Ostrzeżenia dla użytkowniczki czekoladowamilka91:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (09-04-2014 19:33) Spam.
Jak czuje się kotka? Ja oprócz wizyty u weterynarza przeanalizowałabym jej zachowanie na [url=http://www.zpazurem.pl/translator]http://www.zpazurem.pl/translator[/url] Tam są szczegółowo opisane poszczególne zachowania psów i kotów. Odkąd korzystam z tego translatora łatwiej mi jest zrozumieć potrzeby mojego kocura:)
moderator (19-04-2014 19:26) Spam.
Niestety nie znam włoskiego:/ Teraz [url=http://www.biurotlumaczen.pl/]tłumaczenia[/url] online oferuje praktycznie każde biuro. Dla mnie to ogromny plus bo nie trzeba osobiście zanosić tekstu. Ja też mam do przetłumaczenia kilka tekstów i muszę zlecić to komuś kto się na tym zna. Myślałam, że sobie poradzę ale niestety przerosło to moje możliwości.
moderator (09-06-2014 11:28) Spam.
Nie wiem jak można czekać aż pieniądze będą na koncie? Przecież oczywiste jest, że jeśli ktoś płaci przez [color=#FF0000][size=x-small][/size][/color] lub PayPal czy inny tego typu portal to zależy mu na czasie. Ja zawsze wysyłam towar od razu po otrzymaniu wiadomości, że wysłano pieniądze.
moderator (09-06-2014 18:26) Spam.
Dziwna sytuacja... Pieniądze z allegro nie zostały wysłane na konto Twojego taty? Jeśli podałaś je przy zakładaniu konta to powinien dostać pieniądze. Zawsze może ci je przesłać przez [url=http://bezpiecznyprzelew.pl/]http://bezpiecznyprzelew.pl/[/url] Możesz też zapytać allegro co robić w tej sytuacji.
moderator (09-06-2014 18:26) Spam.
Ja bym nie zgodziła się na wysyłkę za pobraniem. Ta Pani na pewno ma konto... Może zaproponuj jej zapłatę przez PayPal lub przez [url=http://bezpiecznyprzelew.pl/]http://bezpiecznyprzelew.pl/[/url] obie będziecie miały pewność, że pieniądze dotarły. Ja już nie raz miałam problemy z pocztą polska więc dziękuję za paczki pobraniowe;)

Zamknij to okno