Ostrzeżenia dla użytkowniczki Eizzy:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (22-07-2014 14:06) Spam.
Może po prostu zaproponuj wspólny wypad np. na gokarty i daj mu symboliczną "walentynkę". Skoro to początek związku i dopiero się spotykacie nie ma sensu wyskakiwać z wielkim wyznaniem i przesadnym prezentem, po za tym - walentynki to też czas, żeby on się wykazał. :) [color=#FF0000][moderacja-spam][/color]
moderator (22-07-2014 14:07) Spam.
Mój chłopak na ostatnie walentynki dostał ode mnie kubek termiczny, który pod wpływem ciepłej wody zmienia kolor i pojawia się tam nasze śmieszne zdjęcie. Był bardzo zadowolony, a kubek zabrał ze sobą do pracy. [color=#FF0000][moderacja-spam][/color]
moderator (22-07-2014 14:07) Spam.
Hej! Niedługo zbliża się Dzień Dziecka :) mam chrześnicę, która ma dopiero roczek, a chciałabym kupić jej coś fajnego :) Nie chce kupować zabawek ani ciuszków, bo ma tego pełno :) bardziej myślałam, żeby zamówić, np. fotoksiążkę np. na tej stronie widziałam: [color=#FF0000][moderacja-spam][/color] ze zdjęciami małej :) Tak sobie pomyślałam, że będzie to fajna pamiątka za parę lat. Co o tym myślicie ??
moderator (22-07-2014 14:08) Spam.
a Waszym zdaniem lepsze niż z Chodakowską? na cellulit na pewno pomaga schudnięcie, ale jak ktoś ma taki mega duży to dobrze zrobić serię konkretnych zabiegów. Poczytajcie tutaj [color=#FF0000][moderacja-spam][/color] ;)
moderator (22-07-2014 14:09) Spam.
Odwołanie od reklamacji możesz złożyć tam, gdzie samą reklamację lub wysłać pocztą na adres, widoczny na pieczątce. Dla uświadomienia firmy CCC o skutkach nieuwzględnienia reklamacji, która w tym przypadku jest uzasadniona - możesz dodać, że oddasz sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta. [color=#FF0000][moderacja-spam][/color]
moderator (22-07-2014 14:10) Spam.
Po pierwsze, zbieraj dowody. Skoro córka poszła do szkoły, to na pewno kupowałaś jej wyprawkę (plecak, książki, zeszyty, przybory szkolne itd.) te paragony jak najbardziej mogą posłużyć jako podstawa do podwyższenia alimentów. Po za tym, paragon za wspomniane przez Ciebie okulary, wizyty u lekarza itd. Na tej podstawie możesz ubiegać się np. o alimenty w wysokości 500 zł miesięczne, ze względu na wzrost kosztów utrzymania. [color=#FF0000][moderacja-spam][/color]

Zamknij to okno