Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

wakacje last minute

15 minut temu

Budowa domu

39 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wesele Warszawa

11 maj 2015 - 11:16:26

Podpisuje się pod Pałacykiem Otrębusy, ponieważ będąc w niedawnym czasie na przyjęciu u znajomych miałam do dyspozycji pokój w części hotelowej. Zrobił na mnie bardzo duże wrażenie, piękny, komfortowy, a do tego w cenę wliczone różne atrakcje tj. sauna, spa, łaźnia parowa. Bardzo wypoczęłam i na pewno wrócę.

Wesele Warszawa

11 lip 2015 - 09:48:38

Skoro temat ślubów, to może ktoś poleci skąd wypożyczyć samochód na wesele w Warszawie? Zna ktoś może te wypozyczlanie - http://carnet.pl/kontakt/wypozyczalnia-samochodow-warszawa/

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 1/5

Wesele Warszawa

15 lip 2015 - 11:03:27

To ja dorzucę od siebie http://dekorowanie.pl/slubne-dekoracje-trendy-2015/ - mega fajna sprawa z tymi stołami ze słodyczami - ja miałam i goście byli zachwyceni :)

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Wesele Warszawa

30 paź 2015 - 09:41:25

Dziewczyny - sprawdźcie ofertę Restauracji Wilanów. To cudowne miejsce, ze świetną kuchnią i miłą obsługą. Cudowne plenery na zdjęcia ślubne w okolicy. Dodatkowo restauracja organizuje także przyjęcia weselne w ogrodzie. Przepięknie to musi wyglądać - kwiaty, świece...

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 7/5

Wesele Warszawa

22 lut 2016 - 10:19:36

Fajnie, że piszecie o wszystkich ważnych elementach przy planowaniu ślubu i wesela. Dobrze jest mieć takie kompendium wiedzy pod ręką. Ja od siebie dodam coś w temacie kwiatów. Tutaj http://amarantkwiaty.pl/jak-dobrac-kwiaty-na-slub/informacje o tym jak dobierać bukiety ślubne.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

Wesele Warszawa

23 lut 2016 - 23:30:00

A ja przyznam się szczerze, że gdybym miała kolejny raz decydować się na organizowanie przyjęcia weselnego, wybrałabym Bistro przy siodle http://www.bistroprzysiodle.pl/ . Znajduje się ono w pięknym miejscu, otoczonym lasem, gdzie jest nie tylko cicho, ale także prowadzony jest Ośrodek Szkoleniowy Sporów Konnych. Salka jest bardzo ładna, z powodzeniem pomieści do 70 gości, a jedzenie palce lizać:)

Wesele Warszawa

04 kwi 2016 - 14:10:11

Ja na moje wesele zdecydowałam się na fotobudkę i każdemu się podobało. Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni a dzieciaki miały fają zabawę. Decydując się na nią najkorzystniejszą ofertę naszym zdaniem miała firma Fotowariacje z Warszawy

Wesele Warszawa

25 kwi 2016 - 10:22:07

Polecam Pałacyk Otrębusy na zorganizowanie wesela. Świetna kuchnia i obsługa oraz możliwość organizowania ślubów plenerowych lub grilla. Naprawdę dobry i sprawdzony hotel. Pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Wesele Warszawa

26 kwi 2016 - 16:45:18

My pod Warszawą będziemy mieli nasze wesele. Już nie mogę się doczekać! Teraz tylko zostało nam zdecydować się na grawerkę na weselnych butelkach i gotowe!

Wesele Warszawa

07 paź 2016 - 08:28:29

Jeżeli bierzesz pod uwagę sale pod Warszawą to poszukaj sobie hotelu Partner w Mińsku Mazowieckim. Byłam tam na weselu i sala zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, była elegancko odszykowana, ale bez jakiegoś specjalnego i kiczowatego przepychu. Do tego naprawdę zasmakowało mi jedzenie, stoły tak naprawdę cały czas były pełne przekąsek, ciężko było się powstrzymać, żeby nie podjadać haha :D No ale raz na rok każdy może :-)

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Wesele Warszawa

17 paź 2016 - 10:36:08

W samej Warszawie pewnie będzie drożej, ale miejscówki są genialne i jednak eliminuje to wiele problemów. Wesele mieliśmy w hotelu Holiday Park na Bielanach. Wszyscy mieli tam miejsca noclegowe zapewnione. Ogólnie hotel w bardzo wysokim standardzie, klasyczna aranżacja, piękna sala, świetna kuchnia. Najlepiej jechać na miejsce - dla nas było to jedno z piękniejszych tego typu miejsc, jakie widzieliśmy.

niezweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 5/5

Wesele Warszawa

23 sty 2017 - 21:00:21

Jeżeli szukacie miejsca na wesele na terenie Warszawy, warto sprawdzić sobie Blue Cactus, to chyba jedno z nielicznych miejsc, gdzie jest do dyspozycji zamknięty ogród, jest też restauracja. Sala jest dwupoziomowa, bardzo elegancka. Lokalizacja jest dobra, bo sala znajduje się w mokotowskim Parku Morskie Oko.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 4/5

Wesele Warszawa

24 sty 2017 - 14:40:03

To fajnie wygląda i ładnie się nazywa - Cichy Dwór http://salaweselnaoblin.pl/ , ale nie korzystałam jeszcze. Może ktoś zna?

Wesele Warszawa

11 lut 2017 - 15:34:30

W Warszawie Klub Ona,Bellisima i Pod Starym Dębem.

Szczegóły można sprawdzić tutaj: Saleilokale - Sale Weselne do Wynajęcia

Czy tak wyglądał ???

Pałac Otrębusy





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-11 15:36 przez szafaweselna.

Wesele Warszawa

14 lut 2017 - 13:34:53

Dla mnie jedyne miejsce to hotel w Jordanowie nad samą Wisłą. Świetny, ogromny ogród, a fotki wychodzą po prostu boskie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomysły na prezenty, imprezy, dania, drinki - szukaj lub dodawaj :)