Ostrzeżenia dla użytkowniczki wiola438:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (23-09-2015 17:38) Spam.
O matko! Wygląd sam w sobie dyskusyjny, ale w zestawieniu z tym, że mają to być "buty sportowe" to w ogóle porażka. Nie wiem po co inwestować w coś takiego. Są profesjonalne buty sportowe np. tutaj [color=#FF0000][/color] w dobrych cenach, dobrej marki Nike, dobrej jakości. Nie tylko wyglądają estetycznie, ale są przede wszystkim funkcjonalne, a to się liczy.
moderator (13-10-2015 10:23) Spam.
Sprawdź ofertę firmy Studio Catering [color=#FF0000][moderacja - nieopłacona reklama/link][/color]. Mają bardzo dobry catering domowy. Dbają o świeżość i jakość produktów, a także o estetykę wydawanych potraw. Wydaje mi się, że właśnie catering domowy będzie najodpowiedniejszy na takie przyjęcie rocznicowe.
moderator (13-10-2015 10:24) Spam.
Pewnie, że opłaca się brać auta z leasingu. Opel ma ostatnio promocje na leasing mobilny [color=#FF0000][moderacja - nieopłacona reklama/link][/color] gdzie otrzymujemy nowe auto, bez opłaty wstępnej. Warto poczytać.
moderator (22-10-2015 10:03) Spam.
Jak wszystko Ci się tam mieści to na trening zabierasz chyba tylko błyszczyk. Te z pierwszego postu Nike'a torby są fajne. Teraz jest także sporo innych wzorów [color=#FF0033][moderacja - link][/color]. Jaj mam z tej firmy torbę o pojemności ok. 30 l i często upycham rzeczy - woda, ręcznik, a czasami dwa, żel pod prysznic, obuwie na zmianę, magnezja itp.
moderator (20-01-2016 09:45) Spam.
Nie wiem czy w tym roku nie jest już za późno, ale spodobało mi się takie drzewo genealogiczne i uważam, że jest idealne na prezent dla babci czy dziadka lub też dla np. rodziców. Myślę, że w przyszłym roku się wyrobię i postawię na coś takiego. [color=#FF0000][moderacja-link][/color]

Zamknij to okno