Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja dla swojej 2,5 letniej córci w tym roku planuje kupić zestaw Crocopen plus naklejki, a na Mikołajki kupie coś na strefie bezcłowej (akurat pod koniec listopada wybieramy się na mały urlopik) ona uwielbia perfumy, więc może jakieś fajne z Hello Kitty będą albo puzzle 3D z Myszką Minni (moja mała jest maniakiem puzzlowym).

Ja co roku ten sam sam problem! ale w tym się wycfaniłam, bo znalazłam stronę www.listdomikolaja.pl i tam można sobie przysiąść z maluchem i on sam stworzy sobie kartkę świąteczną za pomocą obrazków (dla maluchow ktore jeszcze nie są piśmienne;), którą później można sobie wydrukować, podesłać do rodziny itp świetna sprawa, cała rodzina już o tym wie i bedziemy poprostu mailowo wysyłac do siebie takie kartki, żeby nie tracić czasu na łażenie po sklepach i wybieranie. Polecam zajrzeć, ułatwienie dla rodziców a i fajny sposób zeby spędzić czas z dzieckiem + jest organizowana loteria w której co tydzien można wygrac zabawki dla dzieciaków, a dla rodziców jest jakis samochod do wygrania. Dla mnie to idealne rozwiązanie, bo jestem strasznie zapracowana i nie mam czasu na wielogodzinne chodzenie i wybieranie prezentów :(

No niestety ja mam ten sam problem narazie mam dla dziadków i prababć kalendarz ze zdjęciami mojej córki. Dla marysi narazie kupiłam z smily play elementarz

I zegar też z tej firmy ekstra sprawa dla dziecka które uczy się poznawania godzin
Jeszcze muszę coś wymyślić bo pewnie chrześni będą się pytać co kupić no i dziadkowie więc może wymyślę coś do tego czasu
Ja muszę coś wykombinować dla chrześniaka i chrześnicy mojego męża
no i zostaje dwójka naszych wspólnych chrześniaków problem w tym że rzadko się z nimi widujemy i nie mam zielonego pojęcia co chcieliby albo potrzebują dostać są to duzi chłopcy jeden ma 7 lat a drugi 12 :(

Joanna powiedz mi, czy dzwieki tego elementarza sa przyjemne,nie za glosne?

Mój maluch jak miał 10 m-cy dostał jeździk Disney, w wieku 22m-cy dostał wywrotkę gigant Wadera, puzzle drewniane oraz tablicę znikopis. Oprócz tych zabawek, których używa do tej pory i mu się nie znudziły a ma już 32 m-ce uwielbia małe samochodziki i plastikowe klocki. To wskazówki dla tych mam co nie mają pomysłu na prezent, nad tegorocznymi jeszcze się nie zastanawiałam ale klocki na pewno dostanie.

MamaAntosi dźwięk jest przyjemny moim zdaniem dla ucha nie za głośny ani nie za cichy przedewszystkim jest mnóstwo zabaw i bardzo wyraźnie mówione

Dziś jeszcze wpadłam na jeden pomysł zestaw ozdobnych nożyczek bo moja córka uwielbia wszystko ciąć i malować farbami
Co do ciastoliny to u mnie się nie sprawdziła córka zaczęła mieszać kolory i wszędzi byłu kawałki więc poprostu ją schowałam

Ja już też myślę o prezentach,a mam sporo dzieciaczków-ze starszymi nie ma problemu,bo się umówiliśmy,że dostaną pieniążki,bo zbierają na coś,a z młodszymi trzeba trochę pomyśleć:)
Dawidkowi pewnie kupię albo jakaś grę na x-boxa,albo coś związanego z piłką nożną:)
Hubert jest fanem Zygzaka,wiec i jemu się coś wybierze-chętnie poczytam co inne mamusie kupują:)

Dzieki Joanna, mam juz prezent dla chrzesnicy :)

Ja mam aż 8 dzieci do odbarowania. Trzech chrześniaków,dwoje własnych dzieci i reszta z rodziny najbliższej.
Mama ma w wigilie imieniny to jeszcze ona...
Kasy nie mam...
Masakra.
Myślę żeby cos kupić niedrogo( do 50 zł każdemu)

Milke czy rodzina wie, ze nie spisz na kasie?Czy koniecznie musisz dla kazdego kupic prezent do 50zł.Jak juz musisz to Kup jakies ladne ksiazki, kazda do max 20zl.W ksiegaranich czesto sa fajne promocje.

Czytając tytuł wątku pomyślałam.. dopiero co minęły wakacje, więc kto myśli już o świętach?!, ale macie rację! :) to minie raz, dwa.. a do świąt praktycznie zostały 2 wypłaty.. jak policzyłam teraz dzieci do obdarowania to wychodzi 7, mamy pełno wydatków robimy sobie kuchnie, chcemy kupić samochód a gdzie tu jeszcze tyle prezentów dla dzieci.. chyba zaraz zacznę szukać czegoś zwłaszcza, że za 2-3 tygodnie spodziewam się drugiego synka, potem będzie ciężko z noworodkiem chodzić po sklepach.. dla prawie 2 letniego synka myślałam żeby kupić zebrę fp, tata chce mu kupić jakiś super warsztat, dla noworodka to wiadomo jakiś gadżet, a pozostałe dzieci z rodziny.. to już w ogóle nie mam pomysłu..

Ja myslę nad prezentem dla swojej córci w grudniu będzie miała 6 mcy jak myślicie chodzik-pchacz to dobry pomysł?:)

olikk513 jeżeli kupisz fajny grający ze światełkami to córka na pewno się nim zainteresuje, a później na wiosnę/lato przyda się przy nauce wstawania i chodzenia :)

właśnie myślę o tym jak będzie próbować chodzić żeby sie przdała na coś ta zabawka:)
może polecasz jakiś? ogólnie to chyba fisher price mi zabawki się podobają mamy kilka i mają lepszy grubszy plastik

my akurat mamy firmy smiki, ale super są te pchacze V-tech, są też inne np. ze zdejmowanymi panelami, byś musiała poszukać w internecie, my kupiliśmy używany za 40zł (nowy 129zł), bo myślałam, że raz dwa z niego wyrośnie i przestanie się bawić, ale wystarczy na trochę schować, synek ma prawie 2 latka, teraz ten pchacz stoi u jego młodszego kuzyna i jak synek go tam zobaczył to prawie zwariował i nie chciał go oddać :) dlatego uważam, że lepiej kupić naprawdę fajny używany niż nowy byle jaki :)

następna dyskusja:

w ciaży na solarium?