Ostrzeżenia dla użytkowniczki Marikka26:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (25-03-2016 14:40) Spam.
Ja miałam już okazję ćwiczyć na takim sprzęcie, kiedy jeszcze mieszkałam w akademiku. Nie było to jakieś świetnej jakości urządzenie, ale przy bieganiu na nim 4 razy w tygodniu, w ciągu miesiąca udało mi się zgubić 4 kilogramy, a ubrania zrobiły się o wiele luźniejsze. Teraz sama planuję zakup takiego sprzętu i tak sobie myślę, że[color=#FF0000][/color] ] to będzie dobry wybór.
moderator (05-04-2016 20:35) Spam.
Ja czytałam, że często kłucie w klatce piersiowej wiąże się z nerwobólami. Sama mam często ten problem, ale wówczas wizyta w całodobowym ośrodku opieki zdrowotnej i jakieś paskudny w smaku środek szybko skutkują. Nie mniej jednak nie lekceważyłabym takich objawów, bo mogą być sygnałem zbliżających się zatorów, albo czegoś jeszcze gorszego- oczywiście jeżeli chodzi tutaj o serce. Może to być także trzustka, a nawet wątroba. Na szczęście poradzono mi, [color=#FF0000][/color] działa skutecznie.
moderator (25-04-2016 09:17) Spam.
Ja tak w zasadzie stosuję tylko skrzyp i funduje paznokciom regularną pielęgnacię zestawem Scholl Velvet Smooth. Bardzo fajnie działa na nie dodany do zestawu olejek, mam wrażenie, że są po nim mocniejsze, poza tym co jakiś czas robię np.tygodniową przerwę bez lakieru. [img]http://www.ros.net.pl/GalleryImages/product_photos/360_350/48137_229457_360_350_2886.png[/img]
moderator (23-05-2016 11:50) Spam.
No niestety nowotwory nie wybierają, nie mniej jednak jestem zdania, że trzeba się badać regularnie i to bez względu na to, czy [i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i] , czy też jakiś inny organ daje nam wsi we znaki, bo im szybciej zostaniemy zdiagnozowani, tym lepiej i tym większa szansa na wyzdrowienie.
moderator (28-05-2016 12:01) Spam.
Przepiękne sale:) Ja wprawdzie własne wesele mam już dawno za sobą, nie mniej jednak od czasu do czasu przeglądam różne portale o tematyce ślubnej i jeżeli nadal nie znalazłyście zespołu weselnego, sporo propozycji z różnych zakątków Polski możecie znaleźć na [color=#FF0000][/color]. Życzę dużo wytrwałości w czasie przygotowań:)

Zamknij to okno