Obecnie rozmawiamy o:

grzejniki sklep

gorący temat

Opakowania

47 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wesele Warszawa

14 lut 2017 - 15:37:39

Ja zakochałam się w Forcie Sokolnickiego serce Piękne światła i scena dla zespołu na żywo. Ahh... tylko ta cena!

Wesele Warszawa

16 lut 2017 - 11:51:58

My w końcu zrobiliśmy w Jordanowie pod Warszawą - ceny zupełnie inne, a i dowieźć wszystkich było łatwiej. Miesiąc temu znajomi robili w centrum to parkowanie i szukanie miejsca zajęło tyle, że ledwo się wyrobiliśmy. Do tego ten cholerny smog...

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

Wesele Warszawa

29 mar 2017 - 23:46:55

To mogę Wam polecić dom weselny Warszawa Sevilla przy ulicy postępu 10. Sala jest klimatyzowana z dużą ilością miejsca do tańczenia więc nie powinno być problemu przy dużej ilości gości. My mieliśmy 150 gości i swobodnie zmieściłoby się drugie tyle ;)

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

Wesele Warszawa

12 cze 2017 - 11:54:28

Najlepsze i, co równie ważne, aktualne miejsca można bez problemu odnaleźć na http://warszawa24h.com.pl/ :)

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

Wesele Warszawa

21 cze 2018 - 15:20:26

Jeśli nie macie pojęcia jak się sugerować wyborem sal to zasięgnijcie informacji na którymś z blogów ślubnych. Pełno jest ich w sieci. Do moich ulubionych zalicza się Passion for Wedding. Opcjonalnie, jeśli dopisze Wam pogoda, możecie zdecydować się na plenerówkę. Będzie to moim zdaniem dobry wybór.

Wesele Warszawa

28 sie 2018 - 20:54:22

Ja mogę polecić restaurację Ursus na takie mniejsze wesele poniżej stu osób. Organizacja jest super, wszystko dopięte na ostatni guzik, a jedzonko palce lizać. Menu można wybrać, więc można je dostosować pod gusty gości :)

Wesele Warszawa

03 paź 2018 - 16:46:18

Naprawdę fajna sala jest w Kaniach, to już zaledwie kawałek od Warszawy. Sala nazywa się Astoria. Siostra organizowała tam swoje przyjęcie weselne i było naprawde super. Piękna sala, pyszne jedzenie i ogólnie tak bardzo elegancko i z klasą.

niezweryfikowana
Posty: 118
Ostrzeżenia: 1/5

Wesele Warszawa

03 paź 2018 - 18:32:06

Bar mleczny Rusałka

Wesele Warszawa

03 paź 2018 - 19:49:34

Znajomi ze studiów też rozważali jakąś miejscówkę na wesele w Warszawie, ale jednak zdecydowali się trochę dalej, w Płocku mianowicie ponieważ stamtąd pochodzi panna młoda. Moim zdaniem wybrali super, centrum Amore. Było trochę inaczej niż zwykle ponieważ ślub był plenerowy. Powiem wam, że to jak wszystko zostało przygotowane zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Cudna, romantyczna uroczystość wśród zieleni, kwiatów przy pięknych dekoracjach. Myślę, że niejedna koleżanka zazdrościła Kasi takiego ślubu.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Wesele Warszawa

03 lut 2019 - 18:58:46

ostatnio byłam na weselu przyjaciolki, pod Warszawą w domu weselnym Astoria :) piękne miejsce, z dala od miejskiego zgiełku, jedzenie przepyszne i ogolnie to impreza naprawde sie udala :) nie wiem jak cenowo ten lokal wypada, ale przyjaciolka byla zadowolona z organizacji, jak i samego przebiegu wesela. ja jako gosc oceniam to miejsce bardzo pozytywnie :)

Wesele Warszawa

25 lut 2019 - 11:25:02

Bardzo fajną imprezę weselną zorganizowała moja koleżanka w tym miejscu <moderacja>.Bardzo ładna sala balowa (zresztą cały pałac łącznie z okolicą dopracowany w każdym calu). Jedzenie smaczne. Dania gorące serwowane rzeczywiście gorące i sprawnie roznoszone. Wszystko pyszne ładnie podane. Obsługa na bieżąco sprzątała i uzupełniała stoły. Jednym słowem impreza na medal.Polecam



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-25 12:42 przez moderator.

Wesele Warszawa

26 lut 2019 - 19:54:59

Super miejscem jest Pałac Lasotów. Zorganizowali mojej koleżance przepiękne wesele ze ślubem w plenerze. Piękny pałac z cudownym ogrodem. Impreza przygotowana w każdym szczególe. Pyszne świeże i przygotowywane na miejscu jedzenie. Wspaniała prawdziwie pałacowa obsługa. Po prostu super

Wesele Warszawa

14 mar 2019 - 19:36:49

Bardzo ładne wesele urządzili mojej kuzynce w tym miejscu http://palacossolinskich.pl. Piękny pałac otoczony ładnym parkiem idealnym na sesje zdjęciową. Sala bankietowa ustawna i przestronna z ładnym i dekoracjami. Obsługa bardzo sprawna i miła. Jedzenie pyszne, wszystkie dania elegancko serwowane i w szybkim tempie. Tak nam się tam spodobało że postanowiliśmy z moim narzeczonym zorganizować tam nasze wesele i na szczęście mieli jeszcze wolny termin w tym roku.

Wesele Warszawa

05 maj 2020 - 21:52:42

Moja siostra miała przepiękne wesele wzeszłym roku. Cudowna okolica wspaniale urządzony pałac. Pyszna kuchnia. Potrawy efektownie podane, smaczne i w odpowiedniej ilości. Obsługa elegancka i kulturalna oraz sprawna. Jak najbardziej mogę polecić to miejsce - Pałac Lasotów w Zielonkach

Wesele Warszawa

13 lip 2020 - 09:21:25

Piękne wesele urządziła moja siostra w restauracji Borodino pod Warszawą. Bardzo fajny menadżer, wszystkiego dopilnował. Ma fajne pomysły (pomagałam siostrze w organizacji) i jest otwarty na propozycję klientów. Manu odpowiednio dostosowane do klienta, duży wybór dań. Wszystko smaczne i ładnie podane. Obsługa na wysokim poziomie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Babski Targ vol.2 Katowice