Obecnie rozmawiamy o:

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wesele Warszawa

11 maj 2015 - 11:16:26

Podpisuje się pod Pałacykiem Otrębusy, ponieważ będąc w niedawnym czasie na przyjęciu u znajomych miałam do dyspozycji pokój w części hotelowej. Zrobił na mnie bardzo duże wrażenie, piękny, komfortowy, a do tego w cenę wliczone różne atrakcje tj. sauna, spa, łaźnia parowa. Bardzo wypoczęłam i na pewno wrócę.

Wesele Warszawa

11 lip 2015 - 09:48:38

Skoro temat ślubów, to może ktoś poleci skąd wypożyczyć samochód na wesele w Warszawie? Zna ktoś może te wypozyczlanie - http://carnet.pl/kontakt/wypozyczalnia-samochodow-warszawa/

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 1/5

Wesele Warszawa

15 lip 2015 - 11:03:27

To ja dorzucę od siebie http://dekorowanie.pl/slubne-dekoracje-trendy-2015/ - mega fajna sprawa z tymi stołami ze słodyczami - ja miałam i goście byli zachwyceni :)

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Wesele Warszawa

30 paź 2015 - 09:41:25

Dziewczyny - sprawdźcie ofertę Restauracji Wilanów. To cudowne miejsce, ze świetną kuchnią i miłą obsługą. Cudowne plenery na zdjęcia ślubne w okolicy. Dodatkowo restauracja organizuje także przyjęcia weselne w ogrodzie. Przepięknie to musi wyglądać - kwiaty, świece...

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 7/5

Wesele Warszawa

22 lut 2016 - 10:19:36

Fajnie, że piszecie o wszystkich ważnych elementach przy planowaniu ślubu i wesela. Dobrze jest mieć takie kompendium wiedzy pod ręką. Ja od siebie dodam coś w temacie kwiatów. Tutaj http://amarantkwiaty.pl/jak-dobrac-kwiaty-na-slub/informacje o tym jak dobierać bukiety ślubne.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

Wesele Warszawa

23 lut 2016 - 23:30:00

A ja przyznam się szczerze, że gdybym miała kolejny raz decydować się na organizowanie przyjęcia weselnego, wybrałabym Bistro przy siodle http://www.bistroprzysiodle.pl/ . Znajduje się ono w pięknym miejscu, otoczonym lasem, gdzie jest nie tylko cicho, ale także prowadzony jest Ośrodek Szkoleniowy Sporów Konnych. Salka jest bardzo ładna, z powodzeniem pomieści do 70 gości, a jedzenie palce lizać:)

Wesele Warszawa

04 kwi 2016 - 14:10:11

Ja na moje wesele zdecydowałam się na fotobudkę i każdemu się podobało. Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni a dzieciaki miały fają zabawę. Decydując się na nią najkorzystniejszą ofertę naszym zdaniem miała firma Fotowariacje z Warszawy

Wesele Warszawa

25 kwi 2016 - 10:22:07

Polecam Pałacyk Otrębusy na zorganizowanie wesela. Świetna kuchnia i obsługa oraz możliwość organizowania ślubów plenerowych lub grilla. Naprawdę dobry i sprawdzony hotel. Pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Wesele Warszawa

26 kwi 2016 - 16:45:18

My pod Warszawą będziemy mieli nasze wesele. Już nie mogę się doczekać! Teraz tylko zostało nam zdecydować się na grawerkę na weselnych butelkach i gotowe!

Wesele Warszawa

07 paź 2016 - 08:28:29

Jeżeli bierzesz pod uwagę sale pod Warszawą to poszukaj sobie hotelu Partner w Mińsku Mazowieckim. Byłam tam na weselu i sala zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, była elegancko odszykowana, ale bez jakiegoś specjalnego i kiczowatego przepychu. Do tego naprawdę zasmakowało mi jedzenie, stoły tak naprawdę cały czas były pełne przekąsek, ciężko było się powstrzymać, żeby nie podjadać haha :D No ale raz na rok każdy może :-)

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Wesele Warszawa

17 paź 2016 - 10:36:08

W samej Warszawie pewnie będzie drożej, ale miejscówki są genialne i jednak eliminuje to wiele problemów. Wesele mieliśmy w hotelu Holiday Park na Bielanach. Wszyscy mieli tam miejsca noclegowe zapewnione. Ogólnie hotel w bardzo wysokim standardzie, klasyczna aranżacja, piękna sala, świetna kuchnia. Najlepiej jechać na miejsce - dla nas było to jedno z piękniejszych tego typu miejsc, jakie widzieliśmy.

niezweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 5/5

Wesele Warszawa

23 sty 2017 - 21:00:21

Jeżeli szukacie miejsca na wesele na terenie Warszawy, warto sprawdzić sobie Blue Cactus, to chyba jedno z nielicznych miejsc, gdzie jest do dyspozycji zamknięty ogród, jest też restauracja. Sala jest dwupoziomowa, bardzo elegancka. Lokalizacja jest dobra, bo sala znajduje się w mokotowskim Parku Morskie Oko.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 4/5

Wesele Warszawa

24 sty 2017 - 14:40:03

To fajnie wygląda i ładnie się nazywa - Cichy Dwór http://salaweselnaoblin.pl/ , ale nie korzystałam jeszcze. Może ktoś zna?

Wesele Warszawa

11 lut 2017 - 15:34:30

W Warszawie Klub Ona,Bellisima i Pod Starym Dębem.

Szczegóły można sprawdzić tutaj: Saleilokale - Sale Weselne do Wynajęcia

Czy tak wyglądał ???

Pałac Otrębusy





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-11 15:36 przez szafaweselna.

Wesele Warszawa

14 lut 2017 - 13:34:53

Dla mnie jedyne miejsce to hotel w Jordanowie nad samą Wisłą. Świetny, ogromny ogród, a fotki wychodzą po prostu boskie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomysły na prezenty, imprezy, dania, drinki - szukaj lub dodawaj :)