Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam, chciałabym pojechać z chłopakiem nad morze na wakacje (pociągiem). Myśleliśmy o Międzyzdrojach lub Świnoujściu a wy co polecacie ?:)
Dodam, że nie interesują nas imprezy, chcemy bardziej odpocząć ale też żeby się nie nudzić jak nie będzie pogody bo wiadomo jak to jest nad polskim morzem..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-10 12:32 przez weronisia12122.

zweryfikowana
Posty: 909
Ostrzeżenia: 1/5

W Międzyzdrojach byłam na majówkę- tłumy niemożliwe, wróciłam bardziej zmęczona niż wyjechałam :) Na wakacje mam cel- odpocząć. Więc z mężem i córką jedziemy do SPA, na Słowację- Poprad. To w samym sercu Tatr, więc trochę pochodzimy po górach, trochę porelaksujemy w basenach termalnych

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

w Międzyzdrojach woda jest fatalna.Fakt tłumu,bo to większa miejscowośc.
Proponuje Pobierowo,przynajmniej nie jest dużo ludzi i mozna odpocząć.

Polecam miejscowosc Karwia - przepiekna, duza, czytsta plaza i rownie piekne czyste morze :)

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 4/5

Wydaje mi się, że warto również się zastanowić co można robić w takiej miejscowości gdyby była np. brzydka pogoda albo było zimno. Dlatego jednak lepiej być przy jakimś większym mieście. Przykładowo w Trójmieście zawsze coś się dzieje. Teraz w Brzeźnie otworzyli Centrum Stworzone dla Zdrowia, gdzie można bezpłatnie zrobić badania i wziąć udział w ciekawych akcjach około zdrowotnych.

W Międzyzdrojach wydaje mi sie, że nie odpoczniecie, tam jest sporo imprez i duzo sie dzieje, bardziej spokojna jest np: Łeba:) rozważaliście w ogole? Tam mogę Wam polecić tę willę o ile oczywiscie beda wolne pokoje;)

jeśli chcecie odpocząć to polecam Mikoszewo, koło Stegny

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 2/5

Dużo różnych zajęć dla dorosłych i dzieci robią cyklicznie w Stajni Zamkowa <moderacja>. Moje dzieci w tym roku w lutym będą tutaj uczestniczyć w Feriach w siodle. Mają dobrze przeszkolone konie, na których rzeczywiście można stawiać te pierwsze kroki, no i sama kadra instruktorów też bardzo kompetentna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-25 09:23 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rodos