Obecnie rozmawiamy o:

Biżuteria na prezent

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 5/5

Hotel który robi wrażenie

09 maj 2014 - 19:03:48

Kochani myślę wyjechać do hotelu który posiada spa ,chcę zrobić narzeczonemu niespodziankę co polecacie

Hotel który robi wrażenie

09 maj 2014 - 19:08:11

Marina Bay Sands Hotel, ten hotel robi wrażenie ale chyba nigdy nie będzie mnie stać na niego :D

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 10/5

Hotel który robi wrażenie

09 maj 2014 - 19:08:28

Słuchaj ostatnio przeglądałam strony internetowe , tutaj [moderacja-spam] widziałam hotel który robi ogromne wrażenie .Z tego co czytałam posiada również spa ,wiec taka niespodzianka będzie starzałem w dziesiątkę .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 14:03 przez moderator.

Hotel który robi wrażenie

09 maj 2014 - 19:10:37

Cytat
zosiaq
Słuchaj ostatnio przeglądałam strony internetowe , tutaj[moderacja-spam] widziałam hotel który robi ogromne wrażenie .Z tego co czytałam posiada również spa ,wiec taka niespodzianka będzie starzałem w dziesiątkę .

Brzmisz jak reklama



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 14:04 przez moderator.

Hotel który robi wrażenie

09 maj 2014 - 19:10:57

Zależy z jakiego regionu Polski jesteś, bo myślę że jest sporo fajnych spa. Nie trzeba koniecznie jechać paru godzin żeby poleniuchować.
Zimą od paru lat jeżdżę do Szczyrku - Elbrus. Jest ok. Natomiast W roku mam blisko do Jaroty w Jarocinie i Akwawitu w Lesznie.

Swoją drogą myślę, że facet bardziej by się chyba ucieszył z biletu na mecz niż ze spa. Choć może się mylę...

Hotel który robi wrażenie

09 maj 2014 - 19:21:36

Cytat
bonethugs
Zależy z jakiego regionu Polski jesteś, bo myślę że jest sporo fajnych spa. Nie trzeba koniecznie jechać paru godzin żeby poleniuchować.
Zimą od paru lat jeżdżę do Szczyrku - Elbrus. Jest ok. Natomiast W roku mam blisko do Jaroty w Jarocinie i Akwawitu w Lesznie.

Swoją drogą myślę, że facet bardziej by się chyba ucieszył z biletu na mecz niż ze spa. Choć może się mylę...

No mojego męża biletem na mecz byś wystraszyła i karą byłoby dla niego, jakby musiał tam siedzieć ;) Dlatego ze spa cieszyłby się jak małe dziecko.

Ale moja przyjaciółka była w tym spa w szczyrku i mówiła, że jej się podobało.

Hotel który robi wrażenie

09 maj 2014 - 19:30:15

Elbrus jest super, zawsze mamy pakiet z nieograniczoną możliwością korzystania z basenu, jakuzzi, saun i jakieś zabiegi do wyboru. Nie umiem jeździć na nartach więc są spacery no i spa. Tyle, że na weekend to za daleko dla mnie.
Latem wolimy namiot w szczerym polu ;)

Hotel który robi wrażenie

09 maj 2014 - 19:34:43

Obawiam sie, ze wiekszość odpowiedzi to bedzie reklama, bardziej ukryta lub mniej.niestety :)

Hotel który robi wrażenie

09 maj 2014 - 19:38:19

ja byłam w hotelu czarny potok w krynicy zdroju. naprawde robi wrażenie :)

Hotel który robi wrażenie

09 maj 2014 - 19:38:26

Bukovina ****

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Hotel który robi wrażenie

14 maj 2014 - 10:32:33

Nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam biznesowe hotele takie jak tu <moderacja> Podoba mi się w nich prostota połączona z elegancją. Nie zależy mi na SPA i innych udziwnieniach. Najważniejsze by było w miarę tanio i blisko centrum:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 13:33 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 6/5

Hotel który robi wrażenie

02 cze 2014 - 16:17:40

Ja kiedyś byłam w tym hotelu: http://www.hoteliskra.pl/. Może nie ma spa, ale ma kilka innych plusów. Jest bardzo tani, jak na swój standard, do tego blisko centrum oraz ma świetną restaurację w środku :)

Hotel który robi wrażenie

02 cze 2014 - 16:27:17

ja polecam w szczyrku http://www.apartamentyparkowe.pl/
mają też baaardzo dobrą kuchnię...
miałam 2 os. pokój na parterze (z szerokim łóżkiem) miał 2 balkony! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-02 16:29 przez Mellody87.

Hotel który robi wrażenie

02 cze 2014 - 16:31:57

Cytat
gavilana
Cytat
zosiaq
Słuchaj ostatnio przeglądałam strony internetowe , tutaj http://www.aquariusspa.pl/pl/ widziałam hotel który robi ogromne wrażenie .Z tego co czytałam posiada również spa ,wiec taka niespodzianka będzie starzałem w dziesiątkę .

Brzmisz jak reklama

Na mnie też takie to wywarło wrażenie

Hotel który robi wrażenie

02 cze 2014 - 16:36:27

Hotel Gołębiewski w Mikołajkach robi mega wrażenie i ma bardzo fajny aquapark, chociaż nie byłoby mnie stać na niego ;p Wyższa półka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wakacje nad morzem, gdzie jechać! pomocy!!