Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 23:31:32

widocznie jesteś zbyt spięta, powinnaś spróbować się rozluźnić, napij sie trochę alkoholu bo to pomaga. Ja też sie trochę chyba stresowałam przed 1 razem ale nie mialam tego typu problemów :) No i użyjcie jakiegoś żelu bo przez stres na pewno nie jesteś dostatecznie nawilżona i to tez powoduje problemy z wejściem.

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 23:35:24

Cytat
Mee1990
Hahahah błędy ortograficzne świadczą o gotowości do seksu? Trzymajcie mnie :DD

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 23:37:51

Cytat
andzias
Nie potrafisz, nie pchaj się na afisz!!!

Proste - nie jesteś jeszcze gotowa "ciewico" (radzę najpierw przestudiować słownik ortograficzny a nie anatomię chłopa ;/) , bo mną aż "zaczęsło" jak te byki zobaczyłam ;/

Weź się już ogarnijcie dziewczyna szuka pomocy ale jak zwykle muszę się o coś przyczepić uwierz mi że na klawiaturze d jest obok c !

A do autorki oj musicie próbować a na pewno wam się uda :)

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 23:39:51

widzę że ciagle wam cos przeszkadza, wiec moze odlozcie to w czasie?

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 23:40:48

Cytat
02bezkitu11
Cytat
madtom
Cytat
02bezkitu11
a co to znaczy w ogóle, że jesteś "ciewicą" ? o.O
Pewnie dziewicą :)
Nie wie jak się pisze dziewica, a bierze się za seks?
No dla mnie to jest tu coś nie tak...

Swoją drogą na wszystko przyjdzie czas.


Weź idź spać! Tobie nie zdarzają się literówki pani idealna? Już problem..


A co do postu, może zadbaj o nastrój? Albo jak ktoś wcześniej wspomniał, wynajmijcie jakiś pokój.. Akurat są wakacje, więc nie powinno być problemu. ;)

zweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 1/5

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 23:41:18

Pierwszy raz i alkohol...? nie nie nie. nie...

zweryfikowana
Posty: 357
Ostrzeżenia: 1/5

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 23:42:12

Cytat
simonka138
Masz 18 lat a takie błędy robisz w pisaniu. Jeszcze nie dorośliście do seksu


dokładnie. a poza tym moim zdaniem, nie powinno się pisać o takich rzeczach na forum portalu z ubraniami... powinnaś pogadać z przyjaciółkami, lekarzem, a nie z obcymi osobami. szanuj swoją prywatność.

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 23:46:35

Cytat
simonka138
Masz 18 lat a takie błędy robisz w pisaniu. Jeszcze nie dorośliście do seksu
nawet jakby miala 50 lat to bląd moze sie wkrasc,jestesmy tylko ludzmi...........!!!!!!!!!!!!
Do autorki:pomalu bez pospiechu i napewno sie uda dajcie sobie troszke czasu i nie przygotowujcie sie do tego specjanie,to przyjdzie nawet w najmniej oczekiwanej chwili:)
Ja z partnerem tez kilka razy probowalismy i nic...a stalo sie niespodziewanie i bylo bosko..............:)wytrwalosci zycze

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 23:49:06

Cytat
andzias
Nie potrafisz, nie pchaj się na afisz!!!


Bo Ty pewnie potrafiłaś przy pierwszym razie. Ręce opadają.
Cytat
kruszynkowo19
Cytat
Mee1990
Hahahah błędy ortograficzne świadczą o gotowości do seksu? Trzymajcie mnie :DD



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-21 23:50 przez monikawi.

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 23:55:41

Cytat
monikawi
Cytat
andzias
Nie potrafisz, nie pchaj się na afisz!!!


Bo Ty pewnie potrafiłaś przy pierwszym razie. Ręce opadają.
Cytat
kruszynkowo19
Cytat
Mee1990
Hahahah błędy ortograficzne świadczą o gotowości do seksu? Trzymajcie mnie :DD
ja p... co maja bledy do calej sprawy,dziewczyny skonczcie z tym dokuczaniem o bledach bo to juz jest smieszne normalnie.Dziewczyna ma problem a wy o pisowni ,to ze ktos zrobil blad to nie znazy ze nie jest gotowy do seksu...

