pierwsze wyluzujcie... jesli zaboli to niech on wejdzie szybko i wyjdzie
a pozniej zdecydujcie czy koniec zabawy, czy dokonczycie amory :)

czy on jest doswiadoczony w tych sprawach ? bo to w sumie wazne

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 19:00:41

Cytat
fajneubrania
Cytat
02bezkitu11
a co to znaczy w ogóle, że jesteś "ciewicą" ? o.O

O rany dziewicą miało pewnie być.Literówka ;] Ty nie robisz błędów?

To nie jest literówka, tylko błąd.
Ale przecież nie o tym wątek. Próbujcie dalej :) W końcu musi się udać. Pamiętaj żeby zadbać o spokój tzn. żebyście mieli pewność, że nikt nie przyjdzie do domu i Was nie 'przyłapie' ;] Kupcie sobie może też żel intymny :)

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 19:01:35

Albo niech palec Ci włoży,aby się przyzwyczaiła.

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 19:01:43

Myślę, że warunki w jakich się do tego zabraliście były niesprzyjające, może pomyślcie o jakimś wyjeździe, będzie spokój i zrobicie to po swojemu. Widocznie jesteś z tych, które potrzebują tej cukierkowo romantycznej atmosfery ,żeby się rozluźnić. Powodzenia

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 19:02:19

Nie potrafisz, nie pchaj się na afisz!!!

Proste - nie jesteś jeszcze gotowa "ciewico" (radzę najpierw przestudiować słownik ortograficzny a nie anatomię chłopa ;/) , bo mną aż "zaczęsło" jak te byki zobaczyłam ;/

zweryfikowana
Posty: 1.019
Ostrzeżenia: 2/5

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 19:08:56

Nie przejmuj się ;) Widzę, że Panie tu niezbyt przychylne. Jak czujecie się na tyle dojrzali to próbujcie, u nas też początki były ciężkie... :D Milion razy próbowaliśmy aż całkiem się zniechęcałam, potem trudno było mi się przekonać do stosunków. Każdy przeżywa inaczej, trzeba się totalnie rozluźnić, nic więcej nie mogę poradzić. Wyzbądź się wyrzutów sumienia i spróbuj się rozmarzyć. Dodam, że do tej pory bywa problem w moim wypadku z początkiem, więc to raczej nie jest kwestia dojrzałości ;)

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 19:11:17

Cytat
fallen_angel94
Mam 18 lat i jestem ciewicą jestem z chłopakiem 10 miesięcy bardzo sie kochamy
Pomijając tą "ciewicę"..
"bardzo się kochamy" każdemu się wydaje,że bardzo kocha, niestety bywa, że do czasu.

Cytat
fallen_angel94
ale gry już zaczął "wchodzić" mnie zaczęło boleć spięłam się i strasznie mnie rozczęsło.. rozpłakałam sie.. No oczywiście on nie ma mi tego za złe wiem że mnie kocha!

Rozczęsło - matko co za słowa..

Widocznie nie jesteś na tyle rozluźniona by to zrobić,a co za tym idzie być może nie gotowa na seks. Facet nie ma Ci tego za złe? No sory ale to chyba normalne, że skoro Cię kocha to nie wyjedzie na Ciebie z japą, bo mięśnie pochwy niekontrolowanie Ci się zaciskają. Skoro po alkoholu wam nie wychodzi to może spróbuj wziąć jakieś tabl uspokajające tak na rozluźnienie, zaopatrzcie się w żel. Ja nie lubię bez żelu, bo czuję dyskomfort i odczuwam duża różnicę między " z żelem" i "bez żelu"
Jeśli to nie pomoże spróbuj w aptece poprosić o żel z lidokainą - działa znieczulająco i stosuje się go przy nacinaniu błony.

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 19:12:40

Cytat
andzias
Nie potrafisz, nie pchaj się na afisz!!!

Proste - nie jesteś jeszcze gotowa "ciewico" (radzę najpierw przestudiować słownik ortograficzny a nie anatomię chłopa ;/) , bo mną aż "zaczęsło" jak te byki zobaczyłam ;/


jeśli Twoim zdaniem "błąd ortograficzny " raczej literówka świadczy o tym ,że ktoś nie jest gotowy to gratuluję inteligencji. Jak Cię trzęsie to nie czytaj.

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 19:17:01

Hahahah błędy ortograficzne świadczą o gotowości do seksu? Trzymajcie mnie :DD

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 19:17:34

Masakra, dziewczyna ma problem i chciała żebyśmy jej coś doradziły, a Wy pieprzyci* że błędy robi, no masakra!
Jak nie masz zamiaru pomóc, to się nie udzielaj, poste!

Myślę, że powinniście się gdzieś zaszyć, tak żeby nikt Was nie nakrył :)
Może to za duży stres dla Ciebie?

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 19:22:53

Nie zabierajcie się doi tego, gdy ktoś do domu ma przyjść, to chyba najważniejsze :P Dużo czasu i spokój!

Mnie absolutnie nic nie bolało, totalnie nic, co tam o jakiejś krwi mówić. Byłam bardzo zdziwiona :P

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 19:26:59

Gdyby każda czekała z seksem do chwili, aż opanuje ortografię, to 80% szafowiczek jescze by miała przed sobą ten pierwszy raz.
Wspólna ciepła kąpiel w wannie, odrobina wina czy piwa na rozluźnienie atmosfery i długa gra wstępna, a potem samo pójdzie, ale do tego potrzebny jest komfort samotności we dwoje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem z cewką moczową...