Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 19:32:13

ja bym Wam poradziła kupić sobie lubrykant. wtedy nawet jak się zaczniesz spinać to jakoś pójdzie. poza tym nie "część" się tak bo sie "rozczęsiesz".
wypijcie sobie po lampce wina, która rozluźnia i rozrzedza krew i będzie dobrze. i nie róbcie tego jak wiecie, ze ktoś musi wrócić do domu. albo jak będzie ciepło to może gdzieś na łące ;)

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 19:35:43

Przede wszystkim musicie być sami i nie zaprzątać sobie głowy, że w każdej chwili może ktoś wejść. Bo to wpływa na wszystko. Stres, że może coś nie pójść. A tu chodzi o to, żeby cieszyć się sobą i odczuwać przyjemność. Gra wstępna to większa część sukcesu, musicie się rozluźnić. Polecam na początek masaż, potem część dalsza w poznawaniu swoich ciał :) Na to trzeba czasu i spokoju. Więc powodzenia.

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 19:39:34

wiesz miałam bardzo podobnie. być może to przez stres, że ktoś wróci?

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 20:42:11

Cytat
fallen_angel94
ciewicą

i strasznie mnie rozczęsło..

hahaha xDD

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 20:45:29

za bardzo się spinasz i za dużo o tym myślisz niepotrzebnie i przez to tworzy się takie zamknięte koło. Najpierw musicie mieć sprzyjające warunki, żeby się rozluźnić.

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 20:53:17

Cytat
hammie
Cytat
fallen_angel94
ciewicą

i strasznie mnie rozczęsło..

hahaha xDD

xD

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 21:01:48

Moim zdaniem nie powinniście tego absolutnie planować:D Spontanicznie jest o wiele mniej stresu niż przy planowaniu:) Trzymam kciuki i czytając to nie wierzę jakie kobiety potrafią być wredne;> dwa błędy dziewczyna zrobiła a te najlepiej wiedzą czy dojrzała do tego czy nieO.o gratulacje...

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 21:13:44

miałam to samo i nie była to kwestia stresu czy atmosfery bo mamy własna sypialnie i nie musiałam się o takie sprawy martwić, ani o antykoncepcję(z przyczyn zdrowotnych przyjmowałam długo przed 1 razem tabletki) a mimo to problem był nie lada :) nie wiem w sumie do tej pory czego był przyczyną... Próbowaliśmy miliony razy i zawsze kończyło się to moim płaczem z bólu i przykrości. Po jakimś czasie członek już "wchodził" ale przy najmniejszych ruchach odczuwałam ogromny ból. Ginekolog nic dziwnego u mnie nie zauważył, nie miałam infekcji, brak śladów po błonie dziewiczej itp itp. I w końcu jak już straciłam nadzieje na udane współżycie to samo przyszło:) powoli ale do skutku. Już pomijając to że jak zaczęliśmy systematycznie się kochać to się okazało, że nie mam orgazmów pochwowych... ahh boże co my przeszliśmy :D dramat :D mogłabym o tym książkę napisać ;)

i takie rady ode mnie:
lubrykant(polecam np. żel durexa - taki pomarańczowy-ładnie pachnie:)) )
to głupie, ale alkohol pomaga - ale w moim przypadku były to duże ilości :)
i najważniejsze - spróbuj sama włożyć sobie palca, trochę sie pobawić - nauczysz się rozluźniać
i takie pytanie - dajesz rade aplikować tampona? Ja przed współżyciem nawet z nim miałam straszny problem(z najmniejszymi z ob dla dziewic)

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 21:20:20

Najlepiej wychodzi gdy jest 'na spontan' :D

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 23:05:47

Po pierwsze nie możesz się tak stresować, owszem to jest ważne przeżycie aczkolwiek no macie czerpać z tego przyjemność, a nie nerwy. Wydaje mi się, że powinniście wpierw zadbać o to by naprawdę nie było nikogo w domu lub pomyśleć o jakimś noclegu w miejscu gdzie napewno będziecie sami. Ja z własnego doświadczenia wiem, że nam również ciężko było zacząć, bo mój Skarb miał problem z tym aby "wejść". Z tego co pamiętam udało się za dobrym piątym razem, więc wydaje mi się, że to normalne, każdy ma inną budowe i nie raz może rzeczywiśćie potrzeba trochę czasu i solidnego treningu. Ale grunt to jak wspomniałam opanowanie i oddanie się chwili, a nie jakieś stresy. No i jak wspomniały dziewczyny lubrykant powinien pomóc. Ja polecam Feminum gdyż jest także dobry na otarcia po stosunku, a także po stosowaniu tamponów. Życzę powodzenia i wytrwałości:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-21 23:09 przez RebelleFleur92.

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 23:16:46

ja nie mogę O.o
jak ktoś robi literówki to nie dojrzał do seksu Oo
kuźwa, że też o tym nie wiedziałam Oo

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 23:22:34

cóż. ja zostałam pozbawiona błony dziewiczej w nieco inny sposób, bo podczas niewinnej zabawy z moim chłopakiem, który stymulował mnie palcami od wewnątrz. potem jest to po prostu na tyle przyjemne, że idzie mocniej i mocniej, no i się stało (poznałam to po niewielkich ilościach krwi na ręce chłopaka i moich udach). potem to już była formalność. wpadł do mnie na rowerze, luźna gadka, namiętne pocałunki i tak nagle spontanicznie spróbowaliśmy i oda razu wszystko wyszło. o dziwo, pierwszy seks był jednym z moich najlepszych. aż dziwnie, jak się czyta te wszystkie historie ;p

Cytat
febbre
Najlepiej wychodzi gdy jest 'na spontan' :D


o! DOKŁADNIE!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-21 23:23 przez tailorshop.

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 23:25:56

Uważam tak jak wiele osób tutaj - NIE JESTEŚ PO PROSTU NA TO GOTOWA. Dajcie sobie czas, samo przyjdzie na spokojnie :)

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 23:26:59

a co z tego, że jesteś z nim 10 miesięcy? Toż to mało. Widocznie nie jest to jeszcze wam dane :P

zweryfikowana
Posty: 1.910
Ostrzeżenia: 1/5

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 23:28:17

Cytat
kasiurek
praktyka czyni mistrza :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem z cewką moczową...