PIERWSZY RAZ pomocy

21 cze 2012 - 23:58:42

sorry dziewczyny, jedynie co mogę wam powiedzieć to jesteście strasznie puste (no część), bo jeżeli dziewczyna was pyta się o radę a wy tylko zwracacie uwagę na błąd i chcecie jej dowalić to inaczej was nie można nazwać, może chcecie siebie po prostu dowartościować. Jedni są dobrzy z ortografii inni nie. Ja np. jeszcze w czasach licealnych byłam gapa z [polskiego itp. przedmiotów humanistycznych ale nie miałam żadnych problemów z matematyki. I teraz wam mogłabym powiedzieć, czy potraficie policzyć jakaś tam całkę bo jak nie to nie jesteście dojrzałe do uprawiania seksu. Po prostu zadziwia mnie już ta głupota na szafie!!
ps. ogólnie jak piszę na forum i coś mi się podkreśla na czerwono to tego nie poprawiam bo to są zwykle jakieś literówki ale dziś zrobiłam to specjalnie dla was i poprawiłam, bo inaczej zero seksu na długie lata:D:D:D:D:D:D:D

PIERWSZY RAZ pomocy

22 cze 2012 - 00:01:24

Cytat
zmyslaczek_0
sorry dziewczyny, jedynie co mogę wam powiedzieć to jesteście strasznie puste (no część), bo jeżeli dziewczyna was pyta się o radę a wy tylko zwracacie uwagę na błąd i chcecie jej dowalić to inaczej was nie można nazwać, może chcecie siebie po prostu dowartościować. Jedni są dobrzy z ortografii inni nie. Ja np. jeszcze w czasach licealnych byłam gapa z [polskiego itp. przedmiotów humanistycznych ale nie miałam żadnych problemów z matematyki. I teraz wam mogłabym powiedzieć, czy potraficie policzyć jakaś tam całkę bo jak nie to nie jesteście dojrzałe do uprawiania seksu. Po prostu zadziwia mnie już ta głupota na szafie!!
ps. ogólnie jak piszę na forum i coś mi się podkreśla na czerwono to tego nie poprawiam bo to są zwykle jakieś literówki ale dziś zrobiłam to specjalnie dla was i poprawiłam, bo inaczej zero seksu na długie lata:D:D:D:D:D:D:D
wkoncu ktos normalny...

PIERWSZY RAZ pomocy

22 cze 2012 - 00:04:50

może nie jesteś gotowa... ja jestem ze swoim chłopakiem 3 lata i nie uprawiamy seksu, bo nie czuję się gotowa. To chyba zależy od osoby...

niezweryfikowana
Posty: 320
Ostrzeżenia: 1/5

PIERWSZY RAZ pomocy

22 cze 2012 - 00:09:45

Ja też miałam ten problem, było kilka prób, bardzo mocno mnie bolało, aż w końcu zacisnęłam zeby i się udało.. myślę, że była to wina grubej błony dziewiczej..ale krwi było co nie miara..wyobrażałam sobie malutko, a tu całe łóżko w tym, chłopak miał całe nogi w mojej krwi, ajj widok był straszny;p ale jakie szczęście, że w końcu udało się nam:)

PIERWSZY RAZ pomocy

22 cze 2012 - 00:11:23

Cytat
PeEmKa22
za bardzo się spinasz i za dużo o tym myślisz niepotrzebnie i przez to tworzy się takie zamknięte koło. Najpierw musicie mieć sprzyjające warunki, żeby się rozluźnić.
dokładnie tak. my wyjechaliśmy na weekend:) już pierwszego wieczoru zrobił się klimacik i poszło;) bolało, więc wszedł i wyszedł, później bolało jeszcze kilka razy, a teraz uuu.... :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mój facet nie chce sexu